grawernia.pl- Logo - Opinie

grawernia.pl

Opinie (270) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2036)

Ważny od: 1 mar 2016
grawernia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 cze 2023
Super kontakt, tj. bieżące informowanie o kolejnych etapach realizacji zamówienia począwszy od przyjęcia do zlecenia wysyłki. Otwartość na sugestie, rozumienie potrzeb zamawiającego, proponowanie rozwiązań. Jakość zamówienia i kultura obsługi klienta zasługuje na medal. Polecam

12 cze 2023
Plusy: - Doskonałe wykonanie - tabliczki bez skazy, czyste i porządnie zapakowane projekty czytelne, wyjaśnione wszystkie za i przeciw sugerowanych rozwiązań, - Atrakcyjna, rynkowa cena. Minusy: - Okropnie słaby kontakt - jedna odpowiedź mailowa dziennie przez co czas realizacji wydłużył się na prawie dwa tygodnie. - Gdybym o sobie nie przypomniał po 2-3 dniach bez kontaktu to pewnie w ogóle nie wysłano by do mnie zamówienia. Po moim mailu nagle rach-ciach i dostałem info od paczkomatów, że pojawił się numer przewozowy. Przypadek?

Opinie nt. sklepu grawernia.pl

AR
Anna R.
Karwia
22 wrz 2023
Wspaniały wyrób super zapakowany aż miło dostawać takie zamówienie pełen profesjonalizm będę polecał do innych pensjonatów w Karwi, Jastrzębiej Górze i Władysławowie

czarna butelka termiczna 700ml z grawerem

Jestem bardzo zadowolona! Butelka trzyma ciepło, jest piękna i poręczna. Grawer bardzo estetyczny, a kontakt z grafikiem i obsługa błyskawiczna. Gorąco polecam!
20 maj 2023
Polecam z całego serca sklep grawernia. Podziękowanie wykonane perfekcyjnie. Każdy detal doskonale wykończony. Jestem bardzo zadowolona obsługa miła i szybka.
19 cze 2023
Grawer na karafce wykonany zgodnie z wzorem. Przesyłka doszła szybko. Kontakt z firmą także zgodny z opisem i w terminie.
27 cze 2023
Projekt dokładnie taki jak wybrany. Super szybki kontakt w sprawie wyboru projektu i równie szybka dostawa.
Piękne tabliczki w kształcie kostki z imieniem psa..prezentuja się naprawde świetnie na budzie. Polecam!
30 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa miłe słowa! Cieszymy się, że podobają się Państwu nasze tabliczki dla zwierząt w kształcie kostki z imieniem pieska. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Państwu służyć :)
3 lis 2023
Szybką realizacja i ładne wykonanie. Fajne pomysły na prezenty, myślę że jeszcze kiedyś skorzystam:)
16 lis 2023
Dziękujemy!!! Miło nam słyszeć, że zakupy w GRAWERNIA.PL były dla Pani przyjemnym doświadczeniem. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy serdecznie! Zespół GRAWERNIA.PL
25 lip 2023
Polecam z całego serca ! Bardzo szybka realizacja zamówienia, świetny kontakt z obsługą klienta.
30 sie 2023
Szanowna Pani Anno, Zachwycające wieści i pięć gwiazdek, to dla nas jak muzyka dla uszu! Cieszymy się niesamowicie, że realizacja zamówienia i kontakt z naszą obsługą spotkały się z tak pozytywnym odbiorem. Szybkość i jakość to dla nas priorytety, i niezwykle nas cieszy to, że te aspekty zostały dostrzeżone. 💖 Jeśli w przyszłości zajdzie potrzeba, zespół GRAWERNIA.PL jest zawsze gotów do działania! 🛠️ Dziękujemy za zaufanie i serdeczne polecenie. 💖 Do zobaczenia wkrótce w GRAWERNIA.PL! 🛒 Z pogodnymi i serdecznymi 💖 pozdrowieniami, Zespół GRAWERNIA.PL
9 cze 2023
Profesjonalna realizacja nawet maleńkiego zamówienia. Wrażenie robi sposób pakowania. Dziękuję.
26 cze 2023
ok kontakt ze sprzedawcą oraz wykonanie minus to przede wszystkim stosunek ceny do jakości
Trochę bardziej wyrazisty grawer, może np. czarny na srebnym tle. Ale tak ogólnie to okey.
28 maj 2023

Szybka obsługa

Projekt szybko dostarczony, wykonanie w najkrótszym z podanych terminów. Polecam!
25 gru 2023

Bardzo dobra jakość

Towar dostarczono zgodnie z zamówieniem. Jakość produktu i graweru godna polecenia.
27 paź 2023
Bardzo szybka realizacja oraz dokładny grawer. Pięknie zapakowane. Godne polecenia.
4 wrz 2023

Profesjonalnie, polecam

Szybka realizacja, stały kontakt wsprawie projektu wydruku puzzli. Piękny efekt :-)
20 wrz 2023
Pani Karolino, z przyjemnością przyjęliśmy Pani pozytywną opinię :) Czujemy się jak ostatnia część układanki, która znalazła swoje miejsce :) Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę i polecamy się na przyszłość! Z szacunkiem, Zespół Grawernia.pl.
20 lis 2023
Pięknie wykonana praca , wszystko prezentowało się idealnie , serdecznie polecam
14 wrz 2023

B. dobra obsługa

Bardzo sprawny kontakt ze sprzedawcą i grafikiem, szybka realizacja. dziekuję.
20 wrz 2023
To my bardzo dziękujemy za piękną opinię i pięciogwiazdkową ocenę!!! Naszym najwyższym priorytetem jest zapewnić super kontakt na etapie pomocy w wyborze produktu i późniejszym etapie - dogrywania projektu... Dziękujemy za nagrodę w postaci 5 złotych gwiazdeczek ponieważ to najlepszy dowód na to, że klienci mają przyjemne doświadczenia ze współpracy z nami i cieszy nas to ogromnie!!! Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa! Pozdrawiamy Serdecznie!!! Zespół GRAWERNIA.PL
8 gru 2023
Szybka realizacja, komunikacja bardzo dobra, wszystko zgodnie z zamówieniem
16 paź 2023
Bardzo rzetelnie i dokładnie wykonany szyld z grawerem. Polecam serdecznie.
19 wrz 2023
Wszystko w jak najlepszym porządku.i szybka wysyłka.jak najbardziej polecam
20 wrz 2023
Dziękujemy Panie Jacku za miłą recenzję! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej usługi i szybkiej dostawy. W GRAWERNIA.PL staramy się oferować najlepsze produkty i usługi w branży, dlatego Pana opinia jest dla nas bardzo cenna :) Pozdrawiamy serdecznie! Zespół GRAWERNIA.PL