sklepzherbatami.plOpinie

ważny od: 4 cze 2021
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep sklepzherbatami.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie sklepzherbatami.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4 cze 2021
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

27 mar 2022
Witam, pragnę się podzielić swoją opinią na temat "sklepuzherbatami.pl" daję 5 gwiazdek dlatego że zamówienie zostało szybko zrealizowane, wysyłka dobrze zabezpieczona, a w środku czekał dodatkowy upominek w postaci kilku herbatek do degustacji. Sklep ma ładnie prowadzoną stronę internetową , bogaty opis przy każdym produkcie a do tego są łączone bonusy rabatowe i czasem można ulubioną herbatkę kupić w niskiej cenie. Jest to mój drugi zakup i za każdym razem jestem zadowolona. Polecam wszystkim ten sklep , a sama na pewno będę go wielokrotnie odwiedzać, pozdrawiam Grażyna K.

13 sty 2022
Przede wszystkim, zamówiłam herbatę English Breakfast - tak się nazywała na stronie i tak była przedstawiona na zdjęciu. A dostałam jakąś "black tea", która ma zupełnie inny, gorszy smak. Poza tym czekałam na dostawę ponad tydzień, a w firmie nikt nie odbierał telefonu. Jakość usług poprawcie, ale ja już nie skorzystam. Za bardzo się zawiodłam.

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

27 mar 2022
Pięknie zapakowane przed zniszczeniem w podróży. Same herbaty są bardzo dobrej jakości. Popecam
5 maj 2022
Szeroki wybór, Kontakt z klientem, szybka dostawa, próbki innych produktów na zachętę. Super !
15 kwi 2022
.....super sklep, duży wybór herbat, naparów owocowych i inne produkty, wysoka jakość, polecam
6 lut 2022
Wszystko zgodne z zamówieniem. Kubki piękne. szkoda, ze nie macie z reprodukcjami A. Muchy :)
21 gru 2021
Bogaty asortyment - herbaty aromatyczne i wyjątkowo pięknie opakowane. Wysyłka błyskawiczną.
19 paź 2021
Szybka wysyłka, dobrze zapakowana i dodatkowo gratisowe torebki herbaty na spróbowanie :)
19 mar 2022
Polecam sklep z herbatami. Herbaty w jakości premium. Częste promocje i szybka dostawa.
5 maj 2022
Duży wybór. Ładne opakowania moich ulubionych herbat. Kupuję dla siebie i na prezenty.
21 mar 2022
Korzystam nie pierwszy raz, jak zawsze zamówienie wykonane szybko i sprawnie. Polecam.
23 lis 2021
Jakość herbatek, szybkość dostawy, dobrze zapakowane. Wszystko w najlepszym porządku.
4 kwi 2022
Profesjonalizm. Jedyne co możecie zrobić, to przyspieszyć realizację zamień. Bożena
19 kwi 2022
Duży wybór herbat, błyskawiczna wysyłka i świetne gratisy :) Raj dla herbaciarza
20 gru 2021
Trochę trzeba nauczyć się nawigować po stronie, ale wybór dobrych herbat ogromny.
19 gru 2021
Bardzo fajny sklep. Żadnych problemów. Solidna firma. Polecam z czystym sumieniem
6 kwi 2022
Bardzo dobre herbaty. Szybka dostawa i dobrze zapakowana. Próbki w prezencie.
20 mar 2022
Przesyłka dotarła w nienagannym stanie. Herbaty zgodne z zamówieniem. Pyszne.
25 mar 2022
Tym razem przesyłka dotarła znacznie szybciej niż zazwyczaj, super, tak dalej
10 gru 2021
Bogaty asortyment pysznej herbaty. Sprawna wysyłka. Jestem bardzo zadowolona.
29 gru 2021
Herbaty Basilur są wyśmienite. Polecam wszystkim o każdej porze dnia i roku.
21 paź 2021
Szybka wysyłka, paczka dobrze zabezpieczona. Jestem zadowolona z zakupów!