ford.sklep.plOpinie

: 10 275Bardzo dobryCertyfikowany sklep

ford.sklep.pl - Części, Akcesoria do Forda oryginalne i zamienniki

Oferujemy w sprzedaży z dostawą do klienta części i akcesoria do samochodów marki Ford (wersja europejska). Posiadamy duży wybór części oryginalnych oraz zamienników renomowanych producentów. Zamówienia realizujemy szybko. Dostępnych jest wiele metod płatności (min. szybkie przelewy, karta płatnicza, gotówka przy odbiorze). Towar zapewniamy w konkurencyjnych cenach oraz w dużej dostępności "od ręki".
RedFord Adrian Wachowski

4.95/5.00

Opinie (1 711) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

< 1 %
< 1 %

Jestem bardzo zadowolony z Waszej firmy i podejścia do klienta. Jest to już chyba 2 zakup u Was i na pewno nie ostatni, dopóki potrzebuję części do Forda. Czas realizacji zamówienia wzorowy; w kilkanaście minut po dokonaniu płatności przesyłka jest spakowana i gotowa do drogi, a na drugi dzień u mnie w firmie. Zakupione części zawsze pasują, choć żeby wyszukać poprawne czasem trzeba włączyć jakiś katalog hurtowni typu Intercars czy Aparts, żeby być pewnym, że części podejdą pod dany silnik. Pozdrawiam i do kolejnych zakupów...
Czytaj dalej

Zamówiłem gril atrapę przyszła uszkodzona porysowany znaczek logo, zapłaciłem za nią ponad 600pln,sklep zaproponował wymianę znaczka pewnie na ten przyklejany zamiennik, bo oryginał ponad 160pln,zaproponowali rabat na następne zakupy 35pln max,żenada, tak się traci klienta,podejrzewam że gril był już po zwrocie od innego klienta,zapakowana część była otwarta, a wiem jak Ford pakuję, sama przesyłka zabezpieczona bardzo dobrze,zwrot, wymiana?nie mam czasu na to,sprawdzajcie paczki większej wartości przy kurierze to 3 minuty, ostatnie zakupy w tym sklepie!
 Odpowiedź ze sklepu ford.sklep.pl
Atrapa została sprawdzona przed wysyłką i nie posiadała uszkodzeń.Po dostawie okazuje się, że jest ryska 3mm. Ok przyjęliśmy ten fakt i zaproponowaliśmy bezpłatną wymianę nowego oryg. emblematu, więc nie wiem skąd te fantazje o zamiennikach.Po co to koloryzowanie?Niestety nie mogliśmy przystać na nieadekwatne zwroty pieniężne.To nie jest dobry sposób na obniżenie kosztów zakupu części...

Odpowiedź ze sklepu ford.sklep.pl
Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu ford.sklep.pl

(1 636)
Towar przyszedł w umówionym terminie, bez szkody - czego szczerze mówiąc lekko się obawiałem, gdyż ciężka paczka kiedy spadnie (np. podczas przewozu przez kuriera), to coś się może wydarzyć... Wszystko jest w porządku, tarcze już zamontowane na aucie i jest ok.
Super ceny, super szybkość realizacji zamówienia, sklep dysponuje OGROMNYM asortymentem dostępnym od reki, wzorowe zabezpieczenie przesyłki, kody rabatowe. Wszystko do mojego Forda kupuje w tym sklepie, gorąco polecam ten sklep.
Oryginalne części, bardzo dobra jakość i obsługa na wysokim poziomie, ze wszystkim można się dogadać. Polecam
Pełna informacja o przygotowaniu przesyłki do odbioru, szybkie przygotowanie towaru zgodnie z zamówieniem.
Wszystko zgodnie z opisem i przyszło w terminie deklarowanym na stronie. Polecam zakupy na tej stronie :)
Polecam 💯% towar jak w opisie, transport szybko, obsługa sklepu bardzo pomocna polecam!!!!
Wszystko zgodne z opisem. Czas wysyłki oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Polecam!
Łatwo można dobrać część do konkretnego samochodu.Błyskawiczna wysyłka.
Tak powinny dzialac wszystkie sklepy internetowe.Polecam
Jak zwykle szybko dokładnie i profesjonalnie. Polecam!!
Wczoraj
Następny zakup pomoże w ocenie. Na razie jest dobrze.
szybko, sprawnie bezproblemowo, towar pierwsza klasa
Szybka realizacja zamówienia,towar zgodny z opisem.
Szybka i profesjonalna obsługa.Dobre ceny.Polecam
Super zawsze w tym sklepie robię zakupy polecam
Szybko zgodnie z opisem profesjonalnie. Polecam
Fachowe doradztwo, szybka wysyłka, rewelacja
Nie było żadnych problemów z zamówieniem.
regularnie biorę częsci do forda. Polecam!
Czytelna strona i szybka dostawa. Polecam