ford.sklep.pl- Logo - Opinie

ford.sklep.pl

Opinie (836) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (13 751)

Ważny od: 7 wrz 2016
ford.sklep.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 paź 2023
Produkt wyglądał jak ze zwrotu Był ewidentnie rozpakowany przetargana naklejka oryginalna Forda Należało zapytać czy taki produkt można wysłać Zamawiany był nowy …

26 cze 2023
Beznadziejna obsługa kupiłem komplet wahaczy po ich wyszukiwarce oczywiście dwa wahacze nie pasują pan powiedział że mogę je sobie sprzedać i kupić nowe,śruby w komplecie z pełnym gwintem żaden mechanik nie chciał ich montować mówić że tuleja wybije gwint na momencie pan ze sklepu oczywiście twierdził że takie daje producent w sklepie stacjonarnym oczywiście są śruby takie jakie mają być nie polecam absolutnie oczywiście żadnej opcji zwrotu niepasujących wahaczy bo pan twierdzi że to komplet gdzie w sklepach nie ma czegoś takiego jak komplet zawieszenia febi tzn oczywiście można je skompletować tak jak to pan zrobił to były moje ostatnie zakupy w tym sklepie

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

Jest ok
18 lut 2024
7 lut 2024
18 sty 2024
Dobry kontakt telefoniczny przy zamówieniu, lecz słabo zapakowane pojemniki z płynami.
8 gru 2023
31 paź 2023
5 lis 2023
Podobało mi się to że części wszystkie pasowały, a jeśli chodzi o zmiany to jeśli klient zamawia wszystkie filtry do dorzucenie kontrolki wymiany oleju byłoby miłym gestem.
26 wrz 2023
Produkt dobrej jakości ale dostawa mogła by być tańsza. Lepiej kupić na allegro jak się ma smart allegro.
26 kwi 2023
za malo narazie zamowilem aby oceniac ale po pierwszym produkcie jestem zadowolony
26 kwi 2023
Polecam. Pierwszy zakup udał się bez problemu.
19 lip 2023
Szybka dostawa.Polecam.