sklepzherbatami.plOpinie

ważny od: 4 cze 2021
data aktualizacji: 5 gru 2022
Sklep sklepzherbatami.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie sklepzherbatami.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4 cze 2021
data aktualizacji: 5 gru 2022

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

27 mar 2022
Witam, pragnę się podzielić swoją opinią na temat "sklepuzherbatami.pl" daję 5 gwiazdek dlatego że zamówienie zostało szybko zrealizowane, wysyłka dobrze zabezpieczona, a w środku czekał dodatkowy upominek w postaci kilku herbatek do degustacji. Sklep ma ładnie prowadzoną stronę internetową , bogaty opis przy każdym produkcie a do tego są łączone bonusy rabatowe i czasem można ulubioną herbatkę kupić w niskiej cenie. Jest to mój drugi zakup i za każdym razem jestem zadowolona. Polecam wszystkim ten sklep , a sama na pewno będę go wielokrotnie odwiedzać, pozdrawiam Grażyna K.

15 lis 2022
Firma sprzedala herbate o krotkim tylko kilkutygodniowym okresie waznosci. Oczekuje ze klient nie zorientuje sie jak krotkie daty firma stosuje. Normalne sklepy o krotkiej GWARANCJI towary sa przeceniane, ale w tej firmie nie ma o tym mowy, upychaja bo może sie uda. Zawiodziony z zakupow klient, zdecydowanie NIGDY NIE DOKONAM ZAKUPU Z TAJ FIRMY BO CZUJE SIE OSZUKANY

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

15 lis 2022
5 lis 2022
23 wrz 2022
Za drogo!
11 gru 2021
Właściwie nie wiem jako skomentować ten zakup.. Przy zakupie nie było informacji, że realizacja będzie trwała 10 dni, bo dużo zamówień... Potem też brak kontaktu. Gdy anulowałam zamówienie i poprosiłam o zwrot płatności, nagle okazało się, że właśnie wysłali...
19 maj 2022
Pytacie Państwo o ocenę przesyłki która jeszcze do mnie nie dotarła.
7 gru 2021
Wysłać fv. Zostałam oszukana.