pielegnacjaobuwia.pl- Logo - Opinie

pielegnacjaobuwia.pl

Opinie (154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4565)

Ważny od: 25 wrz 2013
pielegnacjaobuwia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamówilem ramki o wymiarach wewnętrznych 30 x 10 x 3. Dostałem ramki wymiarach 30 x 10 x 2.5 , wykonane z drutu o średnicy 2.5 mm. Nie reklamowłem gdyż nie było na to czasu. Zaakceptowałem i zastosowałem. Duży plus dla firmy za sprawne załatwienie i miłą obsługę. Sugeruję , aby obsługa została zaopatrzona w suwmiarkę . Pozdrawiam Japal

9 sie 2023
miła obsługa, szybka dostawa, bez zarzutu ale niestety po zamówieniu i opłaceniu okazało sie że nie ma tylu par skarpet , które zamówiłam. doliczając koszty wysyłki wyszła mi cena za parę wyższa niz planowałam, uważam że powinno się kontrolować stan magazynowy i nie powinno9 być możliwości kupna towaru, którego nie ma już na stanie...więc ogólnie mieszane uczucia..

Opinie nt. sklepu pielegnacjaobuwia.pl

9 sie 2023