ford.sklep.pl- Logo - Opinie

ford.sklep.plOpinie

ważny od: 7 wrz 2016
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep ford.sklep.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie ford.sklep.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 7 wrz 2016
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

5 lis 2021
Dzień dobry Co do procedury, to nie mam zastrzeżeń. Wszystko poszło gładko. Spodziewałem się możliwości odbioru poprzez paczkomat. Ale akurat tej wersji nie było. Ale mam sugestię,jak poszerzyć Państwa ofertę. Proponuję,aby po wybraniu do koszyka oleju, program proponował inne pozycje potrzebne do wykonania przeglądu: filtr oleju,filtr kabinowy,filtr powietrza, świece itp. Oczywiście wcześniej powinien być wymagany nr nadwozia, aby program proponował części dla konkretnego samochodu. Pozdrawiam S.P.

9 kwi 2022
Sprzedawca podczas kontaktu telefonicznego ze spora niechęcią odpowiedział że towar zakupiony chyba będzie dobry, on tego nie wie. Jeśli prowadzi się sprzedaż internetowa części samochodowy to trzeba wiedzieć co do czego pasuje, służyć rada i wsparciem. Ogólnia niechęć sprzedawcy i arogancja. W przyszłości skorzystam z innego sklepu

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry