liviaclue.pl

Opinie (394) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1141)

Ważny od: 25 paź 2021
liviaclue.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jakość sukienek bardzo dobra, żałuję że musiałam oddać bo rozmiar był dla mnie za mały w pasie. To co mogłoby być lepsze w Waszym sklepie to kwestia zwrotów. Jest z tym trochę zamieszania biorąc pod uwagę że założyłam sobie Wasze aplikację. Wysyłanie kwestionariusza "odstąpienie od umowy" i wysyłanie paragonu wydaje mi się zbędne. Można by w aplikacji zaznaczać co się zwraca. No i oczywiście odsyłanie zamówienia na mój koszt trochę mnie zniechęca to kupowania tak trochę w ciemno. Gdyby nie to, spróbowałabym z innym rozmiarem ale już mam niechęć do ewentualnego odsyłania. Na plus na pewno jest też kontakt z klientem drogą mailową- szybki o bezproblemowy. Zamówienie wysłane błyskawicznie.

14 paź 2023
Sukienki piękne, ładnie uszyte, ale po pierwszym wyjściu już jest zmechacenie na pasku...Jest mi b. przykro, bo byłabym bardzo zadowolona, ale jakość materiału...

Opinie nt. sklepu liviaclue.pl

Sukienka zgodnie z opisem w sklepie powinna mieć podszewkę, a przysłany egzemplarz nie miał podszewki, dziurki na guziki były obszyte odznaczającą się jasną nicią, byłam rozczarowana słabą jakością wykonania. Odesłałam. Szkoda, bo z sukienki kupionej ok. dwa lata temu byłam bardzo zadowolona, zarówno z materiału i podszewki, jak z wykonania.

Zawiodłam się

Spodziewalam sie, ze sukienka będzie wow. Możliwe że nie powinnam się tak nastawiać. Rozczarowałam się. Pierwszy raz zdarzyło mi się, że muszę skracać długą sukienkę. Ponadto materiał mocno się elektryzuje. Wydaje się być sztuczny. Zobaczymy jak w lecie będzie się sprawować. Kupowałam z promocji. Do tego muszę doliczyć koszty skracania. Na plus - jakość odszycia. Na minus - jakość materiału, dodatkowe koszty skracania. Ogólnie - jestem rozczarowana.
8 gru 2023
Sukienki dobrze wykonane jednak długość całkowita nie za bardzo zgadza się z wymiarami podanymi w tabeli
15 sie 2023
Słaba jakość materiału. Opóźniona wysyłka. Oddaję. Dobry kontakt telefoniczny.
5 maj 2023
Długi termin wysyłki,długi czas oczekiwania na zwrot pieniedzy