ford.sklep.pl- Logo - Opinie

ford.sklep.plOpinie

ważny od: 7 wrz 2016
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep ford.sklep.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie ford.sklep.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 7 wrz 2016
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

1 wrz 2022
Na szczególną pochwałę zasługuje najwyższej jakości kontakt z klientem i fachowe doradztwo przy zakupie części, poparte szeroka wiedzą i doświadczeniem z zakresie budowy i eksploatacji samochodów. Na uwagę zasługuje również znajomość niezawodności elementów produkowanych przez poszczególnych producentów. Co równie ważne, doradca kieruje się interesem kupującego odradzając zakup zbędnych elementów i proponując zakup części charakteryzujących się wysokim wskaźnikiem jakości do ceny.

9 kwi 2022
Sprzedawca podczas kontaktu telefonicznego ze spora niechęcią odpowiedział że towar zakupiony chyba będzie dobry, on tego nie wie. Jeśli prowadzi się sprzedaż internetowa części samochodowy to trzeba wiedzieć co do czego pasuje, służyć rada i wsparciem. Ogólnia niechęć sprzedawcy i arogancja. W przyszłości skorzystam z innego sklepu

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

3 gru 2021
2 gru 2021
1 gru 2021
9 kwi 2022
25 cze 2022
Zakupiłem wycieraczki na szybe do ford focus Mk3 miały być orginaly motorcrafta, po otrzymaniu okazało się że motorcrafta było tylko pudełko reszta to Valeo które kosztuje o połowę mniej na allegro niż te które miały być orginalne.. Nie polecam
24 sty 2022
Kaseta rozrzadu którą zakupiłem była otwarta pasek przestawiony na zębach tylko dzięki mechanikowi który to wychwycił nie doszło do problemu Takie towary jak rozrząd nie powinny być przyjmowane jako zwrot bo nie sądzę że producent tak złożył
17 cze 2022
Minęło 7 dni i nadal nie otrzymałem towaru tylko informacje że moje zamówienie wysłano omyłkowo do innego klienta. Sklep czeka na zwrot towaru i dopiero wyślą go do mnie.za towar zapłaciłem a go nie mam , porażka.
15 kwi 2022
Obsluga do bani Osoba która odbiera telefony jak by za karę musiał siedzieć i udzielać informacji bo przecież wszyscy muszą się znać dlaczego tyle pytań. Masakra
29 gru 2021
Brak informacji co dzieje się z zamówieniem. Przewidywana dostawa części na wtorek, części nie ma nawet w sklepie. Żadnego kontaktu z klientem
5 cze 2022
W tym sklepie kupiłem część, która była wadliwa,Odesłałem , i czekam na zwrot pieniędzy.
2 gru 2021
Towar zgodny z opisem. Gdyby nie perturbacje z dostawą byłaby lepsza ocena.
26 lip 2022
15 maj 2022