sklepzherbatami.plOpinie

ważny od: 4.06.2021
Sklep sklepzherbatami.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie sklepzherbatami.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4.06.2021

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

Witam, pragnę się podzielić swoją opinią na temat "sklepuzherbatami.pl" daję 5 gwiazdek dlatego że zamówienie zostało szybko zrealizowane, wysyłka dobrze zabezpieczona, a w środku czekał dodatkowy upominek w postaci kilku herbatek do degustacji. Sklep ma ładnie prowadzoną stronę internetową , bogaty opis przy każdym produkcie a do tego są łączone bonusy rabatowe i czasem można ulubioną herbatkę kupić w niskiej cenie. Jest to mój drugi zakup i za każdym razem jestem zadowolona. Polecam wszystkim ten sklep , a sama na pewno będę go wielokrotnie odwiedzać, pozdrawiam Grażyna K.

Bardzo długi czas oczekiwania na nadanie przesyłki (ponad tydzień spakowanie paczki oraz po nadaniu numeru paczki minęły dwa dni zanim paczka została umieszczona w paczkomacie nadawczym). W sumie minęły ok 2 tygodnie zanim otrzymałam przesyłkę. Kiepski kontakt ze sprzedającym. Brak odpowiedzi na maile oraz uzyskania jakiejkolwiek informacji wyjaśniającej tak długi okres realizacji zamówienia.

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

Pytacie Państwo o ocenę przesyłki która jeszcze do mnie nie dotarła.
Zamówienie złożone 6 marca - w niedzielę. Sądziłem że w najgorszym wypadku dojdzie do piątku, niestety mimo że jutro minie już tydzień od chwili złożenia zamówienia, to zamówienie nadal nie zostało wysłane. Niestety nie będę już w stanie skosztować herbat, bo mam lot na poniedziałek :(.
Herbaty wydają mi się gorszej jakości, napary są o wiele słabsze niż kilka lat wcześniej.
Przede wszystkim, zamówiłam herbatę English Breakfast - tak się nazywała na stronie i tak była przedstawiona na zdjęciu. A dostałam jakąś "black tea", która ma zupełnie inny, gorszy smak. Poza tym czekałam na dostawę ponad tydzień, a w firmie nikt nie odbierał telefonu. Jakość usług poprawcie, ale ja już nie skorzystam. Za bardzo się zawiodłam.
Właściwie nie wiem jako skomentować ten zakup.. Przy zakupie nie było informacji, że realizacja będzie trwała 10 dni, bo dużo zamówień... Potem też brak kontaktu. Gdy anulowałam zamówienie i poprosiłam o zwrot płatności, nagle okazało się, że właśnie wysłali...
Przesyłka dotarła bez problemu, ale zawiodła mnie jakość zamówionego kubka...z zewnątrz bardzo ładny ale wewnątrz była wada.
Zamówiłem ,a nie dostałem wszystkiego , nawet pomimo. E-maila nikt nie odpowiedział, a jestem już klientem pare kat
Czas realizacji zamówienia trwał tydzień. To zdecydowanie za długo.
Nie wszystkie sprzedawane herbaty są pierwszej świeżości...
Herbaty bardzo dobre ale szybkość wysyłki tragiczna
Wysłać fv. Zostałam oszukana.