liviaclue.pl

Opinie (384) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1108)

Ważny od: 25 paź 2021
liviaclue.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jakość sukienek bardzo dobra, żałuję że musiałam oddać bo rozmiar był dla mnie za mały w pasie. To co mogłoby być lepsze w Waszym sklepie to kwestia zwrotów. Jest z tym trochę zamieszania biorąc pod uwagę że założyłam sobie Wasze aplikację. Wysyłanie kwestionariusza "odstąpienie od umowy" i wysyłanie paragonu wydaje mi się zbędne. Można by w aplikacji zaznaczać co się zwraca. No i oczywiście odsyłanie zamówienia na mój koszt trochę mnie zniechęca to kupowania tak trochę w ciemno. Gdyby nie to, spróbowałabym z innym rozmiarem ale już mam niechęć do ewentualnego odsyłania. Na plus na pewno jest też kontakt z klientem drogą mailową- szybki o bezproblemowy. Zamówienie wysłane błyskawicznie.

14 paź 2023
Sukienki piękne, ładnie uszyte, ale po pierwszym wyjściu już jest zmechacenie na pasku...Jest mi b. przykro, bo byłabym bardzo zadowolona, ale jakość materiału...

Opinie nt. sklepu liviaclue.pl

Brak towaru

Dwa tygodnie od zakupu i wykonania przelewu online, nadal brak towaru i jakiejkolwiek informacji o wysyłce.
Odpowiedź ze sklepu liviaclue.pl
Dzień dobry Pani Sylwio, bardzo nam przykro, że otrzymaliśmy jedną gwiazdkę skoro dotrzymaliśmy terminu realizacji. Zamówiła Pani sukienkę z 10-dniowym czasem wysyłki. O czasie wysyłki każdego produktu informujemy w: karcie produktu (jeszcze przed zamówieniem), w koszyku (w trakcie składania zamówienia), oraz w mailu potwierdzającym zamówienie. Dzień wysyłki Pani zamówienia przypadał na 19 marca i też tego samego dnia zamówienie zostało do Pani wysłane.

Od dwóch tygodni oczekuję na zamówienie. Zero informacji o statucie zamówienia.
2 mar 2024
Uaktualnić rozmiarowke i zmienić materiały bo te prześwitują
Niestety sukienka słabo skrojoną, wyglądała jakby źle uszyta
28 paź 2023

Zwroty/wymiany

Zamówiłam spódnicę, ale okazała się za duża. Odesłanie towaru odbywa się na koszt klienta (13 zł InPost), a właśnie otrzymałam e-mail, ze firma przyjęła towar do wymiany, ale koszt wysyłki ponownie pokrywam ja. To moje ostatnie zakupy w LC.
3 maj 2023
Pytacie o jakość usług a ja jeszcze żadnej paczki nie dostałam. Wprawdzie jest napisane wysyłka w 14 dni roboczych, ale pi co w takim razie pytać o jakość usług przed tą wysyłka?
15 lip 2023
Bardzo długi czas oczekiwania na zwrot środków -
3 lip 2023
Prosicie o ocenę zamówienia którego jeszcze nie dostałam. Jest opóźnione , stąd niska ocena.
Odpowiedź ze sklepu liviaclue.pl
18 lip 2023
Bardzo nam przykro, że miała Pani niemiłe doświadczenia z naszym sklepem. :( System automatycznie wysyła zaproszenie do podzielenia się swoimi doświadczeniami 14 dni po złożeniu zamówienia - byśmy mieli czas na skompletowania zamówienia, a Klientka na spokojnie zapoznała się z produktem. W przypadku Pani zamówienia niefortunnie zdarzyło się tak, że konieczne było domówienie tkaniny. Zrobiliśmy to w trybie pilnym, a jak tylko otrzymaliśmy materiał nasze krawcowe rozpoczęły szycie. Wysłaliśmy Pani maila z informacją o opóźnieniu wysyłki, niestety Pani w międzyczasie otrzymała maila z prośbą o wystawienie oceny. Mamy nadzieję, że sukienka pasuje, a w przyszłości Pani doświadczenia z naszym sklepem będą lepsze.
9 maj 2023
Brak kontaktu telefonicznego brak informacji o etapach realizacji zamówienia
21 sie 2023