ford.sklep.plOpinie

: 10 379Bardzo dobryCertyfikowany sklep

ford.sklep.pl - Części, Akcesoria do Forda oryginalne i zamienniki

Oferujemy w sprzedaży z dostawą do klienta części i akcesoria do samochodów marki Ford (wersja europejska). Posiadamy duży wybór części oryginalnych oraz zamienników renomowanych producentów. Zamówienia realizujemy szybko. Dostępnych jest wiele metod płatności (min. szybkie przelewy, karta płatnicza, gotówka przy odbiorze). Towar zapewniamy w konkurencyjnych cenach oraz w dużej dostępności "od ręki".
RedFord Adrian Wachowski

4.94/5.00

Opinie (1 614) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

< 1 %
< 1 %

Jestem bardzo zadowolony z Waszej firmy i podejścia do klienta. Jest to już chyba 2 zakup u Was i na pewno nie ostatni, dopóki potrzebuję części do Forda. Czas realizacji zamówienia wzorowy; w kilkanaście minut po dokonaniu płatności przesyłka jest spakowana i gotowa do drogi, a na drugi dzień u mnie w firmie. Zakupione części zawsze pasują, choć żeby wyszukać poprawne czasem trzeba włączyć jakiś katalog hurtowni typu Intercars czy Aparts, żeby być pewnym, że części podejdą pod dany silnik. Pozdrawiam i do kolejnych zakupów...
Czytaj dalej

Zamówiłem gril atrapę przyszła uszkodzona porysowany znaczek logo, zapłaciłem za nią ponad 600pln,sklep zaproponował wymianę znaczka pewnie na ten przyklejany zamiennik, bo oryginał ponad 160pln,zaproponowali rabat na następne zakupy 35pln max,żenada, tak się traci klienta,podejrzewam że gril był już po zwrocie od innego klienta,zapakowana część była otwarta, a wiem jak Ford pakuję, sama przesyłka zabezpieczona bardzo dobrze,zwrot, wymiana?nie mam czasu na to,sprawdzajcie paczki większej wartości przy kurierze to 3 minuty, ostatnie zakupy w tym sklepie!
Odpowiedź ze sklepu ford.sklep.pl
Atrapa została sprawdzona przed wysyłką i nie posiadała uszkodzeń.Po dostawie okazuje się, że jest ryska 3mm. Ok przyjęliśmy ten fakt i zaproponowaliśmy bezpłatną wymianę nowego oryg. emblematu, więc nie wiem skąd te fantazje o zamiennikach.Po co to koloryzowanie?Niestety nie mogliśmy przystać na nieadekwatne zwroty pieniężne.To nie jest dobry sposób na obniżenie kosztów zakupu części...

Odpowiedź ze sklepu ford.sklep.pl
Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu ford.sklep.pl

Towar dobrze zapakowany. Miałem trudności z połączeniem zakupów i wysłaniem jedną paczką. Nie znalazłem takiej możliwości na stronie internetowej sklepu.
Potrzebna jest lepsza obsługa przy odbiorze.
Części powinny być dopasowane do modelu auta, a nie uniwersalne. Przykład: zamówiona cewka Beru do Mondeo MK3 w zestawie posiada za długie śruby, a to dlatego, że ma całkowicie inną budowę od tej stosowanej przez Forda czyli Boscha. Do tego osłona termiczna dołączona w zestawie przeszkadza w zamontowaniu plastikowej osłony silnika (trzeba było ją wyciąć).
Wysyłka wzorowa, części też dobre jednak opis części jest nie do przyjęcia. Przy moim wyborze widniały dwie różne grafiki gdzie dana część się znajduje więc szukałem po numerze części na innych stronach internetowych zanim kupiłem. Dodatkowo zamówiłem inny numer części a inny otrzymałem. Na szczęście wiedziałem że oba numery to ta sama część.
Polecam towar dostarczony o czasie i zgodnie ze zleceniem.👍👍👍👍😘😘
Szybka reakcja na zadane pytanie, bardzo szybka przesylka.
ok
Nastepnym razem prosze o solidniejszy karton, bo byl rozerwany jak wyciagalem z inpostu ale cudem plyn chlodniczy sie nie uszkodzil, a pozatym bardzo szybka wysyłka.
Witam. Sklep działa wzorowo, dziś zamówienie jutro dostawa, natomiast jeśli chodzi o towar (mata do bagażnika) to jakość bardzo średnia zupełnie nie adekwatna do ceny, ja wiem że to niszowy towar (mustang) i musi być droższy, ale dobrze by było gdyby jakość szła za ceną, w końcu mustang to auto dość wyjątkowe.
Czesci towar klasa pierwsza. Dostawa DHL porażka. Kurier w rejonie nie dowodzi paczek gdy są opłacone. Place drożej żeby było do domu a zostawia w punkcie. Pomimo, że ktoś jest w domu. Sklep ford polecam, DHL nie polecam.
Dostawa poprzez Pocztę Polską, to porażka. Cała reszta bez najmniejszego zarzutu. Bardzo przejrzysty sposób zamówienia, towar dobrze zabezpieczony i wysłany w terminie. Tylko ta dostawa, ale to wina organizacji Poczty.
Szybka dostawa, towar lekko uszkodzony. Poprute obszycie dywanika kierowcy i załamany narożnik. Uszkodzenia naprawiłem własnymi siłami. Nie chciałem odsyłać. Dobrze by było zwracać uwagę na jakość pakowanego towaru.
Szybko sprawnie i dokładnie.Dostawa troszeczkę za wolna,mogło by być szybciej,co do towaru wszystko w porządku.Polecam ten sklep wszystkim zainteresowanym.