Sklep z mąką, kaszą i dodatkami do pieczenia- Logo - Opinie

Sklep z mąką, kaszą i dodatkami do pieczenia

Opinie (449) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1171)

Ważny od: 29 paź 2021
Sklep z mąką, kaszą i dodatkami do pieczenia spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo dobre produkty.Juz wszystko przetestowane.Ceny moze nie takie jak w Biedrze ale tutaj wiem, ze place za zdrowe polskie produkty.

Sklep nie odpowiada na maile, nie przestrzega terminu dostaw. Nie polecę nikomu.

Opinie nt. sklepu Sklep z mąką, kaszą i dodatkami do pieczenia

Szybka realizacja, dobry wybór, co do jakości produktów - jeszcze nie testowałam, ale nie mam powodów by wątpić w ich jakość. Minusy: - dają rabat po zamówieniu za 100zł ale jak się dorzuci ich gratis to wtedy zamówienie robi się z rabatem (w wysokości grosza za ten gratis), więc się nie liczy do sumy zamówień. - 25 kilo mąki wysłali mi w paczkach po 5 kilo zamiast jednym worku.

Tylko mąka z młyna Kopytowa

Ze szczerego patriotycznego serca polecamy mąkę z młyna Kopytowa! . Jakość jest nieporównywalnie lepsza od wielu sklepowych mąk, młyn posiada certyfikaty potwierdzające pochodzenie oraz jakość zboża, więc z całą pewnością jest to polska mąka od polskich rolników, których należy za wszelką cenę wspierać!
9 mar 2024
Mąka bardzo dobrej jakości. Chleb wyrasta na niej jak szalony i smakuje pysznie. Do tego olej z czarnuszki przepyszny i świeżo tłoczony. Smak o niebo lepszy niż oleje np ze znanej olejarni.
Towar dostarczono szybko, solidnie zapakowany. Na temat jakości mąki na razie nic nie mogę powiedzieć, bo jeszcze jej nie używałem. Za szybko przychodzi prośba o opinię...
ID
Iwona D.
Iława
3 mar 2024

Polskie mąki.

Bardzo szybka dostawa,produkty bardzo dobrze zabezpieczone.Duży wybór mąk, które są dobrej jakości no przede wszystkim nasze Polskie.Na pewno będę wracać po dalsze zakupy.
Mąkę zamówiłam we czwartek wieczorem,a w piątek została wysłana. Tylko dlatego,że kurierzy nie pracują w soboty,dostałam przesyłkę w poniedziałek. Super!
BM
Wszystko w jak najlepszym porządku, nie wiem naprawdę co jeszcze by można usprawnić jeśli klient jest zadowolony.
Szybka realizacja zamówienia. Mąkę już testuję jestem zadowolona. Juz wpisuję nowe zapotrzebowanie. Polecam

Wszystko ok. Jestem klientem od wielu lat. Nigdy się nie zawiodłem ani na towarze, ani na obsłudze. Polecam.
24 mar 2024
Wszystko jak powinno byc, porzadnie zapakowane, blyskawiczna wysylka. Swietna jakosc kaszy gryczanej
Produkty wysokiej jakości, zgodnie z opisem. Szybka wysyłka, polecam bardzo.
Szybka obsługa, przesyłka szybko dostarczona, przesyłka zgodna z zamówieniem , dobrze zapakowana
9 mar 2024

polecam

Szybka realizacja, dobrze zapakowane, produkty dobrej jakości w cenach odpowiednich do jakości.
wielotowarowa oferta, przydała by się opinia sklepu o towarach które pochodza z zewnątrz
Wszystko ok, dostawa w ciągu 2 dni roboczych, dobrze zapakowane. Mąka dobrej jakości.

ok

Bułki zwykłe jak dawniej i o to chodzi czysta mąka bez śmieci Polecam w 100%
świetna jakość produktu, bardzo dobre zabezpieczenie przesyłki na czas transportu
Produkty przetworzone wychodzą bardzo smaczne wszystkich zachęcam do ich kupna
16 mar 2024
Solidny sklep. Towar najwyższej jakości, a co najważniejsze - nie z ukrainy.

Mąki super jakość

Mąki super, chlebek z nich pyszny. Dziękuję za drewniane prezenty!