sklepzherbatami.pl

Opinie (368) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2403)

Ważny od: 4 cze 2021
sklepzherbatami.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka realizacja zamówienia - dostawa z dnia na dzień. Herbaty starannie zapakowane w mocny karton. Na dodatek otrzymałem świetne gratisy, co było dla mnie totalnym zaskoczeniem. Może dlatego, że dość dużo zamówiłem. Także obsługa zamówienia pierwsza klasa, warto też podkreślić atrakcyjną cenę wysyłki paczkomatem - tylko 6zł. Jeśli chodzi o jakość zakupionych herbat Kingsleaf - są super. I piszę to jako człowiek, który wypija codziennie ok. 1.5L różnych herbat. Mam więc doświadczenie i porównanie i z tańszymi i z droższymi. Może powiem tak: pełne smaku i zapachu, a jednocześnie delikatne. Zazwyczaj pijam trochę cięższe smakowo i aromatowo, ale kosztujące prawie 3x tyle. Kingsleaf na 100% będzie smakować każdemu kto zdecyduje się odkleić od herbat marketowych, choćby i tych najbardziej reklamowanych, bo to są dwa światy. Zresztą jakość gwarantuje słynne logo Ceylon Tea Lion, które wolno umieścić na opakowaniu jedynie po spełnieniu rygorystycznych norm jakościowych. Maksymalna ocena dla sklepu. Szczerze i bez żadnej ściemy. Na pewno wrócę na kolejne zakupy!

4 sty 2024
Doświadczenie z tym sklepem było niezadowalające. Zamówiłam herbatę na prezent urodzinowy, ale została ona wysłana dopiero po tygodniu, pomimo braku informacji o tak długim czasie dostawy na ich stronie. W momencie, gdy poprosiłam o anulowanie zamówienia, moje żądanie zostało zignorowane. Wydaje się, że sklepowi zależało bardziej na zachowaniu swoich zysków niż na zadowoleniu klienta. Nie polecam tego sklepu z powodu ich lekceważącego podejścia.

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

Wszystko Ok
10 sty 2024
8 sty 2024
Szeroki asortyment, szybka dostawa i życzliwi pracownicy, którzy bez zastanowienia stanęli „na głowie” żeby paczka z prezentem dotarła na czas, a nawet przed czasem :) dziękuję bardzo i polecam :)
29 gru 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że udało nam się dostarczyć Ci przyjemnych doświadczeń, a także że szeroki wybór produktów, szybka dostawa i przyjazny personel spełniły wszystkie Twoje oczekiwania. Jesteśmy dumni z tego, że jako klient naszego sklepu poczułeś się doceniony. Z niecierpliwością czekamy na Twoje ponowne odwiedziny w Sklepzherbatami.pl!

Basiulur najlepsza marka herbat

Basiulur jako marka herbat: dobra relacja cena jakość. Ten producent nie ma złych herbat - niektóre po prostu mogą nie być tym ulubionym (także pora roku ma duże znaczenie w odbiorze smaku)
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat marki Basilur. W Sklepzherbatami.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze herbaty na rynku, a także świetny stosunek ceny do jakości. Rozumiemy, że każdy ma inny gust i preferencje, jeśli chodzi o smak i wierzymy, że w zależności od pory roku, te gusta również mogą się zmieniać. Cieszymy się, że podoba Ci się nasza oferta i będziemy nadal ciężko pracować, aby każdy znalazł w niej coś dla siebie. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
Nie ma czego się przyczepić , solidna firma . Jednakże trzeba wiedzieć że realizacja zamówienia nie trwa z dnia na dzień . Polecam .
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Dziękujemy za wystawienie opinii! Jesteśmy dumni z tego, że jako klient Sklepzherbatami.pl uważasz naszą firmę za solidną i że nie masz do niej żadnych zastrzeżeń - bardzo doceniamy te słowa. Mamy nadzieję, że zakupy były udane i zapraszamy do ponownych odwiedzin naszego sklepu.
Jak zawsze super,tym razem troszkę dłuższa dostawa, ale do wybaczenia z racji "czarnego piatku":0
8 gru 2023
Dziękujemy za 5 gwiazdek i za pozostawienie komentarza! Miło jest nam widzieć, że kolejne zakupy w Sklepzherbatami.pl przyniosły Ci satysfakcję i że dłuższy czas dostawy nie zniechęcił Cię do naszego sklepu. Mamy nadzieję, że jeszcze nas odwiedzisz!
E.
Ewa ..
Okolice Łancuta
Pyszna herbata w dobrej cenie. Sympatyczna i pomocna obsługa sklepu. Polecam
8 gru 2023
Bardzo dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że dostarczyliśmy Ci przyjemnych zakupów, dzięki profesjonalnej oraz sympatycznej obsłudze, a także dzięki udanemu wyborowi pysznej herbaty w atrakcyjnej cenie. Doceniamy polecenie i zapraszamy do ponownych odwiedzin Sklepzherbatami.pl!
8 gru 2023
Produkty wysokiej jakości oraz profesjonalna obsługa.
28 gru 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości produktów i profesjonalnej obsługi klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci mieli jak najlepsze doświadczenia z dokonywania zakupów w Sklepzherbatami.pl. Nasz zespół ciężko pracuje, aby upewnić się, że oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy i naprawdę doceniamy uznanie tych starań.
Dobry sklep z herbatą.
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Dziękujemy za 5 gwiazdek i za komentarz! Mamy nadzieję, że zakupy w Sklepzherbatami.pl okazały się być dla Ciebie przyjemnym i satysfakcjonującym doświadczeniem, które przekona Cię do ponownych odwiedzin naszego sklepu w przyszłości.
16 gru 2023
Miła obsługa
29 gru 2023
Bardzo dziękujemy za pozostawienie oceny i komentarza! Zawsze staramy się, aby nasi klienci czuli się mile widziani i doceniani w Sklepzherbatami.pl, więc odczuwamy dumę z tego, że udało się nam dostarczyć Ci takich odczuć. Mamy nadzieję, że zakupy okazały się satysfakcjonujące i że w przyszłości postanowisz nas ponownie odwiedzić.
16 gru 2023