sklepzherbatami.pl

Opinie (368) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2403)

Ważny od: 4 cze 2021
sklepzherbatami.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka realizacja zamówienia - dostawa z dnia na dzień. Herbaty starannie zapakowane w mocny karton. Na dodatek otrzymałem świetne gratisy, co było dla mnie totalnym zaskoczeniem. Może dlatego, że dość dużo zamówiłem. Także obsługa zamówienia pierwsza klasa, warto też podkreślić atrakcyjną cenę wysyłki paczkomatem - tylko 6zł. Jeśli chodzi o jakość zakupionych herbat Kingsleaf - są super. I piszę to jako człowiek, który wypija codziennie ok. 1.5L różnych herbat. Mam więc doświadczenie i porównanie i z tańszymi i z droższymi. Może powiem tak: pełne smaku i zapachu, a jednocześnie delikatne. Zazwyczaj pijam trochę cięższe smakowo i aromatowo, ale kosztujące prawie 3x tyle. Kingsleaf na 100% będzie smakować każdemu kto zdecyduje się odkleić od herbat marketowych, choćby i tych najbardziej reklamowanych, bo to są dwa światy. Zresztą jakość gwarantuje słynne logo Ceylon Tea Lion, które wolno umieścić na opakowaniu jedynie po spełnieniu rygorystycznych norm jakościowych. Maksymalna ocena dla sklepu. Szczerze i bez żadnej ściemy. Na pewno wrócę na kolejne zakupy!

4 sty 2024
Doświadczenie z tym sklepem było niezadowalające. Zamówiłam herbatę na prezent urodzinowy, ale została ona wysłana dopiero po tygodniu, pomimo braku informacji o tak długim czasie dostawy na ich stronie. W momencie, gdy poprosiłam o anulowanie zamówienia, moje żądanie zostało zignorowane. Wydaje się, że sklepowi zależało bardziej na zachowaniu swoich zysków niż na zadowoleniu klienta. Nie polecam tego sklepu z powodu ich lekceważącego podejścia.

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

29 wrz 2023
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam oceny. Cieszymy się, że dałeś nam 5/5 we wszystkich kategoriach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci zawsze mieli wspaniałe doświadczenia ze Sklepemzherbatami.pl, a Twoja opinia świadczy o tym, że udaje nam się realizować tę misję. Doceniamy Twoje wsparcie i będziemy nadal dokładać wszelkich starań, aby zapewnić Ci wspaniałe wrażenia podczas zakupów!
28 wrz 2023
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za ocenę! Naprawdę ją doceniamy i cieszymy się, że spodobały Ci się nasze produkty, obsługa klienta i dostawa! Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał z nami pozytywne doświadczenia i nie możemy się doczekać, aby obsłużyć Cię ponownie w przyszłości. Dziękujemy za wybranie Sklepuzherbatami.pl!
27 wrz 2023
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za ocenę! Cieszymy się, że zakupy w Sklepiezherbatami.pl okazały się udane! Ciężko pracujemy, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z zakupów i naprawdę doceniamy Twoją pozytywną recenzję. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności!
26 wrz 2023
3 paź 2023
Miło nam widzieć, że masz wspaniałe doświadczenia ze Sklepemzherbatami.pl! Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i produkty, więc naprawdę cieszymy się, że nam się udało. Jako firma cenimy jakość ponad wszystko i ważne jest dla nas, aby upewnić się, że nasi klienci otrzymują najwyższej klasy produkty i usługi, z których mogą być zadowoleni. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję - naprawdę ją doceniamy!
21 wrz 2023
3 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam oceny! Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. To dla nas bardzo ważne, że mogliśmy zapewnić Ci tak przyjemne zakupy. W Sklepiezherbatami.pl wierzymy, że ciężką pracą sprawimy, że każdy klient będzie zadowolony z procesu zakupu i wygląda na to, że nam się to udało! Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa - wiele dla nas znaczą.
16 wrz 2023
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za ocenę! Jesteśmy zaszczyceni tym, że otrzymaliśmy od Ciebie tak pozytywną recenzję. Naprawdę doceniamy Twoje wsparcie dla Sklepuzherbatami.pl. Staramy się zapewnić możliwie najlepszą obsługę klienta i dostawę, więc wspaniale jest wiedzieć, że osiągnęliśmy nasz cel w Twoim przypadku. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
14 wrz 2023
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją ocenę! Cieszymy się, że spodobały Ci się zakupy u nas. Nasz zespół w Sklepiezherbatami.pl ciężko pracuje, aby upewnić się, że masz jak najlepsze doświadczenia z zakupami u nas, od momentu złożenia zamówienia do momentu, gdy dotrze ono do Twoich drzwi. Zawsze cieszymy się, gdy widzimy, że nasi klienci są zadowoleni z naszych produktów i usług. Jeszcze raz dziękujemy za pochlebną ocenę, naprawdę to doceniamy!
12 wrz 2023
3 paź 2023
Jesteśmy wdzięczni, że otrzymaliśmy od Ciebie ocenę 5/5 za produkt, obsługę klienta i dostawę. Naszą misją w Sklepiezherbatami.pl jest zapewnienie jak najlepszych doświadczeń związanych z herbatą. Wiemy, jak ważne dla naszych klientów są wysokiej jakości herbaty i świetna obsługa klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferować jak najlepsze usługi. Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest naszym najwyższym priorytetem. Jeszcze raz dziękujemy, że pomagasz nam kontynuować naszą pracę!
4 wrz 2023
3 paź 2023
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że masz pozytywne odczucia względem zakupów w Sklepiezherbatami.pl, a także względem dostarczonego produktu, obsługi klienta i dostawy. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał dobre doświadczenie podczas zakupów u nas. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji - naprawdę to doceniamy!
24 sie 2023
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że produkt, obsługa klienta i dostawa były doskonałe. W Sklepiezherbatami.pl staramy się zapewnić naszym klientom sprawne i przyjemne zakupy. Wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się to z Tobą osiągnąć. Mamy nadzieję, że będziesz kontynuować zakupy u nas w przyszłości!
23 sie 2023
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę! Cieszymy się, że produkty i dostawa spełniły Twoje oczekiwania. Zadowolenie klienta jest czymś, do czego dążymy i co traktujemy poważnie - chcemy dostarczać jak najlepsze doświadczenia podczas zakupów w Sklepiezherbatami.pl. Zawsze doceniamy Twoją opinię i nie możemy się doczekać, aby wkrótce znów Cię obsłużyć!
23 sie 2023
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją ocenę 5/5! Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z naszego szerokiego wyboru wysokiej jakości ziół i herbat. W Sklepiezherbatami.pl dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli jak najbardziej usatysfakcjonowani z zakupów. Mamy nadzieję, że będziemy nadal oferować Ci najwyższy poziom usług i bezkonkurencyjny wybór przez wiele lat! Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
18 sie 2023
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie oceny naszego Sklepuzherbatami.pl. Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że nie znalazłeś żadnych zastrzeżeń! Jesteśmy bardzo dumni z naszego procesu dostawy i jakości naszych produktów, a także z naszej obsługi klienta. Staramy się zapewnić wyjątkowe doświadczenia zakupowe, które są przyjemne i bezstresowe! Jesteśmy wdzięczni, że masz tak pozytywne wrażenia i nie możemy się doczekać, abyś wkrótce ponownie zrobił u nas zakupy.
16 sie 2023
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją ocenę - naprawdę ją doceniamy! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z dostawy i naszych produktów. Twoja ocena 5/5 to muzyka dla naszych uszu. Jeśli jest coś jeszcze, co możemy dla Ciebie zrobić, daj nam znać. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteś klientem Sklepuzherbatami.pl.
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją ocenę! Cieszymy się, że dostawa, produkt i obsługa klienta zostały ocenione 5/5. W Sklepiezherbatami.pl wierzymy, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia wynikające z prostoty i szybkości zakupów. Doceniamy, że poświęciłaś czas, aby podzielić się swoimi przemyśleniami!
13 sie 2023
3 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie oceny Sklepowizherbatami.pl! Cieszymy się, że masz tak wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z zakupów - od łatwości składania zamówień online po szybką i niezawodną dostawę. Doceniamy Twoją opinię! Zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszej oferty i uczynienie zakupów u nas jeszcze lepszymi!
13 sie 2023
3 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Cieszymy się, że spodobały Ci się nasze produkty. W Sklepiezherbatami.pl staramy się zapewnić klientom niezrównany poziom obsługi klienta i satysfakcji. W ramach tego zobowiązania bardzo poważnie traktujemy opinie klientów i zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszej oferty usług. Jeśli masz dodatkowe pytania lub uwagi, skontaktuj się z nami! Jeszcze raz dziękujemy!
12 sie 2023
3 paź 2023
Dziękujemy za ocenę! Cieszymy się, że miałaś z nami wspaniałe doświadczenia! Staramy się zapewnić naszym klientom możliwie najlepszą obsługę. W Sklepiezherbatami.pl wierzymy, że jesteśmy w stanie zapewnić jak najwyższą jakość produktów! Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią - to dla nas bardzo ważne!
8 sie 2023
4 paź 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tak pochlebnej opinii! Cieszymy się, że miałeś wspaniałe doświadczenia z dostawą, a produkt spełnił wszystkie Twoje oczekiwania. Chcemy mieć pewność, że każdy, kto robi u nas zakupy, ma przyjemne doświadczenia. Naprawdę doceniamy Twoją opinię i będziemy nadal ciężko pracować, aby zapewnić każdemu klientowi przyjemność z zakupów.
8 sie 2023
4 paź 2023
Witaj! Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby ocenić nas 5/5! Naprawdę to doceniamy. W Sklepiezherbatami.pl zawsze staramy się dostarczać naszym klientom najwyższej jakości herbaty i doskonałą obsługę klienta. Cieszymy się, że byłeś zadowolony z zakupu i dostawy, i wspaniale jest wiedzieć, że miałeś przyjemne doświadczenia z naszym zespołem obsługi klienta. Dziękujemy za wybranie Sklepuzherbatami.pl!