Certyfikat dla www.expondo.pl

24.07.2017 r.
23.07.2018 r.

Opinie o www.expondo.pl

4.87/5.00

Ocena łączna obliczana została na podstawie 26 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops od dnia 31.01.2017 r..

Szybko super

Wszystko ok.

Polecam.

Wszystko na najwyższym poziomie.

Zakup głowy nie urywa.Na aukcji podana moc 800W a jest 630W. ścianki pionowe są lekko wypatrzone.Suszarka działa
Stanisław

Produkty wykonany z nieco gorszych materiałów niż wynikałoby to z opisu, poza tym wszystko na plus

ok

Nie ma na co narzekać , wszystko było o.k.

Bardzo szybka dostawa, towar bezpiecznie zapakowany i bez zadnych komplikacji.

Bardzo szybka dostawa towaru i bez komplikacji, towar bezpiecznie zapakowany.

Produkt który zamówiłam spełnienił moje oczekiwania .Towar zamówiony dotarł bardzo szybko,to mi się podoba.Polecam

Ok ok

Dostawa dobra kurier dzwonil na telefon.
Co do towaru to jeszcze nie wiem bo nie uzywalem,ale co do serwisu to jak najbardziej na wysokim poziomie.

Ocena bardzo dobra.

zwyczajnie.

Zakupiona waga działa poprawnie ale przycisk wyłączania działa niestabilnie. Może to kwestia nabycia wprawy. Sam produkt wygląda estetycznie. Obsługa i wysyłka bez zastrzeżeń.

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i z produktu. Bardzo polecam

Polecam. Wszystkie sklepy internetowe powinny funkcjonować tak jak ten.

żadnych zastrzeżeń 5/5

Profesjonalna obsługa i szybka dostawa. Bardzo szeroka gama asortymentu, dzięki czemu mogę wyposażyć warsztat w praktycznie jednym miejscu. Polecam.

Do sklepu trafiłem poszukując sprzętu do lutowania. Przyznam szczerze, że zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony ilością towarów, które są tu oferowane. Mam na myśli nie tylko towary z zakresu moich poszukiwań. Tu jest naprawdę co pooglądać. Każda rzecz dokładnie opisana i ze zdjęciami. Posortowana według tematyki.Nawet taki komputerowy nowicjusz jak ja nie miał problemów z kupowaniem

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Ceny bardzo korzystne

Towar w dobrej cenie, na sklepie podczas zakupu wszystko było w porządku

Widać że znają się na rzeczy, można dzwonić i wszystko wytłumaczą o towarze. Nie było problemów z obsługą strony wszystko czytelne i łatwe w obsłudze.

Wszystko przebiegło w porządku więc polecam

www.expondo.pl opinie klientów

www.expondo.pl

Szeroki asortyment urządzeń dla profesjonalistów

www.expondo.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 24.07.2017 r.

Grupa expondo.com to renomowana firma działająca w 28 krajach Europy i Azji. Blisko 200 osobowy zespół od 9 lat stabilnie buduje największą platformę sprzedażową marek własnych: Royal Catering, Goldbrun Therm, MSW Motor Technics, Physa Wellnes & Lifestyle, Stamony Cash Solutions, Stamos, Steinberg, Ulsonix. Wyróżnikiem szerokiego asortymentu dla profesjonalistów jest najwyższy standard obsługi i serwisu.

Dekoracyjna 3
65-155 Zielona Góra
info@expondo.pl
www.expondo.pl

Expondo Polska Spó?ka z ograniczon? odpowiedzialno?ci? Sp.K.
Dekoracyjna 3
65-155 Zielona Góra
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS: 0000381014
Właściciel
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z www.expondo.pl.