grawernia.pl- Logo - Opinie

grawernia.pl

Opinie (269) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2033)

Ważny od: 1 mar 2016
grawernia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 cze 2023
Super kontakt, tj. bieżące informowanie o kolejnych etapach realizacji zamówienia począwszy od przyjęcia do zlecenia wysyłki. Otwartość na sugestie, rozumienie potrzeb zamawiającego, proponowanie rozwiązań. Jakość zamówienia i kultura obsługi klienta zasługuje na medal. Polecam

12 cze 2023
Plusy: - Doskonałe wykonanie - tabliczki bez skazy, czyste i porządnie zapakowane projekty czytelne, wyjaśnione wszystkie za i przeciw sugerowanych rozwiązań, - Atrakcyjna, rynkowa cena. Minusy: - Okropnie słaby kontakt - jedna odpowiedź mailowa dziennie przez co czas realizacji wydłużył się na prawie dwa tygodnie. - Gdybym o sobie nie przypomniał po 2-3 dniach bez kontaktu to pewnie w ogóle nie wysłano by do mnie zamówienia. Po moim mailu nagle rach-ciach i dostałem info od paczkomatów, że pojawił się numer przewozowy. Przypadek?

Opinie nt. sklepu grawernia.pl

28 lis 2023

Produkt wykonany profesjonalnie jest mega zadowolony

Polecam firmę Grawernia.Pl wszystko wykonane tak jak zostało ustalone
22 lis 2023
Zlecenie wykonano zgodnie z ofertą w podanym terminie, bez zastrzeżeń .
Podoba mi się jakość i szybkość obsługi oraz ich dbałość o szczegóły.
16 lis 2023
Bardzo dziękujemy za piękną opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z jakości i szybkości naszych usług, a także z naszej dbałości o szczegóły :) W GRAWERNIA.PL staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę klienta, a takie opinie są nieocenione, aby pomóc nam osiągnąć ten cel. Mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy :) Pozdrawiamy serdecznie Zespół GRAWERNIA.PL
22 maj 2023
Świetna komunikacja, jakościowy produkt, jestem bardzo zadowolona!
18 paź 2023

Bardzo sprawnie

Usługa wykonana szybko i bardzo dobrze. Otwartość i super kontakt.
9 sie 2023
Profesjonalnie wykonany projekt. Fachowa obsługa i szybka wysyłka.
30 sie 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii na temat naszego projektu i profesjonalnej obsługi. Cieszymy się, że uznała Pani projekt za profesjonalnie wykonany, a nasze usługi za fachowe i szybkie :) W naszej firmie staramy się zapewnić tylko najwyższą jakość usług i projektów, ponieważ zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa! Pozdrawiamy serdecznie :) Zespół GRAWERNIA.PL
15 cze 2023
Pięknie zapakowane, wykonane starannie symbole na drzwi do toalet.
12 lis 2023
Stylowy projekt, staranne wykonanie, szybka realizacja i wysyłka.
16 lis 2023
Dziękujemy Pani Marto za miłe słowa na temat naszej współpracy. Cieszymy się, że projekt, staranne wykonanie oraz szybka dostawa zostały docenione :) Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że zostało to zauważone :) Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół GRAWERNIA.PL
15 cze 2023
Szybka realizacja zamówienia i piękne wykonanie skrzynki na wino.
23 kwi 2023
Jakość wykonania , krótki termin , bezpieczne zapakowanie wysyłki
Zgodnie z zamówieniem, perfekcyjny konkat z każdym z działów .
15 sie 2023

Profesjonalnie

Szybko, sprawnie, profesjonalnie i dokładnie. Polecam. dareki
29 sie 2023
Dziękujemy za miłe słowa i pięć złotych gwiazdeczek :). Staramy się być profesjonalni i dokładni we wszystkich naszych usługach - Cieszymy się, że wybrał Pan naszą firmę :) Pozdrawiamy serdecznie!
6 cze 2023
Świetna obsługa i szybka realizacja. Jakość bez zastrzeżeń .

Szybko i dobrze

Szybko, sprawnie, dobre wykonanie, otwarci na uwagi klienta
Szybkość realizacji i kontakt na bardzo wysokim poziomie.
Super wykonanie, szybka i bezproblemowa obsługa, polecam!
29 sie 2023
Dziękujemy za piękną ocenę naszych usług. Cieszymy się, że Pani tak wysoko ocenia nasze tempo działania, jakość produktu i obsługę :) rzeczywiście staramy się! każdego dnia :) Dziękujemy za miłe słowa oraz za pięciogwiazdkową ocenę! Pozdrawiamy serdecznie!
16 paź 2023
Skrzynka na alkohol wykonana bardzo ładnie i dokładnie.
10 paź 2023

Zaproszenie

Szybki kontakt z działem, zaproszenie pięknie wykonane
WJ
Wiesia J.
Elbląg
28 cze 2023
Szybka i profesjonalna obsługa, krótki czas realizacji.
26 maj 2023
Najwyższa jakość wykonania graweru. Polecam serdecznie.