sklepzherbatami.pl

Opinie (350) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2416)

Ważny od: 4 cze 2021
sklepzherbatami.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka realizacja zamówienia - dostawa z dnia na dzień. Herbaty starannie zapakowane w mocny karton. Na dodatek otrzymałem świetne gratisy, co było dla mnie totalnym zaskoczeniem. Może dlatego, że dość dużo zamówiłem. Także obsługa zamówienia pierwsza klasa, warto też podkreślić atrakcyjną cenę wysyłki paczkomatem - tylko 6zł. Jeśli chodzi o jakość zakupionych herbat Kingsleaf - są super. I piszę to jako człowiek, który wypija codziennie ok. 1.5L różnych herbat. Mam więc doświadczenie i porównanie i z tańszymi i z droższymi. Może powiem tak: pełne smaku i zapachu, a jednocześnie delikatne. Zazwyczaj pijam trochę cięższe smakowo i aromatowo, ale kosztujące prawie 3x tyle. Kingsleaf na 100% będzie smakować każdemu kto zdecyduje się odkleić od herbat marketowych, choćby i tych najbardziej reklamowanych, bo to są dwa światy. Zresztą jakość gwarantuje słynne logo Ceylon Tea Lion, które wolno umieścić na opakowaniu jedynie po spełnieniu rygorystycznych norm jakościowych. Maksymalna ocena dla sklepu. Szczerze i bez żadnej ściemy. Na pewno wrócę na kolejne zakupy!

4 sty 2024
Doświadczenie z tym sklepem było niezadowalające. Zamówiłam herbatę na prezent urodzinowy, ale została ona wysłana dopiero po tygodniu, pomimo braku informacji o tak długim czasie dostawy na ich stronie. W momencie, gdy poprosiłam o anulowanie zamówienia, moje żądanie zostało zignorowane. Wydaje się, że sklepowi zależało bardziej na zachowaniu swoich zysków niż na zadowoleniu klienta. Nie polecam tego sklepu z powodu ich lekceważącego podejścia.

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

2 maj 2023
9 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! W Sklepzherbatami.pl głównym priorytetem jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów i usług. Chcemy mieć pewność, że każdy odniesie wspaniałe wrażenia podczas zakupów u nas, a Twoja opinia pokazuje nam, że jesteśmy na dobrej drodze. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem i nie możemy się doczekać, aby służyć Ci pomocą w przyszłości!
29 kwi 2023
10 paź 2023
Dziękujemy za świetną recenzję! Miło nam, że jesteś zadowolony z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. Zależy nam na tym, aby oferować klientom Sklepzherbatami.pl szeroki wybór herbat z całego świata i cieszy nas, że Twoje zakupy odbyły się bez żadnych zastrzeżeń. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli Ci ponownie służyć pomocą!
28 kwi 2023
10 paź 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z naszą dostawą, towarami i obsługą klienta. Twoja opinia wiele dla nas znaczy - staramy się dostarczać klientom jak najlepszych wrażeń zakupowych, a Twoja recenzja jest dowodem na to, że udaje się nam spełniać nasze cele. Chcemy, abyś czuł, że zawsze możesz polegać na Sklepzherbatami.pl w zakresie wysokiej jakości produktów. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa - naprawdę to doceniamy!
26 kwi 2023
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszy nas to, że masz tak wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości i doskonałą obsługę klienta. Cenimy Twoją opinię i będziemy nadal ciężko pracować, aby upewnić się, że wszyscy nasi klienci mają wspaniałe wrażenia z zakupów. Jesteśmy bardzo wdzięczni!
24 kwi 2023
10 paź 2023
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta! W Sklepzherbatami.pl staramy się zapewnić możliwie najlepszą obsługę i produkty najwyższej jakości. Jesteśmy bardzo dumni z naszego zaangażowania w dostarczanie naszym klientom jak najprzyjemniejszych wrażeń zakupowych. Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię - to wiele dla nas znaczy!
23 kwi 2023
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję! W Sklepzherbatami.pl oferujemy naszym klientom szeroki wybór herbat najlepszej jakości, szybką realizację zamówień i pomocną obsługę. Cieszy nas to, że masz tak pozytywne wrażenia dotyczące wszystkich tych aspektów. Dziękujemy za przyznanie nam oceny 5/5 we wszystkich kategoriach, to wiele dla nas znaczy!
22 kwi 2023
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za świetną recenzję! W Sklepzherbatami.pl naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że miałeś z naszym sklepem niesamowite doświadczenie. Dziękujemy za powierzenie nam swojego zakupu! Z niecierpliwością oczekujemy, aby ponownie służyć Ci pomocą podczas zakupu herbat z całego świata!
22 kwi 2023
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za twoją niesamowitą recenzję i za poświęcenie czasu na ocenę naszych usług! W Sklepzherbatami.pl jesteśmy bardzo dumni z zapewniania naszym klientom doskonałych wrażeń podczas składania zamówień - od szerokiego wyboru herbat, szybkiej dostawy naszych produktów po zespół obsługi klienta zawsze chętny do pomocy. Miło nam słyszeć, że mogłeś tego doświadczyć na własnej skórze! Naprawdę doceniamy Twoją opinię!
SG
20 kwi 2023
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Cieszymy się, że nasze produkty i obsługa klienta spełniają Twoje standardy. Naprawdę doceniamy twoją pięciogwiazdkową ocenę - wiele dla nas znaczy. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom produktów i usług najwyższej jakości. Cieszymy się, że doświadczyłeś obu. Jeszcze raz dziękujemy - naprawdę doceniamy Twoją ocenę!
20 kwi 2023
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z produktu, obsługi klienta i dostawy. W Sklepzherbatami.pl naszym celem jest zapewnienie pozytywnych zakupowych doświadczeń i cieszymy się, że tego doświadczyłeś. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pochlebną recenzję - naprawdę to doceniamy!
19 kwi 2023
10 paź 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam swoją recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia zakupowe. Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa, ponieważ zawsze staramy się zapewnić najlepszą jakość usług, dostaw i produktów. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteś częścią naszej rodziny Sklepzherbatami.pl!
19 kwi 2023
10 paź 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam swoją recenzję! Naprawdę to doceniamy. Rozumiemy, że nasi klienci są siłą napędową Sklepzherbatami.pl i cieszymy się, że spodobała Ci się nasza oferta produktów. Nasz zespół ciężko pracuje, aby upewnić się, że każdy klient odniesie jak najlepsze wrażenia zakupowe. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pozytywną opinię - to wiele dla nas znaczy!