crystaljulia.com- Logo - Opinie

crystaljulia.com

Opinie (96) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (708)

Ważny od: 17 maj 2017
crystaljulia.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 maj 2023
Profesjonalizm pod każdym względem. Jedno zastrzeżenie dotyczy miejsca na grawer - na zdjęciu nie widać, że z tego powodu zrezygnowano ze szlifu po jednej ze stron.

Paczka była zapakowana wzorowo w dwa kartony przedzielone folią bąbelkową. Mimo to jeden kieliszek miał złamaną nogę . Karton nie nosił śladów nacisku , więc kieliszek prawdopodobnie miał pęknięcie i od wstrząsów noga odpadła. Tym bardziej przykro ponieważ uszkodzenie odkryła dopiero osoba obdarowana. pozostałe sprawy zakupu jak kontakt itp - ocena bardzo dobra

Opinie nt. sklepu crystaljulia.com

2 gru 2023
9 maj 2023

Profesjonalizm, ale...

30 kwi 2023
Znakomity kontakt z obsługą sklepu - odpowiedź mailowa na moje zapytanie była błyskawiczna, na dodatek wysyłka zrealizowana ekspresowo. Bardzo polecam!
17 maj 2023

Wszystko na najwyższym poziomie. Panie są bardzo miłe podczas rozmowy i wszystko szybciutko załatwiają. Polecam każdemu zakup w tym sklepie.
31 sie 2023
Pierwszy raz korzystalam z usługi i się nie zawiodłam. Firma godna polecenia .Szybko i solidnie zrealizowane zamówienie.
31 sie 2023
Bardzo miła i fachowa obsługa ,szybka realizacja zamówienia . Firma godna zaufania.Na pewno jeszcze nie raz skorzystam.
24 lis 2023
Bardzo piękne szkło, bardzo dobrze zabezpieczone podczas wysylki,szybka realizacja. Dziekuję
23 paź 2023
Stały kontakt z firmą, dokładne informacje na temat wszystkich etapów zamówienia i dostawy!
11 cze 2023
Niesamowita jakość produktu który zamówiłam, szybka realizacja zamówienia. Tak trzymajcie 👍
17 cze 2023
Szybka i sprawna wysyłka. Bardzo dobry kontakt. Produkt świetny i solidnie wykonany
23 sie 2023
Szybka wysyłka, błyskawiczna odpowiedź i realizacja reklamacji, miła obsługa
22 cze 2023
zamówienie zostało zrealizowane w przeciągu 3 dni, bez żadnych przeszkód
29 mar 2023
Wysoka jakość wykonania przedmiotu oraz szybka dostawa do klienta.
29 mar 2023

Kieliszki przepiękne

Kieliszki przepiękny, zapakowane starannie, wszystko super.
18 maj 2023
Piękne wzornictwo, świetnie zapakowane szkło. Wszystko ok.
27 cze 2023
Super jakość. Szybka dostawa, towar dobrze zapakowany.
23 lis 2023
wszytko szybko i sprawnie, perfekcyjnie zapakowane,
19 cze 2023
Udany zakup, błyskawiczna dostawa.Polecam. Monika