addnature.pl

Opinie (135) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1989)

27 lip 2023
Szybka realizacja zamówień, szeroka oferta i ciekawe promocje. Proces zwrótów (darmowych) też działa ok (obsługiwany przez Pocztę Polską). Generalnie zakres oferty i obsługa klienta jest na wysokim poziomie, szkoda tylko, że teraz kontakt jest tylko mailowy ('nadmiarowe' cięcie kosztów?). Natomiast fatalnie wygląda nikła kontrola nad przepływem towarów w magazynie - co ostatecznie dostajesz to nie wie nikt (przynajmniej w Polsce), ale 'wpadkę' sklep zaliczył tylko raz na kilkanaście zamówień. Ale to była bardzo poważna wpadka :-(

22 cze 2023
1. Firma współpracuje z przewoźnikiem DHL, który nie kontaktuje się z klientem przy próbach dostarczenia przesyłek. 2. W efekcie w/w przewoźnik DHL po rzekomej drugiej próbie doręczenia przesyłki podjął decyzję o jej odesłaniu do sprzedawcy. 3. Poprosiłem ADDNATURE najpierw o pomoc, aby jednak zwrot przesyłki wstrzymać, a kiedy to się nie udało poprosiłem o odesłanie ponownie przesyłki do mnie, jak tylko zostanie dostarczona do sprzedawcy. 4. ADDNATURE odmówiło i poleciło ponownie przeprowadzić proces zakupu. 5. Uczyniłem to, ale ponownie pojawia się problem z przewoźnikiem, który od 3 dni trzyma przesyłkę na samochodzie dostawczym (wg informacji ze śledzenia przesyłki) Podsumowując: KABARET. Tylko dlaczego mi jest nie do śmiechu?
RD
Rafał D.
Poznań

Opinie nt. sklepu addnature.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry