addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.85/5.00

Szukałem kasku - Fox Proframe w kolorze srebrnym i rozmiarze M. Trudno było gdziekolwiek dostać ten kask, nie było go także w sklepie Adnature. Napisałem do nich prośbę o informację o dostępności, dostałem maila iż kask jest dostępny, w rzeczywistości nie było tego rozmiaru (błąd systemu). Po kilku dniach jeszcze raz szukając tego samego kasku w internecie skorzystałem z wyszukiwarki, która kolejny raz pokazała poszukiwany przeze mnie kask w sklepie Adnature. Tym razem produkt udało się dodać do koszyka, sam proces zakupu i dostawy przebiegł bardzo sprawnie, na każdym etapie sklep informował mnie o stanie realizacji zamówienia. Towar przysłano oryginalnie zapakowany bez śladów użycia czy przymierzania co było dla mnie istotne. Na pewno będę jeszcze korzystał z produktów oferowanych przez ten sklep, zwłaszcza że większość produktów wysyłana jest za darmo. Ogólnie - bardzo polecam ;)
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Sandały są w moim wymiarze. Niestety, nie jestem zadowolona, ponieważ taśma na podbiciu jest bardzo ciasna. Paski z przodu są luźne, ale pasek na podbiciu sprawia, że but jest bardzo upięty. Natomiast rzep na pięcie ledwie zahacza o zapięcie. Przy mocniejszym wygieciu nogi, rzep puszcza. Najchętniej wymieniłabym te sandały, ale czekałam na nie 1,5 tygodnia i aż strach pomyśleć, jak długo będzie trwała wymiana.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Niestety nie prowadzimy wymiany, w tym przypadku prosimy skorzystać z 30 dni na darmowy zwrot. Pozdrawiamy, Addnature Team
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Szybka realizacja. Duży asortyment produktów wysokiej jakości. Polecam.
Świetny asortyment, bezproblemowa realizacja zamówienia.
Great experience. Delivered faster than promised.
Wszystko sprawnie,szybka transakcja.Polecam.
Dobra cena, dostępność, szybkość przesylki
Wszystko w najlepszym porządku. Polecam.
wszystko ok , polecam
Polecam sklep!
wszystko ok.
Wszystko OK.
Wszystko ok.
Polecam!!!
Polecam!!
oki
Generalnie jestem zadowolony: produkty dobrze zapakowane, przyjechały jeden dzień później niż zadeklarowano, wszystko fabrycznie nowe. To co mi się nie spodobało to niezgodność produktów z opisem - na stronie data produkcji kasków to 2020, dla potwierdzenia wysłałem zapytanie o datę produkcji i potwierdzono 2020. Przesyłka przyszła z produktami z 2019. Na moją reklamację z załączonymi zdjęciami produktów otrzymałem odpowiedź, że jest to prawdopodobne, iż produkt mógł być wyprodukowany w roku 2019 jednak z przeznaczeniem na sprzedaż w roku 2020 więc nie są w stanie zaproponować żadnego zadośćuczynienia. Kaski najczęściej można użytkować 5 lat zgodnie z instrukcją producenta, więc ten rok różnicy to sporo.
Kupiłem w addnature już kilka par obuwia. Sklep działa dość sprawnie. Przesyłki dochodzą szybko. Niewątpliwą zaletą sklepu, która mnie z resztą do niego przyciągnęła jest bogaty asortyment. Jedyną rzeczą, do której mogę się doczepić jest dość długi czas oczekiwania na zwrot kosztów w przypadku zwrotu bądź wymiany towaru. Poza tym sklep naprawdę fajny.
Szybka realizacja zamówienia, a sam namiot oceniam bardzo pozytywnie. Jedynie brak kijków do postawienia "daszku" nad wejściem jest dziwnądecyzją Colemana dla namiotu w tej cenie.
Bardzo sprawny proces zamawiania i realizacji zakupu. Właściwie określone rozmiary obuwia - dostajesz dokładnie to co zamawiasz.
Przy złożeniu zamówienia brakowało mi informacji na temat szacowanego terminu I formy dostawy. Poza tym bez zastrzeżeń