bajkowypokoik.pl- Logo - Opinie

bajkowypokoik.pl

Opinie (499) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1183)

Ważny od: 11 mar 2021
bajkowypokoik.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jakbym mogła to dałabym 100 gwiazdek niestety mogę dać tylko 5. Dziękuję za ekspresową wysyłkę, produkt który kupiłam wykonanie perfekcyjne. Oraz dziękuję za przepiękną naszywkę z imieniem mojego synka którą dostałam w gratisie i do tego odręcznie napisany list :) Zakup za kwotę poniżej 20 zł nie spodziewałam się gratisu. Będę polecać sklep nie tyle, że za gratis, ale za niespotykane podejście do klienta i produkty. Pozdrawiam serdecznie :)

Recznik przesłany beż opłaconego woreczka.

Opinie nt. sklepu bajkowypokoik.pl

Cena+jakość Od lat zamawiam tu produkty do snu które służą całej mojej rodzinie, włącznie z dziećmi od dnia narodzin każdej z trzech córek :) do tego bardzo szybka wysyłka i ciągły kontakt ze sprzedawcą- super! Tak trzymać <3
Rewelacyjny sklep! Ekspresowa wysyłka, super jakość produktu. W paczce dodatkowo niespodzianka i odręcznie napisana karteczka ze sklepu. Mało kto wysila się żeby napisać kilka słów od siebie zamiast 'kopiuj wklej'. A tutaj taki miły gest 😍 z pewnością wrócimy jeszcze do tego sklepu. Dziękujemy 🤗

Fartuszek

Zamówiłam dla córki fartuszek, przyszedł bardzo szybko, w dodatku bardzo dobrze wykonany. Córka jest zachwycona, otrzymałyśmy również własnoręcznie napisany liścik wraz z drobnym upominkiem adresowany do córki, była wręcz zachwycona ❤️ gorąco polecam! 👌
Od momentu zamówienia expresowa realizacja, towar spełnia wymagania, jestem zadowolona, a mam również nadzieję że osoba obdarowana tym prezentem też będzie miała dużą przyjemność z tego prezentu

Serdecznie polecam:)

Kocyk bardzo ładny, starannie wykonane obszycia i napis, wszystko zgodnie z zamówieniem. Szybka dostawa. No i załączona miła niespodzianka dla maluszka. Dziękujemy:)
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Od wieczornego zamówienia do dostawy minęły niecałe 2 doby. Paczka była kompletna, a produkty spełniły moje oczekiwania.
2 mar 2024
Bardzo polecam! Pościel bardzo dobrej jakości, realizacja szybka i przy okazji prezent personalizowany dla dziecka. Jestem zachwycona. Dziękuje ❤️
9 mar 2024
Młody człowiek jest bardzo zadowolony. Materiały i wykonanie super. Paczka przyszła z miłą niespodzianką - tu duuuuużyyyyy plus bardzo szybko.
3 mar 2024
Jestem bardzo zadowolona z zamówionego ręcznika. Super prezent dla Morsa. Błyskawiczna realizacja zamówienia. Szczerze Polecam.
Zamówione prześcieradłonjest niezwykle przyjemne, nie szeleści, pasuje idealnie do łóżka. Sklep szybko realizuje zamówienia.
Fajny wybór wzorów 🙂 przyjemne w dotyku. Solidnie wykonane prześcieradła mam nadzieję że protekcja również się sprawdzić 😃
Fartuszek bardzo piekny. Corka napewno bedzie przeszczesliwa jak dostanie go na zajaca. Bardzo szybka wysylka.
Bardzo dobra jakość produktu, estetyczne logo, bonus dla dziecka, miła obsługa i szybka dostawa. Polecam
Super sprzedawca. Ręcznik i haft super jakość. Miła niespodzianka dołączona do przesyłki. Polecam
ręczniczek super:) dostawa błyskawiczna:) nadruk zgodny z zamówieniem:) jestem bardzo zadowolona:)
3 mar 2024
Super obsługa, szybka przesyłka i fajny prezent dla dziecka. Towar bardzo dobrej jakości.
10 mar 2024

Wszystko świetnie

Natychmiastowa wysyłka, produkt bardzo dobrej jakości, do tego miły upominek. Polecam ☺️
Ekspresowa realizacja zamówienia, produkty dobrej jakości w dobrej cenie
Pościel wysokiej jakości, dobrze zszyta, świetnie się śpi. Polecam