grawernia.pl- Logo - Opinie

grawernia.pl

Opinie (269) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2017)

Ważny od: 1 mar 2016
grawernia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 cze 2023
Super kontakt, tj. bieżące informowanie o kolejnych etapach realizacji zamówienia począwszy od przyjęcia do zlecenia wysyłki. Otwartość na sugestie, rozumienie potrzeb zamawiającego, proponowanie rozwiązań. Jakość zamówienia i kultura obsługi klienta zasługuje na medal. Polecam

12 cze 2023
Plusy: - Doskonałe wykonanie - tabliczki bez skazy, czyste i porządnie zapakowane projekty czytelne, wyjaśnione wszystkie za i przeciw sugerowanych rozwiązań, - Atrakcyjna, rynkowa cena. Minusy: - Okropnie słaby kontakt - jedna odpowiedź mailowa dziennie przez co czas realizacji wydłużył się na prawie dwa tygodnie. - Gdybym o sobie nie przypomniał po 2-3 dniach bez kontaktu to pewnie w ogóle nie wysłano by do mnie zamówienia. Po moim mailu nagle rach-ciach i dostałem info od paczkomatów, że pojawił się numer przewozowy. Przypadek?

Opinie nt. sklepu grawernia.pl

26 gru 2023
Kubek fajnie i długo trzyma ciepło ale jest jego jedna wada przecieka dziubkiem pomimo uszczelek dookoła. Za tą cenę jestem tym minusem zażenowana
12 cze 2023

Jest dobrze, ale może być lepiej.

2 paź 2023
8 paź 2023
Dziękujemy za opinię. Nasze noże do grzybów są średnio ostre celowo, aby zminimalizować ryzyko obrażeń podczas zbierania grzybów, co jest często wykonywane w terenie, z dala od pomocy medycznej. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem. Każdy klient dysponujący ostrzałką może we własnym zakresie naostrzyć nóż. Czego raczej nie zalecamy, aby uniknąć skaleczeń. Pozdrawiamy serdecznie
4 cze 2023
Na stronie sklepu widnieją produkty, które można kupić, ale w rzeczywistości są niedostępne
11 lip 2023
Grzechotka poza wszelką jakością, uszkodzona.
30 sie 2023
Przepraszamy z całego serca 💖 za wszelkie niedogodności związane z zakupem grzechotki. 😢 Naszym celem jest zawsze dostarczenie produktów najwyższej jakości, i wyraźnie w tym przypadku zawiedliśmy my lub kurier, który mógł uszkodzić delikatny produkt podczas transportu. Chcielibyśmy jak najszybciej naprawić tę sytuację. Proszę o kontakt z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli zorganizować wymianę uszkodzonego produktu lub zwrócić środki. Jeszcze raz przepraszamy i mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo kolejną szansę, aby udowodnić nasze zaangażowanie w jakość i satysfakcję klienta. 🙏 Z szacunkiem, Zespół GRAWERNIA.PL 🌟
20 lis 2023
Domawiałam usługę grawerowania z drugiej strony. Kubek przyszedł wygrawerowany tylko z jednej
14 cze 2023
Czas realizacji, trochę długi
20 lip 2023
30 sie 2023
Trzy gwiazdki na naszym firmamencie – to jak wino, które ma potencjał, ale wciąż czeka na swoją chwilę dojrzewania! 🍇🍷 Jako zespół GRAWERNIA.PL jesteśmy zawsze otwarci na konstruktywną krytykę i nieustannie pracujemy nad podnoszeniem jakości naszych usług. Wiedząc, że jesteśmy na dobrej drodze, ale wciąż mamy miejsce na doskonalenie. 🤔🛠️ Z uśmiechniętymi pozdrowieniami i konewką optymizmu, Zespół GRAWERNIA.PL 🍷✨
20 lis 2023
7 lip 2023
30 sie 2023
Dziękujemy za przyznanie nam 3 gwiazdek. 🌟🌟🌟 Cenimy wszelkie opinie i chcielibyśmy dowiedzieć się, co moglibyśmy zrobić lepiej, aby sprostać Pana oczekiwaniom. Jeśli można coś poprawić lub jeżeli ma Pan jakiekolwiek sugestie, zachęcamy do podzielenia się nimi. Każda opinia jest dla nas cenna i pomoże nam w dalszym doskonaleniu naszych usług. W podziękowaniu za wszelkie uwagi, chcielibyśmy wysłać Panu trzy złote serduszka. 💛💛💛 Z szacunkiem, Zespół GRAWERNIA.PL 🌟