Sklep z mąką, kaszą i dodatkami do pieczenia- Logo - Opinie

Sklep z mąką, kaszą i dodatkami do pieczenia

Opinie (449) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1171)

Ważny od: 29 paź 2021
Sklep z mąką, kaszą i dodatkami do pieczenia spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo dobre produkty.Juz wszystko przetestowane.Ceny moze nie takie jak w Biedrze ale tutaj wiem, ze place za zdrowe polskie produkty.

Sklep nie odpowiada na maile, nie przestrzega terminu dostaw. Nie polecę nikomu.

Opinie nt. sklepu Sklep z mąką, kaszą i dodatkami do pieczenia

Szybkosc obsługi i dobry towar
Szybka realizacja, dobry wybór, co do jakości produktów - jeszcze nie testowałam, ale nie mam powodów by wątpić w ich jakość. Minusy: - dają rabat po zamówieniu za 100zł ale jak się dorzuci ich gratis to wtedy zamówienie robi się z rabatem (w wysokości grosza za ten gratis), więc się nie liczy do sumy zamówień. - 25 kilo mąki wysłali mi w paczkach po 5 kilo zamiast jednym worku.
17 lut 2024
otrzymałam inną mąkę niż zamawiałam, dostawa szybka, mąkę zamawiam już od kilku lat i jestem zadowolona, tylko że tym razem pomyłka , zamówiłam orkiszowy graham a otrzymałam pszenny graham, powiadomiłam od razu po dostawie ale niestety bez odpowiedzi.
RP
robert p.
kraków
3 lut 2024
26 sie 2023
Lepiej pakować mąkę. Worki 25 kg są niestarannie pakowane. Już dwa razy worek na szwach był dziurawy.
Proponuję dokładnie sprawdzać towar przed wysyłką, żeby było jak najmniej braków w zamawianym towarze Kontakt ze sklepem bardzo dobry i szybki a pomyłki załatwiane od ręki co jest na plus
Odpowiedź ze sklepu Sklep z mąką, kaszą i dodatkami do pieczenia
Dziękujemy za opinię. Pomyłki się zdarzają, ale staramy się rozwiązywać je jak najszybciej :)
11 sie 2023

Generalnie wszystko w porządku, ale rzeczywiście czasem zbyt mocne ściśnięcie paczki powoduje drobne uszkodzenie opakowania i wysypanie się części towaru.
6 wrz 2023
Mąka ok, orzeszki ziemne słabo wypieczone i mało słone.
24 lip 2023
Niektóre produkty są już niedostępne ponad 6 miesięcy