ford.sklep.pl- Logo - Opinie

ford.sklep.plOpinie

ważny od: 7.09.2016
Sklep ford.sklep.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie ford.sklep.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 7.09.2016

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie internetowym,można kupić części oryginalne lub zamienniki jak kto woli.Nieraz kupowałam tam produkty,zawsze oryginalne.Kontakt jest super,obsługa bardzo miła,pomocna i fachowcy w każdym calu,mogę polecić wszystkim ten sklep.Tylko przy jednym,ostatnim zakupie towar miał być doręczony na drugi dzień,a dotarł z czterodniowym opóźnieniem,to tylko taką mam uwagę,poza tym wszystko działa bardzo sprawnie i szybko,napewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tego sklepu.dziękuję.

Sprzedawca podczas kontaktu telefonicznego ze spora niechęcią odpowiedział że towar zakupiony chyba będzie dobry, on tego nie wie. Jeśli prowadzi się sprzedaż internetowa części samochodowy to trzeba wiedzieć co do czego pasuje, służyć rada i wsparciem. Ogólnia niechęć sprzedawcy i arogancja. W przyszłości skorzystam z innego sklepu

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

All
Daje ocenę dobrą tylko dlatego, że użytkuje je od kilku dni ,żeby nie przechwalić. Wycieraczki pracują cicho dobrze zbierają wode, szybka wysyłka jestem zadowolony.
Duży wybór części
Bardzo dobry sklep z częściami do Forda, korzystam z niego od bardzo dawna. Kompleksowa oferta, szybka realizacja i możliwość sprawdzenia dopasowania części do modelu po nr VIN. Jedyny mankament, w przypadku zamienników, nie jest wyraźnie napisane, że to zamiennik. Niemniej polecam.
Zakup części jak najbardziej udany i trafny. Jedyny minus to cena i koszt przesyłki. Mimo to polecam ponieważ trzeba się sporo naszukać aby drobne części do Forda znaleźć. Tutaj to znalazłem. Pozdrawiam
Towar zgodny z opisem, trochę długi czas wysyłki, ale to juz zapewne nie wina sklepu...
Zamówienie zrealizowane prawidłowo.
Dobry asortyment. Szybka obsługa.
Szybka realizacja zamówienia.
Szybka realizacja 24 h