ford.sklep.plOpinie

: 10 275Bardzo dobryCertyfikowany sklep

ford.sklep.pl - Części, Akcesoria do Forda oryginalne i zamienniki

Oferujemy w sprzedaży z dostawą do klienta części i akcesoria do samochodów marki Ford (wersja europejska). Posiadamy duży wybór części oryginalnych oraz zamienników renomowanych producentów. Zamówienia realizujemy szybko. Dostępnych jest wiele metod płatności (min. szybkie przelewy, karta płatnicza, gotówka przy odbiorze). Towar zapewniamy w konkurencyjnych cenach oraz w dużej dostępności "od ręki".
RedFord Adrian Wachowski

4.95/5.00

Opinie (1 711) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

< 1 %
< 1 %

Jestem bardzo zadowolony z Waszej firmy i podejścia do klienta. Jest to już chyba 2 zakup u Was i na pewno nie ostatni, dopóki potrzebuję części do Forda. Czas realizacji zamówienia wzorowy; w kilkanaście minut po dokonaniu płatności przesyłka jest spakowana i gotowa do drogi, a na drugi dzień u mnie w firmie. Zakupione części zawsze pasują, choć żeby wyszukać poprawne czasem trzeba włączyć jakiś katalog hurtowni typu Intercars czy Aparts, żeby być pewnym, że części podejdą pod dany silnik. Pozdrawiam i do kolejnych zakupów...
Czytaj dalej

Zamówiłem gril atrapę przyszła uszkodzona porysowany znaczek logo, zapłaciłem za nią ponad 600pln,sklep zaproponował wymianę znaczka pewnie na ten przyklejany zamiennik, bo oryginał ponad 160pln,zaproponowali rabat na następne zakupy 35pln max,żenada, tak się traci klienta,podejrzewam że gril był już po zwrocie od innego klienta,zapakowana część była otwarta, a wiem jak Ford pakuję, sama przesyłka zabezpieczona bardzo dobrze,zwrot, wymiana?nie mam czasu na to,sprawdzajcie paczki większej wartości przy kurierze to 3 minuty, ostatnie zakupy w tym sklepie!
 Odpowiedź ze sklepu ford.sklep.pl
Atrapa została sprawdzona przed wysyłką i nie posiadała uszkodzeń.Po dostawie okazuje się, że jest ryska 3mm. Ok przyjęliśmy ten fakt i zaproponowaliśmy bezpłatną wymianę nowego oryg. emblematu, więc nie wiem skąd te fantazje o zamiennikach.Po co to koloryzowanie?Niestety nie mogliśmy przystać na nieadekwatne zwroty pieniężne.To nie jest dobry sposób na obniżenie kosztów zakupu części...

Odpowiedź ze sklepu ford.sklep.pl
Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu ford.sklep.pl

Części powinny być dopasowane do modelu auta, a nie uniwersalne. Przykład: zamówiona cewka Beru do Mondeo MK3 w zestawie posiada za długie śruby, a to dlatego, że ma całkowicie inną budowę od tej stosowanej przez Forda czyli Boscha. Do tego osłona termiczna dołączona w zestawie przeszkadza w zamontowaniu plastikowej osłony silnika (trzeba było ją wyciąć).
Wysyłka wzorowa, części też dobre jednak opis części jest nie do przyjęcia. Przy moim wyborze widniały dwie różne grafiki gdzie dana część się znajduje więc szukałem po numerze części na innych stronach internetowych zanim kupiłem. Dodatkowo zamówiłem inny numer części a inny otrzymałem. Na szczęście wiedziałem że oba numery to ta sama część.
Dobry asortyment. Przejrzysta strona. Wybór rodzaju płatności. Sprawna komunikacja VIA e-mail i szybka wysyłka. Drugie zakupy w tym sklepie i ponownie pozytywne wrażenia. Tak trzymać.
Od kilku lat korzystam z tego sklepu nigdy mnie nie zawiódł. W zeszłym tygodniu w czwartek zamówiłem produkty do forda a w piątek otrzymałem paczkę. Super szybką przesyłka. Polecam.
Przedmiot gotowy do odbioru po około 12 godzinach od chwili zakupu (wieczorem). Po zamontowaniu sondy lampka checkengine zgasła.
Jestem zadowolony z zakupów u Państwa.Wybrałem Sklep ze względu na szeroki asortyment oryginalnych i dedykowanych produktów.
Zamowienie zgodne z opisem. Przesylka za granice bardzo szybka. Polecam i bede korzystal w przyszlosci 😊
Super szybko dobry kontakt i ceny super inne firmy niby dają 30% zniszki a tu taka cena podstawowa
Współpracujemy od lat i jest wszystko ok. towar zgodny z opisem przystępne ceny. Polecam !!!!
Polecam sklep - duży wybór części, umiarkowane ceny, szybka wysyłka oraz fachowe doradztwo.