nbielizna-pl- Logo - Opinie

nbielizna-plOpinie

ważny od: 27.03.2017
Sklep nbielizna-pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie nbielizna-pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 27.03.2017

Opinie nt. sklepu nbielizna-pl

Bardzo duży, żeby nie powiedzieć ogromny, wybór bielizny. Kupuję głównie klasyczne figi. Korzystne ceny, dobra jakość, sprawna obsługa i, co ważne, darmowa dostawa. W większości przypadków dobre opisy informujące o produkcie. Na podstawie zdjęć z prezentowaną bielizną można dobrze dobrać krój - majtki układają się tak, jak na zdjęciach z modelkami więc nie ma zaskoczenia, że się wrzynają, marszczą czy coś podobnego. Sklep Nbielizna warty jest polecenia. Ja polecam.

Produkt zamówiony przez mnie, znacznie odbiegał rozmiarem od podanej tabeli rozmiarów. W przypadku kostiumów kąpielowych nie podajecie Państwo rozmiaru miseczki, Dodatkowo mimo upływu ponad 2 tygodni od zwrotu nadal nie otrzymałam pieniędzy za zwrot. Polityka zwrotów odbiega od standardów przyjętych w większości firm, bo należy wykonać opłatę pocztową.

Opinie nt. sklepu nbielizna-pl

Bardzo dobrej jakości produkty, zawsze spełniają moje oczekiwania, żadnych problemów z zamówieniem na stronie, szybka realizacja zamówienia - dziękuję i pozdrawiam.
Biustonosze bardzo ładne, wygodne, rozmiarówka standardowa, niestety figi rozmiarówka nieadekwatna do stanu rzeczywistego. Cena bardzo na plus.
Szybkosc realizacji zamowienia, mozliwosc darmowej dostawy gdy paczke odbiera sie na poczcie, zamowienie zgodne z oferta.
Rzeczy mają się dobrze. Wszystko dobre opakowanie. Przesyłka została wysłana w wyznaczonym terminie. Dziękuję
Towar zgodny z zamówieniem i opisem, dostarczony w terminie podanym przy zamówieniu. Polecam sklep.
Szybka realizacja dostawy. W razie zwrotu towaru, szybki zwrok gotówki na konto. Polecam.
Zrobiłam drugi raz zakupy i jestem zadowolona z jakości bielizny po przystępnej cenie.
Jakość produktu i rozmiar zgodny z opisem. Szybka i sprawna realizacja. Polecam.
Bardzo ładna delikatna lekko śliska ale przyjemna do ciała koszulka
Transakcja szybka i profesjonalna. Towar zgodny z opisem . Polecam.
Bardzo dobry materiał,wysoka jakośc wykonania.Idealna rozmiarówka.
pierwszy raz korzystałam, więc nie mam jeszcze wyrobionego zdania
wszystko super. jestem zadowolona z produktów i jakości przesyłki
bez uwag, szybka dostawa, produkt dokładnie ,jak na zdjęciach
Szybkie załatwienie zlecenia, dobry towar w dobrej cenie.
jakość i to że w naturze wygląda tak samo jak na zdjęciu
Sprawnie, szybko, zgodnie z opisem, bardzo dobra jakość
Polecam. Szybka dostawa, towar zgodny z opisem
Szybka, sprawna obsługa. Duży wybór produktów
Szybka dostawa towar zgodny z opisem polecam