MultiPerfumeria.plOpinie

MultiPerfumeria.pl- Logo - Opinie
MultiPerfumeria.pl- Logo - Opinie

MultiPerfumeria.pl - Oryginalne perfumy z hologramem i gwarancją.

MultiPerfumeria.pl to wiarygodny sklep internetowy, który działa nieprzerwanie od 2009 roku i oferuje wyłącznie oryginalne perfumy i wody toaletowe uznanych marek. Sklep oferuje blisko 10.000 perfum, wód toaletowych, kosmetyków selektywnych i kosmetyków naturalnych. Ceny są nawet 70% niższe niż w sklepach tradycyjnych, a wszystkie kosmetyki są oryginalne. Gwarancją jakości kosmetyków oferowanych przez sklep są również opakowania zabezpieczone indywidualnymi hologramami. MultiPerfumeria.pl jako pierwsza perfumeria w Polsce została wyróżniona ZNAKIEM JAKOŚCI Q. Po audycie i kontroli ponad 70 kryteriów jakości, sklep otrzymał CERTYFIKAT TRUSTED SHOPS. Dzięki temu Klienci MultiPerfumeria.pl mogą czuć się bezpiecznie - zakupy w sklepie są objęte bezpłatną ochroną do kwoty 10.000 złotych. Firma otrzymała również ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI przyznawany przedsiębiorstwom spełniającym najwyższe standardy etyki w biznesie. Zamówione perfumy wysyłane są ubezpieczonymi przesyłkami kurierem DPD lub InPost, a także poprzez Pocztę Polską. Zamówienia można również odebrać osobiście w całej Polsce - w kilkunastu tysiącach punktów odbioru (Paczkomaty InPost, Kioski RUCHu, Placówki Poczty Polskiej, stacje Orlen). Informacje o stanie realizacji zamówienia wysyłane są Klientom na bieżąco - poprzez e-mail lub SMS.
Krzysztof Wojno MultiBOX24.pl
Ceglana 8
05-270 Marki
Krzysztof Wojno

Opinie nt. sklepu MultiPerfumeria.pl

4.93/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu MultiPerfumeria.pl

Transakcja na wysokim poziomie, szybko i sprawnie, produkt zgodny z opisem, Polecam!!!!
Zapach świetny używam od kilkunastu lat i nie zmienię
Trochę szybsza wysyłka :-)
Szybka dostawa, dobre ceny.
Nie mam uwag. Towar delikatny, jednak zapakowany bardzo starannie. Dotarł do mnie nienaruszony.
Pięknie pachnie.super towar
Wszystko profesjonalnie
Sklep godny zaufania.
polecam !!!
Dostawa zrealizowana zgodnie z postanowieniami regulaminu, przesyłka właściwie zapakowana, dzięki czemu nic nie zostało uszkodzone A do tego otrzymałam ręcznie napisane "Dziękujemy", co sprawia, że poczułam się wyjątkowm klientem :)
Szybka dostawa, informacje na każdym etapie zamówienia, towar zgodny z opisem. Polecam!
Jestescie naprawde sumienni. I jestem za dowolona z zakupu u Was. Pozdrawiam
Szybko, sprawnie, dobra komunikacja, przystępna cena. Można polecić Marian
Polecam zakupy za profesjonalizm i wysoką jakość oferowanych produktów
Polecam zakupy za wysoką jakość towarów i profesjonalną obsługę
Nawet dobrej jakości perfumy ,dostawa na czas miła obsługa ...
Ekspresowa dostawa i zgodnie z zamówieniem.Szczerze polecam.
profesjonalna obsługa, szybka realizacja