kammar24.pl- Logo - Opinie

kammar24.pl

Opinie (348) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (574)

Ważny od: 16 gru 2022
kammar24.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo dobra obsluga. Ostatecznie zwrocilem zamowiony wykretak poniewaznie pasowal. Po rozpoznaniu tematu okazalo sie, ze pasuje tylko i wylacznie do gwintownikow wykonanych wg normy DIN (potwierdzone organoleptycznie). Jezeli posiadasz starszy gwintownik, "zakupiony na bazarze" musisz dorobic narzedzie we wlasnym zakresie. Do polskich, obecnie produkowanych gwintownikow recznych bedzie pasowal.

23 mar 2024
Zamówiony uchwyt miał być wysłany w ciągu trzech do czterech dni. Po niemal tygodniu napisałem maila z pytaniem o przesyłkę. Otrzymałem informację, że właśnie został wysłany. Na stronie kuriera pojawił się zapis, że przesyłka jest w stanie przygotowania u nadawcy i w takim stanie pozostała jeszcze cały dzień. A później poszło szybko, po kolejnej dobie przesyłka była w paczkomacie. Trwało to znacznie dłużej niż obiecano.

Opinie nt. sklepu kammar24.pl

20 kwi 2024
Termin dostawy zbyt długi..
29 kwi 2024
23 mar 2024

Obietnice, obietnice a w końcu opóźniona realizacja

Wysyłka i towar ok.... ogromnym minusem przez co jedna gwiazdka jest koszt zwrotu bagatela 20% kosztu produktu + koszt wysyłki
31 sty 2024
Element dostarczony po terminie. Podczas zamówienia była informacja na stronie 3-4 dni robocze. Niestety po przypomnieniu w 5 dniu roboczym element został dopiero wysłany. Ostatecznie czas dostawy wynikła 8 dni roboczych
3 lut 2024
Zamówienie zostało anulowane. Zabrakło towaru na półce. Tzn. sklep sprzedaje towar, którego nie posiada.
7 lut 2024
Długi czas oczekiwania na przesyłkę
Do poprawy: - termin dostawy
SZYBSZA REALIZACJA ZAMOWIEŃ
Nie otrzymałem zamowienia
26 sty 2024
21 sty 2024
30 sie 2023
Czas realizacji zamówienia trochę długi - zamówienie złożone we środę po południu, a dostawa towaru za tydzień w środę rano. Jakość produktu: https://www.kammar24.pl/wykretak-do-zerwanych-gwintownikow-3-rowk-m6-3-p-64930.html niestety beznadziejna.
30 paź 2023
Jeśli chodzi o wysyłkę to rzeczywiście nastąpiło drobne opóźnienie za co serdecznie przepraszamy. Jeśli ma Pan jakieś uwagi co do zakupionego towaru to prosimy o dodanie opinii (bardziej szczegółowej) na naszej stronie, na karcie produktu - będzie ona pomocna dla innych klientów.
27 wrz 2023
Wysyłka to tragedia, na poszczególne przedmioty czeka się po kilka tygodni i nie wiadomo które są z którego zamówienia jak przychodzą w paczkach łączonych i jedyne co jest dołączone to WZ-ki bez numerów zamówień których dotyczą.
30 paź 2023
Panie Jakubie, jesteście naszym stałym klientem i jeśli na coś trzeba dłużej czekać to dobrze Pan wie, że o tym informujemy i pytamy czy klient chce czekać. Jeśli realizujemy coś kilka tygodni to tylko dlatego, że Klient zaakceptował taki stan rzeczy a i tak w każdym momencie można zrezygnować z zamówienia. Co do dokumentów WZ to wystarczyło nas poinformować, że potrzebujecie numerów zamówień na tych dokumentach - jest to kwestia uzgodnień.
27 sie 2023

Kurier nie dostarczyl towaru, sklep nie odbiera

Kurier nie dostarczyl towaru, napisal, ze odmowilem jego przyjecia, co jest nieprawda. Dzwonilem do sklepu, zeby wyjasnic sprawe, ale nikt nie odbieral telefonu. Juz w tym sklepie raczej nie zamowie niczego.
30 paź 2023
O odmowie przyjęcia informuje nas firma kurierska, która doręcza towar, zawsze po otrzymaniu takiej informacji, kontaktujemy się z klientem aby wyjaśnić co było powodem i ewentualnie nadajemy przesyłkę raz jeszcze. Klient jednak nie odbierał telefonu, być może powodem jest problem z telefonem klienta właśnie, ponieważ dziennie dzwoni do nas dużo ludzi i nie mają z tym problemu. Mamy także inne formy kontaktu takie jak email, z którego klient nie skorzystał. Staramy się wychodzić naprzeciw klientom w trudnych sytuacjach, ale tutaj widać ewidentnie działanie na naszą szkodę - 1) Zamówienie za pobraniem 2) Odmowa przyjęcia 3) Wystawienie opinii i twierdzenie że wina leży po stronie sklepu.
20 paź 2023

Kammar24 - brak towaru na stanie

Brak rzetelnej informacji o terminie dostawy. Na stronie przy przedmiocie jest napisane: dostawa 2-3 dni (potwierdzone przez sprzedawcę) - w rzeczywistości dostawa trwała 9 dni.
30 paź 2023
Drogi Kliencie, pomimo, że dokładamy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane jak najszybciej to czasem zdarzają się opóźnienia z różnych przyczyn. Dla ścisłości realizacja pańskiego zamówienia trwała 6 dni roboczych (weekendów nie liczymy), mimo wszystko, nie powinno to mieć miejsca za co najmocniej przepraszamy.