nbielizna-pl- Logo - Opinie

nbielizna-pl

Opinie (180) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2409)

Ważny od: 27 mar 2017
nbielizna-pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 kwi 2023
Solidny, atrakcyjny sklep z szerokim wyborem bielizny (i nie tylko). Darmowa dostawa dopełnia obrazu firmy, którą można polecić. Nigdy, żadnych problemów, a kupowałem już kilkanaście, a może nawet i ponad 20 razy.
IZ
Ireneusz Z.
Rozdrażew

15 paź 2023
Zamawiałam w tym sklepie kilka razy ni zwykle towar przychodził z pewnym opóźnieniem w stosunku do podanej daty, ale bez większych problemów. Natomiast przy ostatnim zamówieniu (z wysyłką zagraniczną) przesyłka została uszkodzona i nie otrzymałam towaru. Sklep, mimo otrzymania zdjęć uszkodzonej przesyłki i faktu bycia stałą klientką, w odpowiedzi na reklamacje oznajmił, że będzie wyjaśniał sprawę z przewoźnikiem, co potrwa TRZY MIESIĄCE. Do tego czasu nie wyślą ponownie towaru, ani nie zwrócą kwoty zapłaconej za zamówienie (ponad 500 zł). Muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak nieprofesjonalnym traktowaniem klienta. Ten sam towar zamówiłam bez problemu z innego sklepu (bezpośrednio z Włoch) - wyszło szybciej i taniej, ale pieniędzy od nbielizna nadal nie odzyskałam, Do tego sprzedawcy na pewno już nie wrócę.

Opinie nt. sklepu nbielizna-pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry