liviaclue.pl

Opinie (389) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1132)

Ważny od: 25 paź 2021
liviaclue.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jakość sukienek bardzo dobra, żałuję że musiałam oddać bo rozmiar był dla mnie za mały w pasie. To co mogłoby być lepsze w Waszym sklepie to kwestia zwrotów. Jest z tym trochę zamieszania biorąc pod uwagę że założyłam sobie Wasze aplikację. Wysyłanie kwestionariusza "odstąpienie od umowy" i wysyłanie paragonu wydaje mi się zbędne. Można by w aplikacji zaznaczać co się zwraca. No i oczywiście odsyłanie zamówienia na mój koszt trochę mnie zniechęca to kupowania tak trochę w ciemno. Gdyby nie to, spróbowałabym z innym rozmiarem ale już mam niechęć do ewentualnego odsyłania. Na plus na pewno jest też kontakt z klientem drogą mailową- szybki o bezproblemowy. Zamówienie wysłane błyskawicznie.

14 paź 2023
Sukienki piękne, ładnie uszyte, ale po pierwszym wyjściu już jest zmechacenie na pasku...Jest mi b. przykro, bo byłabym bardzo zadowolona, ale jakość materiału...

Opinie nt. sklepu liviaclue.pl

Jakość produktu i zwroty

Zbyt długi czas wysyłki, brak podszewki

Zbyt długi czas wysyłki - jeśli to normalne przydałby się chociaż mail, że zamówienie jest cały czas kompletowane. Zamówiłam 2 sukienki w jasnych kolorach. Materiały są dość cienkie (co jest świetne na lato), jednak przydalaby się do nich delikatna podszewka. Sukienki po prostu prześwitują pod słońce. Myślę, że cena sukienek pozwala oczekiwać że będą one z podszewką albo z materiału, który nie prześwituje.
GS
Sukienka pięknie odszyta, kolory bardzo intensywne, przesyłka ekspresowa(i to w okresie przedświątecznym). Niestety musiałam odesłać, ponieważ była za ciasna w pasie.Noszę rozmiar 38 - M. I tak też zamówiłam. Okazała się za ciasna.Więc zamówiłam 40 i też za ciasna:(
26 wrz 2023

Sukienka maxi DELIA

Kontakt, na każdą wiadomość otrzymałam odpowiedz. Sukienka jest piękna, od pasa w dół materiał jest świetny delikatny- u góry jest chyba inny, trochę sztywny i za to daje 4 a nie 5 gwiazdek. Sukienka bardzo zbliżona kolorystycznie do tej, która widnieje na stronie, co jest bardzo istotne wg mnie. I cena, myślę, że ciut za wysoka, choć zdecydowałam się za nią właśnie łupić produkt, ale warto rozważyć po pierwszym zakupie voucher dla Klientki, żeby czuła się zaopiekowana i wyjątkowa:).
18 kwi 2023
Sukienka jest bardzo ładna, z bawełny, więc dobry materiał. Jedyny problem, dla którego nie daję 5 gwiazdek to fakt, że kiedy po pierwszym przymierzeniu zdejmowałam sukienkę, rozpruła się lekko przy suwaku na szwie. Zdaję się, że nici były trochę słabe, bo starałam się zdjąć ją w miarę ostrożnie. Ale i tak oceniam pozytywnie:)
22 cze 2023
Sukienka piękna, bardzo starannie uszyta. Dosłownie cudo. Ale: ciężko założyć mimo gumki w pasie, powinien być zamek z boku lub z tyłu; materiał średniego gatunku, elektryzuje się. Mam sukienkę z tej firmy, ale materiał to klasa- lejący, aksamitny w dotyku. Myślałam, że ta sukienka ma taki sam. Trochę się zawiodłam.
11 maj 2023
Sukienka zgodna z opisem tylko w rzeczywistości wydaje się przechodzić w żółty a na zdjęciu bardziej w jasny ecru. Rozmiar i materiał Ok.
30 kwi 2023
Kupiłam spódniczkę do pół łydki, bardzo zależało mi na tej długości ale podszewka zaledwie trochę za kolano.
9 gru 2023
materiał jest niskiej jakości w stosunku do ceny i obawiam się, że zacznie się wkrótce kulkować
14 maj 2023