grawernia.pl- Logo - Opinie

grawernia.pl

Opinie (270) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2036)

Ważny od: 1 mar 2016
grawernia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 cze 2023
Super kontakt, tj. bieżące informowanie o kolejnych etapach realizacji zamówienia począwszy od przyjęcia do zlecenia wysyłki. Otwartość na sugestie, rozumienie potrzeb zamawiającego, proponowanie rozwiązań. Jakość zamówienia i kultura obsługi klienta zasługuje na medal. Polecam

12 cze 2023
Plusy: - Doskonałe wykonanie - tabliczki bez skazy, czyste i porządnie zapakowane projekty czytelne, wyjaśnione wszystkie za i przeciw sugerowanych rozwiązań, - Atrakcyjna, rynkowa cena. Minusy: - Okropnie słaby kontakt - jedna odpowiedź mailowa dziennie przez co czas realizacji wydłużył się na prawie dwa tygodnie. - Gdybym o sobie nie przypomniał po 2-3 dniach bez kontaktu to pewnie w ogóle nie wysłano by do mnie zamówienia. Po moim mailu nagle rach-ciach i dostałem info od paczkomatów, że pojawił się numer przewozowy. Przypadek?

Opinie nt. sklepu grawernia.pl

WJ
Wiesia J.
Elbląg
28 cze 2023
Szybka i profesjonalna obsługa, krótki czas realizacji.
26 maj 2023
Najwyższa jakość wykonania graweru. Polecam serdecznie.
19 paź 2023
Profesjonalizm i jakość produktu na wysokim poziomie.
Super produkt. Szybka realizacja zamówienia. Polecam
2 lis 2023
Świetnie wykonany produkt, szybka realizacja, tanio
24 lip 2023

Bardzo polecam

Zamówienie przebiegło wzorcowo, naprawdę polecam! ;)
30 sie 2023
Dziękujemy za Pani 5-gwiazdkową recenzję! Cieszymy się, że zamówienie zostało zrealizowane perfekcyjnie i że zasłużyliśmy na jakże cenne dla nas polecenie. Naszym priorytetem w GRAWERNIA.PL jest obsługa naszych klientów z najwyższą starannością i uwagą, doceniamy, że Pani to zauważyła. Dziękujemy! jest Pani naszym ulubionym klientem 💖 Dziękujemy serdecznie 💖 Zespół GRAWERNIA.PL
23 maj 2023
Bardzo ładny projekt, szybka realizacja. Polecam:-)
9 paź 2023
Dyplom wykonany z dużą starannością, super jakość.
6 cze 2023
Świetny kontakt i zaangażowanie. Efekt przepiękny.
Szybko, dobrze i tanio. Dziękujemy i pozdrawiamy.
16 lis 2023
Cieszymy się, że nasze usługi zostały tak pięknie ocenione i uznane za szybkie, dobre oraz przystępne cenowo. Jesteśmy dumni, że możemy obsługiwać naszych klientów z taką jakością :) Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić doskonały stosunek jakości do ceny przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony ze współpracy z nami :) Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy! Zespół GRAWERNIA.PL
9 gru 2023
Jestem bardzo zadowolona z wykonanych szyldów :)
15 lis 2023
Produkt zgodny z oczekiwaniami bez żadnych uwag.
16 lis 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię i pięć złotych gwiazdeczek. Cieszymy się, że produkt spełnił Pana oczekiwania. W GRAWERNIA.PL naszą misją jest zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał pozytywne doświadczenia podczas zakupów u nas :) Doceniamy Pana opinię i dziękujemy za poświęcony czas :) Pozdrawiamy serdecznie Zespół GRAWERNIA.PL
Profesjonalne wykonanie, sprawna komunikacja.
18 wrz 2023
Miła i kompetentna obsługa, sprawna realizacja
20 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za 5 złotych gwiazdeczek i miłe słowa. Cieszymy się, że kontakt z naszymi handlowcami i grafikami został tak wysoko oceniony, a zamówienie zostało szybko dostarczone :) W GRAWERNIA.PL staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, dbając o to, aby wszystkie zamówienia były realizowane terminowo. Pozdrawiamy!!! Zespół GRAWERNIA.PL
IW
Iwona W.
Kraków
4 maj 2023
Polecam Bardzo szybka realizacja zamówienia
24 maj 2023
Dobry kontakt z klientem, szybka obsługa.
20 lis 2023
Polecam wszystko zgodnie z oczekiwaniami.
31 lip 2023
Szybka przesyłka, towar zgodny z opisem.
30 sie 2023
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Cieszymy się, że Pani zamówienie dotarło szybko, a przedmiot był zgodny z opisem. Staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom przyjemne zakupy i doceniamy Pani opinie. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji :) Pozdrawiamy serdecznie! Zespół GRAWERNIA.PL
19 maj 2023
Super jakość produktu i szybka wysyłka :)
20 cze 2023
Dobra komunikacja, terminowa realizacja.