grawernia.pl- Logo - Opinie

grawernia.pl

Opinie (267) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2017)

Ważny od: 1 mar 2016
grawernia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 cze 2023
Super kontakt, tj. bieżące informowanie o kolejnych etapach realizacji zamówienia począwszy od przyjęcia do zlecenia wysyłki. Otwartość na sugestie, rozumienie potrzeb zamawiającego, proponowanie rozwiązań. Jakość zamówienia i kultura obsługi klienta zasługuje na medal. Polecam

12 cze 2023
Plusy: - Doskonałe wykonanie - tabliczki bez skazy, czyste i porządnie zapakowane projekty czytelne, wyjaśnione wszystkie za i przeciw sugerowanych rozwiązań, - Atrakcyjna, rynkowa cena. Minusy: - Okropnie słaby kontakt - jedna odpowiedź mailowa dziennie przez co czas realizacji wydłużył się na prawie dwa tygodnie. - Gdybym o sobie nie przypomniał po 2-3 dniach bez kontaktu to pewnie w ogóle nie wysłano by do mnie zamówienia. Po moim mailu nagle rach-ciach i dostałem info od paczkomatów, że pojawił się numer przewozowy. Przypadek?

Opinie nt. sklepu grawernia.pl

7 wrz 2023
20 wrz 2023
Pięciogwiazdkowa ocena mówi sama za siebie, ale my dodamy: cieszymy się, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania! Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie. Z szacunkiem, Zespół Grawernia.pl.
3 wrz 2023
20 wrz 2023
Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę i zwięzłe, ale jakże cenne "Polecam". Do zobaczenia przy następnym zamówieniu! Z szacunkiem, Zespół Grawernia.pl.
2 wrz 2023
20 wrz 2023
Dziękujemy Pani Darii za pięciogwiazdkową ocenę. Wygląda na to, że nasza praca mówi sama za siebie! Z niecierpliwością czekamy na kolejną okazję do współpracy. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Grawernia.pl.
1 wrz 2023
20 wrz 2023
Serdeczne podziękowania za pięciogwiazdkową ocenę od Państwa kliniki! Cieszymy się, że nasza obsługa przekroczyła oczekiwania na tyle, że słowa stały się zbędne ;) Mamy nadzieję na dalszą współpracę. Z szacunkiem, Zespół Grawernia.pl.
1 wrz 2023
20 wrz 2023
Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę, Panie Akustyku! Wydaje się, że udało nam się "ustrzelić" idealną nutę w obszarze obsługi klienta :) Z niecierpliwością czekamy na kolejne "sesje" :) Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Grawernia.pl.
26 sie 2023
29 sie 2023
Pięć gwiazdek, ale ani słowa? To jak wytrawne wino, które nie potrzebuje etykiety, aby zachwycić podniebienie. 😊 W tym świecie pełnym hałasu i przesytu informacji, Pani/Pana opinia jest jak wykwintna pauza w koncercie, która niesie ze sobą więcej wyrafinowania niż tysiące nut. Cieszymy się, że mogliśmy zrealizować dla Pani/Pana zamówienie godne pięciu gwiazdek. Zapraszamy ponownie :) Z najszczerszymi podziękowaniami i uznaniem, Zespół GRAWERNIA.PL
17 sie 2023
30 sie 2023
Co za radość widzieć pięć gwiazdkową opinię 🌟🌟🌟🌟🌟 Bez komentarza, ale jak mówią: "Mowa jest srebrem, a milczenie złotem". Cieszymy się, że nasze produkty i serwis spełniły Państwa oczekiwania i sprawiły, że zdecydowaliście się na najwyższą ocenę. Zakupione u nas produkty mamy nadzieję, będą źródłem radości i satysfakcji na długi czas. Jeśli zechcecie się podzielić uwagami czy pytaniami, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy tu, by pomóc! 🛠️ Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy w GRAWERNIA.PL! 🛒 Z pogodnymi pozdrowieniami, Zespół GRAWERNIA.PL
8 sie 2023
30 sie 2023
Dziękujemy za niesamowite, pięć gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Choć nie towarzyszą im słowa, to każda gwiazdka jest dla nas jak mini-sonet w odczycie zadowolenia :) Zakupione produkty, mamy nadzieję, uprzyjemnią Panu życie i dodadzą odrobinę luksusu do codziennych chwil. 🎁 Jeżeli chciałby Pan podzielić się spostrzeżeniami czy pytaniami, jesteśmy otwarci. Nasz zespół jest tu, by służyć radą i pomocą! 🛠️ Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na kolejne przygody z GRAWERNIA.PL! 🛒 Z wesołymi pozdrowieniami, Zespół GRAWERNIA.PL
31 lip 2023
30 sie 2023
Świetna wiadomość, pięć gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Brak słów, ale przecież każda gwiazdka mówi za siebie, prawda? To dla nas nie tylko komplement, ale również motywacja do dalszej pracy. Zakupione produkty, mamy nadzieję, będą źródłem wielu uśmiechów i zadowolenia. 🎁 Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania czy sugestie, drzwi do dialogu są zawsze otwarte. 📞 Dziękujemy i serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy w GRAWERNIA.PL! 🛒🎉 Z pogodnymi pozdrowieniami, Zespół GRAWERNIA.PL
20 lip 2023
30 sie 2023
Pięć gwiazdek od Pana Marcina, ale bez komentarza? Oj, wygląda na to, że nasze dzieło wycisnęło z Pan Marcina wszystkie słowa! 🌟🌟🌟🌟🌟😄 Z taką oceną nawet mało mówiący komentarz jest jak owacja na stojąco. No cóż, jak mawiają: milczenie jest złotem. 🤫🏆 Jeżeli jednak kiedykolwiek zdecyduje się Pan podzielić spostrzeżeniami, z niecierpliwością czekamy na każdy szczegół. Może razem napiszemy nowy rozdział w "księdze rekordów" GRAWERNIA.PL? 📖🖋️ Bardzo, bardzo dziękujemy za pięć złotych gwiazdeczek! Dlatego komisyjnie stwierdziliśmy, że w podziękowaniu prześlemy Panu pięć złotych serduszek: 💖💖💖💖💖😄 Z serdecznymi i wesołymi pozdrowieniami, Zespół GRAWERNIA.PL
18 lip 2023
30 sie 2023
Pięć gwiazdek i brak słów? Jest nam niezmiernie miło! 🌟🌟🌟🌟🌟😄 Jeśli milczenie jest złotem, ta ocena to dla nas diament! 🤩💎 W podziękowaniu za ten klejnotowy gest, nasza komisja podjęła decyzję o wysłaniu w odwecie pięciu złotych serduszek. 💛💛💛💛💛 Och, jak miło by było zdobyć sześć gwiazdek w przyszłości! 🌟🌠 Z błyszczącymi i serdecznymi pozdrowieniami, Zespół GRAWERNIA.PL
17 lip 2023
30 sie 2023
Cztery gwiazdki i tajemnicza cisza... 🌟🌟🌟🌟🤔 Niezmiernie się cieszymy, że nasza oferta jest dla Państwa satysfakcjonująca, ale zawsze jest miejsce na rozwój, prawda? 🌱🌟 Oto małe wyzwanie dla nas: jak przekształcić te cztery gwiazdki w pięć w przyszłości? Odpowiedź na to pytanie jest dla nas ważniejsza niż najbliższa misja na Marsa! 🚀 Z niebiańskimi pozdrowieniami, Zespół GRAWERNIA.PL 🌌🌠
17 lip 2023
30 sie 2023
Pięć gwiazdek bez słowa? To dla nas jak kometa na niebie – rzadka i zachwycająca! 🌟🌟🌟🌟🌟✨ Jeśli milczenie jest złotem, to te pięć gwiazdek są dla nas jak ukryty skarb. 🏆 W podziękowaniu za to cenne wyróżnienie, mamy dla Państwa pięć złotych serduszek: 💛💛💛💛💛😎 Oczekujemy z niecierpliwością na kolejną okazję, żeby dostarczyć tę samą doskonałość. Może wtedy zdobędziemy także słowa pochwały? 📝🌠 Z błyszczącymi i serdecznymi pozdrowieniami, Zespół GRAWERNIA.PL 🌌
16 lip 2023
30 sie 2023
Pięć gwiazdek i żadnego komentarza? To jak znaleźć diament w kopalni i nie potrzebować certyfikatu – wartość jest oczywista! 🌟🌟🌟🌟🌟💎 Dziękujemy za ten zaszczytny werdykt! W ramach podziękowania, przesyłamy pięć złotych serduszek: 💛💛💛💛💛 To nasz sposób, by podziękować za tę cudowną ocenę. Nie możemy się doczekać, aż ponownie zostanie wpisana w wyszukiwarce nasza nazwa. Bo czymże jesteśmy bez naszych doskonałych klientów? Dziękujemy za zaufanie i serdeczne polecenie. 💖 Do zobaczenia wkrótce w GRAWERNIA.PL! 🛒 Z radosnymi i lśniącymi pozdrowieniami, Zespół GRAWERNIA.PL
12 lip 2023
30 sie 2023
Czasami milczenie mówi więcej niż tysiąc słów, a pięć gwiazdek to jak sonet w świecie recenzji. 🌟🌟🌟🌟🌟 Oto dla Pani pięć złotych serduszek jako wyraz naszego uznania i wdzięczności: 💛💛💛💛💛 Wszak najlepsza reklama to zadowolony klient, i Pani właśnie nam to potwierdziła. 😊 Oczekujemy z niecierpliwością na kolejne możliwości, by sprostać Pani oczekiwaniom. 🎁 Z wdzięcznością i uśmiechem, Zespół GRAWERNIA.PL 🌟🥳
5 lip 2023
30 sie 2023
Drogi Panie Krzysztofie, Cieszymy się jak mysz w serze, widząc te pięć lśniących gwiazdek 🌟🌟🌟🌟🌟 Gwiazdy mówią więcej niż tysiąc słów, prawda? Jesteśmy pewni, że jeśli nasze produkty mogłyby mówić, zapewne odwzajemniłyby Pana piątkę z uśmiechem od ucha do ucha! 😄 Aby wyrazić naszą wdzięczność, nasza komisja stwierdziła jednogłośnie że... przyznajemy Panu tutaj pięć złotych serduszek - takich, które tylko my potrafimy zrobić! 💛💛💛💛💛 Serdeczne pozdrowienia i czekamy na Pana znowu w naszym sklepie GRAWERNIA.PL. Możemy obiecać jedno - humoru nam nie brakuje! Z humorystycznym uśmiechem, Zespół GRAWERNIA.PL
28 cze 2023
28 cze 2023