grawernia.pl- Logo - Opinie

grawernia.pl

Opinie (268) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2031)

Ważny od: 1 mar 2016
grawernia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 cze 2023
Super kontakt, tj. bieżące informowanie o kolejnych etapach realizacji zamówienia począwszy od przyjęcia do zlecenia wysyłki. Otwartość na sugestie, rozumienie potrzeb zamawiającego, proponowanie rozwiązań. Jakość zamówienia i kultura obsługi klienta zasługuje na medal. Polecam

12 cze 2023
Plusy: - Doskonałe wykonanie - tabliczki bez skazy, czyste i porządnie zapakowane projekty czytelne, wyjaśnione wszystkie za i przeciw sugerowanych rozwiązań, - Atrakcyjna, rynkowa cena. Minusy: - Okropnie słaby kontakt - jedna odpowiedź mailowa dziennie przez co czas realizacji wydłużył się na prawie dwa tygodnie. - Gdybym o sobie nie przypomniał po 2-3 dniach bez kontaktu to pewnie w ogóle nie wysłano by do mnie zamówienia. Po moim mailu nagle rach-ciach i dostałem info od paczkomatów, że pojawił się numer przewozowy. Przypadek?

Opinie nt. sklepu grawernia.pl

18 sty 2024
10 sty 2024
4 sty 2024
1 sty 2024
27 lip 2023

polecam

Już drugi raz grawernia przygotowywała mi szyld informacyjny o działalności gospodarczej. Jestem zadowolona z jakości wykonania, szybkości, przygotowanego projektu. Szyld starannie zapakowany, zero uszkodzeń w przesyłce. Polecam!
30 sie 2023
Droga Klientko, Jakże nas cieszy ten entuzjastyczny komentarz oraz pięć złotych gwiazdeczek! Słowa uznania dotyczące jakości, szybkości i staranności w pakowaniu to dla nas najlepszy komplement i motywacja do dalszego podnoszenia standardów. Każdy dział w naszej firmie zarumienił się po przeczytaniu Pani opinii :) Cieszymy się, że szyldy przygotowane przez nas spełniły Pani oczekiwania i że mogą być elementem Pani działalności gospodarczej. Jeśli będą jakiekolwiek pytania czy potrzeby na przyszłość, zespół GRAWERNIA.PL jest w ciągłej dyspozycji. Dziękujemy za zaufanie i rekomendację. Do zobaczenia przy kolejnych projektach! 🛒 Z serdecznymi i wesołymi pozdrowieniami, Zespół GRAWERNIA.PL
5 sie 2023
Jestem zachwycona kontaktem z firma, rzetelnością, kulturą i wykonaniem zamówionego przeze mnie produktu. Naprawdę jestem bardzo miłe zaskoczona, ze mamy jeszcze w Polsce tak funkcjonujące firmy! Polecam wszystkim!
30 sie 2023
Dziękujemy za miłe słowa i poświęcenie czasu na napisanie tak pozytywnej recenzji. Doceniamy Pani wysoką ocenę kontaktu z naszą firmą. Rzeczywiście nasz zespół stara się zapewnić jak najlepsze doświadczenia wszystkim naszym klientom. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za Pani wsparcie :) Pozdrawiamy serdecznie! Zespół GRAWERNIA.PL
7 sie 2023
Zaproszenia z prośbą o błogosławieństwo na plexi świetnie wykonane. Super czas wysyłki, jakość wykonania i sposób zabezpieczenia przesyłki. Jesteśmy zadowolenie w 100% Jedyny minus to brak dołączenia koperty dopasowanej do formatu, ale to chyba najmniejszy problem.
30 sie 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z jakości naszych zaproszeń, a także z czasu wysyłki i zapakowania :). Państwa zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem i doceniamy Państwa opinie. Jeszcze raz dziękujemy za opinię i cieszymy się, że będziemy mogli ponownie służyć Państwu pomocą w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół GRAWERNIA.PL
26 wrz 2023

Ocena ogólna: 11/10 :)

Jestem bardzo zadowolony z obsługi, przesyłka mimo, że zamówiona na ostatnią chwilę to i tak dotarła na czas. Kontakt telefoniczny na najwyższym poziomie, zero problemów, pozostaje podziękować za wszystko i czekać na kolejną możliwość zamówienia czegoś od Was :)
Bardzo podobała mi się szybka realizacja zamówienia. I opakowanie stempla jest super. Mogłoby być tylko więcej wzorów stempli ex libris. (akurat ten produkt mnie interesował). Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.
13 cze 2023

statuetka

Od kilku lat Szkoła Podstawowa nr 1 w Milanówku zamawia w Grawerni statuetkę z grawerem dla najlepszego absolwenta. Zamówienie jest zawsze realizowane błyskawicznie. Kontakt z obsługą klienta bardzo dobry. Dziękuję
29 wrz 2023
Dyplom na szkle wykonany z niezwykła starannością. Projekt, pomysł oraz doradztwo na najwyższym poziomie. To nie szklana taniocha dostępne w internecie, to produkt z klasą, wykonany z dobrych materiałów.
10 lis 2023

Dobra robota!

Szybko, sprawnie i profesjonalnie, aby klient był maksymalnie zadowolony. Zarówno przygotowanie i uzgodnienie projektu jak również sam produkt gotowy zasługują na najwyższe noty. Dziękuję i polecam!
16 lis 2023
Wspaniale jest przeczytać tak miłe słowa!!! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze wszystkich aspektów doświadczenia z naszym sklepem. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie. Zespół Grawernia.pl
AR
Anna R.
Karwia
22 wrz 2023
Wspaniały wyrób super zapakowany aż miło dostawać takie zamówienie pełen profesjonalizm będę polecał do innych pensjonatów w Karwi, Jastrzębiej Górze i Władysławowie

czarna butelka termiczna 700ml z grawerem

Jestem bardzo zadowolona! Butelka trzyma ciepło, jest piękna i poręczna. Grawer bardzo estetyczny, a kontakt z grafikiem i obsługa błyskawiczna. Gorąco polecam!
20 maj 2023
Polecam z całego serca sklep grawernia. Podziękowanie wykonane perfekcyjnie. Każdy detal doskonale wykończony. Jestem bardzo zadowolona obsługa miła i szybka.
19 cze 2023
Grawer na karafce wykonany zgodnie z wzorem. Przesyłka doszła szybko. Kontakt z firmą także zgodny z opisem i w terminie.
27 cze 2023
Projekt dokładnie taki jak wybrany. Super szybki kontakt w sprawie wyboru projektu i równie szybka dostawa.
Piękne tabliczki w kształcie kostki z imieniem psa..prezentuja się naprawde świetnie na budzie. Polecam!
30 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa miłe słowa! Cieszymy się, że podobają się Państwu nasze tabliczki dla zwierząt w kształcie kostki z imieniem pieska. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Państwu służyć :)