pielegnacjaobuwia.pl- Logo - Opinie

pielegnacjaobuwia.pl

Opinie (155) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4566)

Ważny od: 25 wrz 2013
pielegnacjaobuwia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamówilem ramki o wymiarach wewnętrznych 30 x 10 x 3. Dostałem ramki wymiarach 30 x 10 x 2.5 , wykonane z drutu o średnicy 2.5 mm. Nie reklamowłem gdyż nie było na to czasu. Zaakceptowałem i zastosowałem. Duży plus dla firmy za sprawne załatwienie i miłą obsługę. Sugeruję , aby obsługa została zaopatrzona w suwmiarkę . Pozdrawiam Japal

9 sie 2023
miła obsługa, szybka dostawa, bez zarzutu ale niestety po zamówieniu i opłaceniu okazało sie że nie ma tylu par skarpet , które zamówiłam. doliczając koszty wysyłki wyszła mi cena za parę wyższa niz planowałam, uważam że powinno się kontrolować stan magazynowy i nie powinno9 być możliwości kupna towaru, którego nie ma już na stanie...więc ogólnie mieszane uczucia..

Opinie nt. sklepu pielegnacjaobuwia.pl

Warto

Fantastyczna obsługa i świetne produkty.
22 gru 2023
ok
8 gru 2023
25 paź 2023

Kacperek - pełna profeska

Zakupy w tym sklepie to pełen profesjonalizm. Kupowałem co prawda jeden konkretny rodzaj asortymentu, ale jego wybór w sklepie internetowym nie stanowił problemu, opis był jasny, zdjęcia wyraźne i prezentujące najważniejsze cechy produktu. Jestem zadowolony z zakupów.
Często robimy zakupy i jesteśmy zawsze bardzo zadowoleni, wszystko na najwyższym poziomie, duża dostępność produktów, rabaty, polecamy i będziemy korzystać dalej u Państwa, pozdrawiam ekipa Clean Shoes Częstochowa
JK
justyna k.
piekary slaskie
25 paź 2023
POLECAM zaopatruję się od kilku dobrych lat - profesjonalna i pomocna obsługa :) jestem klientem wymagającym i zadowolonym - Rekomenduję w 100%
31 maj 2023

Białe buty

Moje białe, niepasujące do niczego buty zmieniły pięknie kolor na popielaty, łatwo się maluje, wilbra trwałe pokrywa skórę.
8 maj 2023
Towar zgodny z opisem i dobrej jakości. Wysyłka błyskawiczna pomimo długiego majowego weekendu. Szczerze polecam :)
24 sie 2023
Jeszcze lepiej? MOŻE WYSYŁAJCIE TOWAR BEZPŁATNIE plus jakaś nagroda pieniężna za zamówienie!
25 wrz 2023
Wszystko w jak najlepszym porządku. Towar zgodny z opisem, szybka wysyłka. Polecam.
12 paź 2023
Zakupione produkty dotarly dobrze zabezpieczone i zgodne z opisem i zamowieniem.
28 lis 2023
Generalnie profesjonalna obsługa. Szybko sprawnie, szybko. POLECAM!!!