sklepzherbatami.pl

Opinie (355) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2415)

Ważny od: 4 cze 2021
sklepzherbatami.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka realizacja zamówienia - dostawa z dnia na dzień. Herbaty starannie zapakowane w mocny karton. Na dodatek otrzymałem świetne gratisy, co było dla mnie totalnym zaskoczeniem. Może dlatego, że dość dużo zamówiłem. Także obsługa zamówienia pierwsza klasa, warto też podkreślić atrakcyjną cenę wysyłki paczkomatem - tylko 6zł. Jeśli chodzi o jakość zakupionych herbat Kingsleaf - są super. I piszę to jako człowiek, który wypija codziennie ok. 1.5L różnych herbat. Mam więc doświadczenie i porównanie i z tańszymi i z droższymi. Może powiem tak: pełne smaku i zapachu, a jednocześnie delikatne. Zazwyczaj pijam trochę cięższe smakowo i aromatowo, ale kosztujące prawie 3x tyle. Kingsleaf na 100% będzie smakować każdemu kto zdecyduje się odkleić od herbat marketowych, choćby i tych najbardziej reklamowanych, bo to są dwa światy. Zresztą jakość gwarantuje słynne logo Ceylon Tea Lion, które wolno umieścić na opakowaniu jedynie po spełnieniu rygorystycznych norm jakościowych. Maksymalna ocena dla sklepu. Szczerze i bez żadnej ściemy. Na pewno wrócę na kolejne zakupy!

4 sty 2024
Doświadczenie z tym sklepem było niezadowalające. Zamówiłam herbatę na prezent urodzinowy, ale została ona wysłana dopiero po tygodniu, pomimo braku informacji o tak długim czasie dostawy na ich stronie. W momencie, gdy poprosiłam o anulowanie zamówienia, moje żądanie zostało zignorowane. Wydaje się, że sklepowi zależało bardziej na zachowaniu swoich zysków niż na zadowoleniu klienta. Nie polecam tego sklepu z powodu ich lekceważącego podejścia.

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

19 maj 2023
Ogromny wybór herbat. To moje najlepsze źródło Basilura. Ceny przystępne, fajne promocje, szybka dostawa. Trochę trzeba ogarnąć sposób przeglądania kategorii produktów na stronie, ale sklep polecam każdemu, kto szuka dobrej herbaty dla siebie lub na prezent.
6 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że Sklepzherbatami.pl jest dla Ciebie najlepszym źródłem herbat marki Basilur! Staramy się oferować naszym klientom najlepsze ceny, świetne promocje i szybką dostawę. Rozumiemy, że nasze kategorie produktów mogą być czasami nieco mylące, ale stale pracujemy nad poprawą komfortu przeglądania. Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Ci wyśmienitą herbatę i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
16 wrz 2023
Najlepszy sklep z herbatami w jakim kiedykolwiek kupowałam . Szybka realizacja zamówienia ,cudowne promocje (związane z fazą księżyca) I zawsze jakaś miła niespodzianka w paczce. Serdecznie polecam .
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją niesamowitą recenzję! Cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia z zakupami w Sklepiezherbatami.pl. Naszym głównym celem jest zapewnienie doskonałych produktów i jak najlepszej obsługi klienta. Doceniamy to, że spodobały Ci się nasze promocje związane z fazami księżyca! Podzielenie się swoimi przemyśleniami wiele dla nas znaczy!
26 lis 2023
Od lat zamawiam u tego sprzedawcy i zawsze jestem zadowolona. Przepyszne herbaty stały się już tradycją w naszym domu,a dzięki bezpłatnym próbkom poznajemy coraz to nowe smaki. Kocham ten sklep.
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Dziękujemy za tak pozytywną ocenę i opinię na temat Sklepzherbatami.pl! Jesteśmy dumni z faktu, że od lat pozostajesz naszym stałym klientem, a także że oferowane przez nas herbaty stały się stałym elementem w Twoim domu. Cieszymy się, że darzysz tak ogromną sympatią nasz sklep. Do zobaczenia podczas kolejnych zakupów!
8 gru 2023

Basiulur najlepsza marka herbat

Basiulur jako marka herbat: dobra relacja cena jakość. Ten producent nie ma złych herbat - niektóre po prostu mogą nie być tym ulubionym (także pora roku ma duże znaczenie w odbiorze smaku)
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat marki Basilur. W Sklepzherbatami.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze herbaty na rynku, a także świetny stosunek ceny do jakości. Rozumiemy, że każdy ma inny gust i preferencje, jeśli chodzi o smak i wierzymy, że w zależności od pory roku, te gusta również mogą się zmieniać. Cieszymy się, że podoba Ci się nasza oferta i będziemy nadal ciężko pracować, aby każdy znalazł w niej coś dla siebie. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
19 maj 2023
Bardzo lubię ten sklep, ciekawy asortyment, szybka realizacja zamówień i oczywiście wiele interesujących promocji, a do każdego zamówienia miłe gratisy. Polecam serdecznie!
6 paź 2023
Dziękujemy bardzo za miłe słowa i poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami! Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci otrzymywali produkty najwyższej jakości, doświadczali szybkiej realizacji zamówień i ekskluzywnych promocje. Cieszymy się, że spodobały Ci się również nasze gratisowe prezenty! Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy dostarczać Ci wspaniałych wrażeń. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie Sklepzherbatami.pl!
15 paź 2023

Herbaty Basilur

Pyszne herbaty, bogaty asortyment, świetne promocje. Zawsze udane zakupy również na prezent zawsze można coś znaleźć. Często wracam ze względu na unikatowe smaki herbat.
16 paź 2023
Dziękujemy za recenzję! Staramy się, aby Sklepzherbatami.pl był miejscem, w którym można znaleźć wspaniałe herbaty z różnych zakątków świata, które umożliwią każdemu klientowi odkrywanie nowych smaków! Cieszymy się, że odniosłaś tak pozytywne wrażenia z zakupów w naszym sklepie. Dziękujemy za wsparcie i bycie częścią rodziny Sklepzherbatami.pl!
28 wrz 2023
Wszystko jest super, kontakt telefoniczny, szybka wysyłka, mnóstwo towaru do wyboru - a jest w czym wybierać, naprawdę. Polecam zakupy u tego sprzedającego.
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z zakupami u nas. W Sklepiezherbatami.pl poważnie traktujemy jakość i zadowolenie klientów - w końcu po to tu jesteśmy! Staramy się oferować duży wybór najlepszych herbat, aby nasi klienci mogli odkrywać i cieszyć się różnorodnością dostępnych smaków. Jeszcze raz dziękujemy za twoją recenzję!
4 paź 2023

Profesjonalna obsługa, towar zgodnie z zamówieniem, szybka dostawa, a dodatkowo jeszcze, jako niespodzianka, paczka herbaty w prezencie. Szczerze polecam.
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Ci doskonałą obsługę i dostarczyć Twoje zamówienie na czas. To naprawdę wiele dla nas znaczy, że spodobał Ci się również nasz prezent-niespodzianka w postaci herbaty. Zawsze staramy się, aby każdy klient miał jak najlepsze doświadczenia podczas zakupów u nas i wspaniale jest słyszeć, że nam się to udaje. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Sklepzherbatami.pl!
19 sie 2023

Sklep doskonały.

Muszę powiedzieć, że państwo realizują zamówienia doskonale, trudno znaleźć jakiś mankament. Mogę tylko dodać oby tak dalej. Mirosław Boguradzki.
3 paź 2023
Dziękujemy za miłe słowa, Mirosław! Cieszymy się, że miałeś z nami tak bezproblemowe doświadczenie - to jest dokładnie to, do czego dążymy w Sklepiezherbatami.pl. Chcemy, aby każdy, kto u nas zamawia, był zadowolony z zakupów, więc dokładamy wszelkich starań, aby tak się stało. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię - doceniamy ją!
Nie ma czego się przyczepić , solidna firma . Jednakże trzeba wiedzieć że realizacja zamówienia nie trwa z dnia na dzień . Polecam .
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Dziękujemy za wystawienie opinii! Jesteśmy dumni z tego, że jako klient Sklepzherbatami.pl uważasz naszą firmę za solidną i że nie masz do niej żadnych zastrzeżeń - bardzo doceniamy te słowa. Mamy nadzieję, że zakupy były udane i zapraszamy do ponownych odwiedzin naszego sklepu.
8 lis 2023
Super za dodatkową paczkę herbaty :) Czas realizacji mega szybki. Sklep super, wracam systematycznie bo warto. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Niezmiernie miło jest nam widzieć, że masz tak dobre zdanie na temat Sklepzherbatami.pl. Cieszymy się, że zawsze udaje Ci się znaleźć coś dla siebie w naszym sklepie i że dostawy okazują się szybkie i bezproblemowe. Mamy nadzieję, że gratisowa herbata przypadła Ci do gustu!
26 wrz 2023
Śliczny kubek, szybka przesyłka, starannie opakowany towar, miła niespodzianka w postaci prezentu - pysznej herbaty
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Staramy się, aby każde doświadczenie ze Sklepemzherbatami.pl było jak najbardziej pozytywne, od momentu złożenia zamówienia do momentu, gdy dotrze ono do Twoich drzwi. Miło nam słyszeć, że spodobał Ci się kubek, szybko otrzymałeś zamówienie, a nawet zostałeś zaskoczony próbką pysznej herbaty. Twoje zadowolenie jest naprawdę naszą największą radością i dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby się nim z nami podzielić.
14 lip 2023
Jasna, czytelna strona. Sklep super zaopatrzony w markę Basilur (u konkurencji dostępne tylko nieliczna artykuły).
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że doceniasz przejrzystość naszej strony i różnorodność produktów Basilur, które mamy do zaoferowania. W Sklepzherbatami.pl jesteśmy dumni z tego, że pozyskujemy najlepsze produkty herbaciane z całego świata i zapewniamy naszym klientom szeroki wybór. Doceniamy, że poświęciłeś czas na napisanie recenzji i podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Dzięki!
21 cze 2023
Ogromny wybór herbat i akcesoriów oraz świetne ceny, a do tego przyjazna środowisku pakowanie zamówienia. Polecam!
4 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego dużego wyboru herbat i akcesoriów, a także z ekologicznych opakowań, których używamy do zamówień. W Sklepzherbatami.pl stawiamy naszych klientów na pierwszym miejscu i staramy się zapewnić jak najlepsze doświadczenia związane z herbatą poprzez wspaniałe produkty i obsługę klienta. Cieszymy się, że masz tak pozytywne wrażenia i mamy nadzieję, że będziesz nadal cieszyć się zakupami u nas w przyszłości!
6 lis 2023
Bardzo szybka dostawa. Zakupy robie juz u Państwa od 2019 roku i jestem zawsze zadowolona. Serdecznie polecam
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i za polecenie! Jest nam niezmiernie miło, że od 2019 roku wspierasz Sklepzherbatami i że każde zakupy okazują się tak samo przyjemne i satysfakcjonujące. Cieszymy się, że jesteś zadowolona z oferowanych przez nas usług i mamy nadzieję, że pozostaniesz z nami na kolejne lata!
22 maj 2023
Herbaty rewelacyjne! Super szybka wysyłka i ekstra gratis- pyszny na zimno i ciepło! Pełen profesjonalizm.
6 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że cenisz nasze herbaty i że masz tak wspaniałe doświadczenia z szybkością dostawy i dodatkowymi prezentami! W Sklepzherbatami.pl staramy się dostarczać tylko najwyższej jakości herbaty i najlepszą obsługę klienta, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia za każdym razem, gdy robisz u nas zakupy. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
10 maj 2023
Błyskawiczna realizacja zamówienia (to już moje kolejne) i przede wszystkim wspaniałe herbaty. Polecam 😊
6 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że masz miłe doświadczenia z naszą szybką realizacją zamówień i oferowanymi przez nas herbatami. Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy naszym klientom herbaty wyjątkowej jakości i niezmiernie cieszy nas fakt, że jesteś naszym powracającym klientem. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
2 paź 2023
Rewelacyjnie szybka dostawa. Pyszne herbaty . I zawsze do zamówienia dodany prezent. Dziękuję bardzo
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że spodobała Ci się nasza szybka dostawa, wyśmienite herbaty i dodatkowy bonus w postaci prezentu-niespodzianki. Jesteśmy dumni z oferowania doskonałej obsługi i produktów premium w Sklepiezherbatami.pl. Miło jest nam słyszeć, że miałaś tak wspaniałe doświadczenie. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
18 wrz 2023
ogromny wybór herbat i innych produktów, szybka wysyłka dobre ceny. towar świetnie zapakowany, polecam
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoje miłe słowa! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia ze Sklepemzherbatami.pl. Staramy się zapewnić jak największy wybór herbat i innych produktów, a także szybką wysyłkę i najlepsze ceny. Jesteśmy również dumni z naszych starannych procesów pakowania, aby zapewnić, że wszystko dotrze bezpiecznie do klienta. Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami!
11 sie 2023
Szybkość realizacji zamówienia, obsługa. Dobrze byłoby poprawić jakość herbat, bardzo się zepsuła.
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami Twoją recenzją! W Sklepiezherbatami.pl jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie konstruktywne opinie. Zdajemy sobie sprawę, że nasz asortyment herbat wymaga wielu ulepszeń i aktywnie pracujemy nad poprawą jakości naszych produktów. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszego wyboru herbat i naparów ziołowych dla naszych klientów i staramy się być sklepem, który oferuje unikalne i aromatyczne herbaty z całego świata. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję; Twoja opinia pomaga nam nadal ulepszać nasze usługi!