petitdeko.pl- Logo - Opinie

petitdeko.pl

Opinie (17) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (27)

Ważny od: 19 lip 2022
petitdeko.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamówienie oraz proces z nim związany przeszedł sprawnie. Paczka przyszła dobrze zapakowana i nieuszkodzona. Produkt się bardzo sprawdza, a dziecko jest szczęśliwe :) Serdecznie polecam :)

Unavailability of credit card payment options meant high commission fees for bank transactions. The first payment was rejected but I still payed the commission fees. I'll try to avoid sites that don't allow credit card payments as much as possible in the future.

Opinie nt. sklepu petitdeko.pl

Hujlajnoga i kask Scoot&Ride

10 gru 2023
Kontakt ze sprzedającym bez zastrzeżeń, wszelkie problemy rozwiązywane od ręki. Lampeczki są przecudne!
Odpowiedź ze sklepu petitdeko.pl
Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że lampki się podobają! :) Serdeczne pozdrowienia! Petit Deko
27 paź 2023
Towar świetnej jakości. Szybka dostawa i super obsługa sprzedającego 👌
31 paź 2023
Dziękujemy pięknie za pozytywną opinię! Cieszy nas, że produkt spełnia oczekiwania :) Serdecznie pozdrawiamy! Sylwia i Marek z Petit
25 lis 2023
Oszukaliście nas trochę - narzuta jest piękniejsza niż na zdjęciach;)
25 lis 2023
Jest nam niezmiernie miło czytać takie słowa! :) Bardzo dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że produkt spełnia Państwa oczekiwania :) Serdeczne pozdrowienia! Sylwia i Marek z Petit
12 wrz 2023
Produkt świetnej jakości i super kontakt ze sprzedającym
Bardzo dziękujemy za opinię! :) Serdecznie pozdrawiamy! Petit Deko
22 lis 2023
Świetna obsługa klienta. Pufa bardzo dobrej jakości
29 lis 2023
Bardzo dziękujemy za zaufanie i pozytywną opinię! Cieszymy się, że produkt spełnia oczekiwania :) Serdecznie pozdrawiamy! Sylwia i Marek z Petit
22 lis 2023
Wszystko sprawnie przebiegło jestem zdowolona
Bardzo dziękujemy za ocenę! Serdecznie pozdrawiamy :) Sylwia i Marek z Petit
towar dobrej jakości, szybko dostarczony.
12 gru 2023
Bardzo dziękujemy za opinię! :) Pozdrawiamy! Petit Deko
18 wrz 2023
Pufa bardzo ładna i super wykonana
18 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! :) Serdeczne pozdrowienia! Petit Deko
Szybka sprawna obsługa polecam
Odpowiedź ze sklepu petitdeko.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się opinią :) Serdecznie pozdrawiamy! Petit Deko
9 maj 2023

26 gru 2023
12 gru 2023
Dziękujemy za ocenę! :) Pozdrawiamy! Petit Deko
Odpowiedź ze sklepu petitdeko.pl
Hello, Thank you for taking the time to leave your feedback. We are sorry that our service did not meet your expectations. The option to pay with a credit card should have been listed in our payment methods section since PayU provides this option for international customers. However, due to the technical issue with the PayU gateway they were not displayed when you placed your order. We did not realize you chose traditional bank transfer because there was no option to choose credit card payment. After we become aware of the issue, technical support is working on resolving it. With your positive shopping experience in mind, we will try our best to make it up to you. We apologize for the inconvenience and take full responsibility for this error. We hope to resolve the problem and ensure you have a positive experience with us in the future. Please expect contact from us soon. Kind Regards. Petit Deko