nbielizna-pl- Logo - Opinie

nbielizna-pl

Opinie (206) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2408)

Ważny od: 27 mar 2017
nbielizna-pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 mar 2023
Ładnie zapakowane. Można jedynie dokładniej opisywać gatunek tkaniny. A bardzo bym chciała abyście wprowadzili do sprzedaży eleganckie szlafroki, zamaszyste szerokie w kroju wiązane paskiem z bawełny ale lecącej i ładnie układającej się, nie frotte. Szlafrok o pięknym kołnierzu i rękawach stylizowany latami 20-30. Jest wiele osób które szukają pięknej bielizny domowej. A nie ma takich na rynku. Szlafroki traktowane są jako coś po kąpieli a to może być piękny kobiecy atrybut wieczorowy.

15 paź 2023
Zamawiałam w tym sklepie kilka razy ni zwykle towar przychodził z pewnym opóźnieniem w stosunku do podanej daty, ale bez większych problemów. Natomiast przy ostatnim zamówieniu (z wysyłką zagraniczną) przesyłka została uszkodzona i nie otrzymałam towaru. Sklep, mimo otrzymania zdjęć uszkodzonej przesyłki i faktu bycia stałą klientką, w odpowiedzi na reklamacje oznajmił, że będzie wyjaśniał sprawę z przewoźnikiem, co potrwa TRZY MIESIĄCE. Do tego czasu nie wyślą ponownie towaru, ani nie zwrócą kwoty zapłaconej za zamówienie (ponad 500 zł). Muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak nieprofesjonalnym traktowaniem klienta. Ten sam towar zamówiłam bez problemu z innego sklepu (bezpośrednio z Włoch) - wyszło szybciej i taniej, ale pieniędzy od nbielizna nadal nie odzyskałam, Do tego sprzedawcy na pewno już nie wrócę.

Opinie nt. sklepu nbielizna-pl

29 mar 2023
30 mar 2023
Bardzo sobie cenię biustonosze z szerokimi ramiączkami , są bardzo wygodne dla osób z dużym biustem . Mam taką sugestię żeby nie wszywać metki z danymi w miejsce gdzie są haftki , to przeszkadza w zapinaniu . Ja ją odcinam i wszywam w dolny brzeg biustonosza.
IZ
Ireneusz Z.
Rozdrażew
28 kwi 2023

Duży wybór, dobre ceny, darmowa dostawa.

Solidny, atrakcyjny sklep z szerokim wyborem bielizny (i nie tylko). Darmowa dostawa dopełnia obrazu firmy, którą można polecić. Nigdy, żadnych problemów, a kupowałem już kilkanaście, a może nawet i ponad 20 razy.
EL
Ewa L.
Arlov
16 lip 2023
Świetny sklep.Dobre jakościowo towary, szybka przesyłka, świetny kontakt, rozmiary w pełni zgodne z opisem na stronie. Na pewno nie były to moje ostatnie zakupy.
19 lip 2023

Wszystko ok, Zamowienie wyslane w terminie…

Zamowienie wyslane w terminie deklarowanym przez sklep, wszystko ok, z kilku zakupionych pozycji jedna do zwrotu, dobra komunikacja, szybki zwrot środków.
PF
14 kwi 2023

Polecam sklep

Szybko, sprawnie, dobrze zapakowane do wysyłki, towar zgodny z zamówieniem i dobry jakościowo. Polecam sklep!
13 kwi 2023

bogaty asortyment bielizny

bogaty asortyment bielizny , rajstop , rabaty , bardzo dobry kontakt z klientem, szybka wysyłka , polecam
26 lip 2023
BLyskawiczny zwrot pieniędzy za zwócone ubranie, szybkarealizacja zamówienia, pięknie zapakowana bielizna
30 kwi 2023
Bardzo miła obsługa życzliwie nastawiona do klienta. Szybka wysyłka. Miła firma. Polecam.
3 paź 2023
Wszystko ok. Ciekawy wybór..łatwość wyszukiwania. Ładne wykonanie szybka przesyłka..polecam
2 maj 2023
Świetna komunikacja ,towar taki jak w opisie. Myślę,że nie jeden raz jeszcze uczynię zakupy.
3 maj 2023
Transakcja o.k. sposób płatności też tylko czas oczekiwania długi... i tak polecam !!!
JM
Jadwiga M.
Częstochowa
25 maj 2023
Bdb oceniam kontakt telefoniczny w celu dokładnego uzgodnienia realizacji zamówienia
18 kwi 2023
Należy dokładniej opisać towar na stronie, by nie było problemów z wyborem modelu
8 maj 2023

Piżama

Zamówienie dostarczone szybko, dobrze zapakowane. Produkt taki jak w ofercie.
3 paź 2023
Ok bielizna piękna i bardzo polecam wszystkim którzy chcą mieć taką bieliznę
13 wrz 2023

Realizacja zamówienia bardzo szybka i spełniająca oczekiwania, Panie pomocne
1 cze 2023
Super gatunek, bardzo ładne wykonanie. Tylko zbyt długi czas oczekiwania
19 kwi 2023
Polecam,profesjonalna obsługa,szybka wysyłka.Rozmiarówka zgodna z opisem.
21 kwi 2023

Rajstopy antypoślizgowe na kolanach

Super są, faktycznie spełniają swoją role. Polecam z czystym sumieniem