grawernia.pl- Logo - Opinie

grawernia.pl

Opinie (270) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2036)

Ważny od: 1 mar 2016
grawernia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 cze 2023
Super kontakt, tj. bieżące informowanie o kolejnych etapach realizacji zamówienia począwszy od przyjęcia do zlecenia wysyłki. Otwartość na sugestie, rozumienie potrzeb zamawiającego, proponowanie rozwiązań. Jakość zamówienia i kultura obsługi klienta zasługuje na medal. Polecam

12 cze 2023
Plusy: - Doskonałe wykonanie - tabliczki bez skazy, czyste i porządnie zapakowane projekty czytelne, wyjaśnione wszystkie za i przeciw sugerowanych rozwiązań, - Atrakcyjna, rynkowa cena. Minusy: - Okropnie słaby kontakt - jedna odpowiedź mailowa dziennie przez co czas realizacji wydłużył się na prawie dwa tygodnie. - Gdybym o sobie nie przypomniał po 2-3 dniach bez kontaktu to pewnie w ogóle nie wysłano by do mnie zamówienia. Po moim mailu nagle rach-ciach i dostałem info od paczkomatów, że pojawił się numer przewozowy. Przypadek?

Opinie nt. sklepu grawernia.pl

6 wrz 2023
Pięknie wykonane, solidnie i na czas.
20 wrz 2023
Cieszymy się, że nasza praca przyniosła Państwu satysfakcję. Solidność i punktualność to nasze drugie imiona! Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę i serdecznie zapraszamy ponownie. Z szacunkiem, Zespół Grawernia.pl.
24 lis 2023
Szybka realizacja i dostawa na czas
8 paź 2023
Jakość obsługi, bardzo dobry kontakt
1 lis 2023

Bardzo profesjonalnie wynona

Bardzo profesjonalnie wykonane 👍
2 lis 2023
Dziękujemy za pięć gwiazdeczek, miłe słowa i poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji :) Cieszymy się, z docenienia naszych starań o jak najlepszą obsługę i wykonanie zamówienia. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół GRAWERNIA.PL
15 maj 2023
Świetny kontakt i efekty pracy.
11 wrz 2023

Wszystko ok

Szybko. Na czas. Bezproblemowo.
20 wrz 2023
Dziękujemy za maksymalną ocenę i pozytywny komentarz! Cieszymy się, że nasza punktualność i efektywność spełniły oczekiwania :) W szybkim tempie, ale zawsze z jakością - to nasze motto! Do zobaczenia przy kolejnym projekcie! Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół Grawernia.pl.
9 cze 2023
Dobry kontakt, sprawna obsługa
29 paź 2023
Dokładnie jak projekt , super
2 lis 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że projekt jest zgodny z realizacją :) tak po prostu musi być :) W GRAWERNIA.PL dążymy do zapewnienia najwyższej jakości produktów i usług dla wszystkich naszych wspaniałych klientów :) Doceniamy Pana opinie i z niecierpliwością czekamy na współpracę w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie Zespół GRAWERNIA.PL
12 wrz 2023

Wszystko OK ,Szybko i sprawnie.

Wszystko OK ,Szybko sprawnie
20 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat GRAWERNIA.PL! Cieszymy się, że uznał Pan nasze usługi za sprawne i szybkie :) Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości produktów, które spełniają potrzeby naszych klientów w odpowiednim czasie. Naprawdę doceniamy Pana opinię i mamy nadzieję, że wkrótce ponownie skorzysta Pan z naszych usług. Pozdrawiamy serdecznie!!! Zespół GRAWERNIA.PL
7 cze 2023
Polecam. Solidnie wykonane
31 lip 2023
Bardzo pięknie wykonanie
30 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłą recenzję! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości naszej pracy. W naszej firmie dążymy do uzyskania pięknych rezultatów, które przekraczają oczekiwania naszych klientów :) Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Pani tak wysoką jakość pracy i szczerze doceniamy otrzymaną opinie :) Pozdrawiamy serdecznie! Zespół GRAWERNIA.PL
10 gru 2023
Szybka wysyłka. Polecam
23 lis 2023
Dzięki, super, polecamy!
3 sie 2023
PIĘKNIE WYKONANE POLECAM
30 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa miłą recenzję i opinię. Staramy się dostarczać naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Doceniamy Państwa wsparcie i będziemy nadal ciężko pracować, aby przekraczać oczekiwania :) Pozdrawiamy serdecznie! Zespół GRAWERNIA.PL
25 lis 2023
Grawerka na ostrzu
19 wrz 2023
Pięknie wykonane
20 wrz 2023
Dziękujemy bardzo za pochwałę naszej pracy i pięć złotych gwiazdeczek :))) Staramy się tworzyć piękne i wyjątkowe produkty z myślą o najwyższej jakości. Cieszymy się, że Pani doceniła nasze starania :) Pozdrawiamy Serdecznie!!!
11 wrz 2023
Termin realizacji
20 wrz 2023
Droga Pani Agnieszko, serdecznie dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę i pozytywne słowa :) Czas to pieniądz, więc staramy się być jak najbardziej efektywni :) Mamy nadzieję, że już niebawem znów skorzysta Pani z naszych usług. Pozdrawiamy z zegarkiem w ręku ;) Zespół Grawernia.pl.