Sheyk.pl

Opinie (54) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (75)

Ważny od: 7 sie 2023
Sheyk.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Polecam gorąco sprzedającego, kontakt wzorowy. Telewizor dojechał tak zabezpieczony, że aż mi szczęka opadła jak kurier otworzył auto, a pragnę nadmienić, że nie był jedynym telewizorem na aucie, które stały sobie ot tak, bez większego zabezpieczenia, a mój na palecie (jako jedyny). Brawo dla sprzedającego, profesjonalizm na najwyższym poziomie.

17 gru 2023
Nie sprzedawajcie towaru którego nie macie nastanie i nie możecie w związku z tym zrealizować zamówienia. Marnujecie czas klienta i przetrzymujecie zapłacone za towar pieniądze. Jedyny plus że otrzymałem zwrot pieniędzy po tygodniu za niezrealizowane zamówienie. Nie polecam ! ! !

Opinie nt. sklepu Sheyk.pl

Samsung A55

Polecam Sprzedawcę. Wszystko zgodnie z opisem na stronie towaru. Cena super. Transakcja i dostawa bardzo szybka.

Garmin 7 x

Wszystko zgodne z opisem. Polecam.
30 mar 2024
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na przedstawienie tej recenzji. Cieszymy się, że Pana doświadczenie z naszym produktem było satysfakcjonujące i doceniamy Pana rekomendację. W naszej firmie staramy się dostarczać doskonałe produkty i usługi, które spełniają najwyższe standardy jakości. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pana oczekiwania.
Mimo obaw wszystko w najlepszym porządku.
23 mar 2024
Bardzo dziękujemy za Państwa współpracę. Cieszymy się, że pomimo początkowych obaw, współpraca z nami była dla Państwa satysfakcjonująca. W naszej firmie priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości usług dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne i bezproblemowe doświadczenie i cieszymy się, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie nas i cieszymy się, że będziemy mogli służyć Państwu w przyszłości.
9 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu Sheyk.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że zegarek Samsung Galaxy 5 został dostarczony szybko i zgodnie z opisem. Staramy się zapewnić sprawne i niezawodne zakupy od początku do końca i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa miłe słowa i wybór Polecam!
27 sty 2024
TS
Tomasz S.
Giżycko
6 sty 2024

Wrócę tu ;)

Extra cena, ponad 1000 zł mniej niż w sieciówkach i to nie jest jakieś oszustwo. Telefon nowy, fabrycznie zapakowany. Gorąco polecam. Kontakt perfekt
10 sty 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że cena telefonu była niższa niż w innych sklepach i że był on nowy i fabrycznie zapieczętowany. Jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach i cieszymy się, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania. Dziękujemy za miłe słowa, jesteśmy wdzięczni za Państwa wsparcie!
7 sty 2024

Zakup S23 U LTRA .

Witam . Telefon S23 Ultra otrzymałem w 1 dzień ,,, wszystko jest tak jak chciałem,,, polecam sprzedawcę . OK. Pozdrawiam !
10 sty 2024
Dziękujemy za Państwa opinie i komplementy! Cieszymy się, że otrzymał Pan S23 Ultra w ciągu 1 dnia i jest Pan zadowolony z produktu. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Naprawdę doceniamy Państwa miłe słowa i dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi pozytywnymi doświadczeniami.
9 sty 2024
16 gru 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę naszych usług i za miłe słowa na temat naszego sprzedawcy. Cieszymy się, że Państwa telewizor dotarł bezpiecznie dzięki starannemu zapakowaniu. Doceniamy Pana uznanie dla naszej dbałości o szczegóły, jeśli chodzi o pakowanie naszych produktów. W naszej firmie staramy się zapewnić najwyższy poziom profesjonalnej obsługi i jakości produktów, dlatego jesteśmy dumni wiedząc, że zauważył Pan to zaangażowanie. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa pozytywną opinię.
19 wrz 2023
Super kontak,błyskawiczna wysyłka kurierem. Telefon zakupiłam o gosz 16 a następnego dnia już o gosz 11 przesyłka była dostarczona. Telefon super,wszystko działa bez zarzutu. Serdecznie POLECAM sprzedającego.
24 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że Pani zakup dotarł szybko i że telefon działa bez zarzutu. Rozumiemy, jak ważna jest szybka dostawa i jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom doskonałą obsługę. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i rekomendację.
Wszystko jak należy.Tv działa,oryginalne opakowanie.dostawa zgodnie z opisem.mogę polecić ten sklep,choć miałem małe obawy.(mało znany).Skusiła mnie cena,zawsze parę dyszek taniej.No i mój tv dostępny tylko jako mowy w Sheyk.
16 gru 2023
Dziękujemy, że podzielił się Pan swoimi doświadczeniami z naszym sklepem. Cieszymy się, że wszystko dotarło do Pana zgodnie z oczekiwaniami, a dostawa była zgodna z opisem. Cieszymy się, że był Pan skłonny zaryzykować z nami pomimo wszelkich zastrzeżeń, jakie mógł Pan mieć. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, więc cieszymy się, że cena była na tyle atrakcyjna, by dokonać zakupu. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z telewizora i będą kontynuować zakupy u nas w przyszłości!
16 paź 2023
Towar zgodny z opisem. Szybkie odpowiedzi na zadane pytania. Tak, że polecam tego sprzedawcę. Oby więcej takich sprzedawców. 👍
23 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że zakupiony przedmiot był zgodny z opisem i że nasz zespół obsługi klienta udzielił szybkiej odpowiedzi na wszelkie pytania. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi wszystkim naszym klientom i doceniamy Pana miłe słowa w tym zakresie. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii!