addnature.pl

Opinie (135) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1989)

27 lip 2023
Szybka realizacja zamówień, szeroka oferta i ciekawe promocje. Proces zwrótów (darmowych) też działa ok (obsługiwany przez Pocztę Polską). Generalnie zakres oferty i obsługa klienta jest na wysokim poziomie, szkoda tylko, że teraz kontakt jest tylko mailowy ('nadmiarowe' cięcie kosztów?). Natomiast fatalnie wygląda nikła kontrola nad przepływem towarów w magazynie - co ostatecznie dostajesz to nie wie nikt (przynajmniej w Polsce), ale 'wpadkę' sklep zaliczył tylko raz na kilkanaście zamówień. Ale to była bardzo poważna wpadka :-(

22 cze 2023
1. Firma współpracuje z przewoźnikiem DHL, który nie kontaktuje się z klientem przy próbach dostarczenia przesyłek. 2. W efekcie w/w przewoźnik DHL po rzekomej drugiej próbie doręczenia przesyłki podjął decyzję o jej odesłaniu do sprzedawcy. 3. Poprosiłem ADDNATURE najpierw o pomoc, aby jednak zwrot przesyłki wstrzymać, a kiedy to się nie udało poprosiłem o odesłanie ponownie przesyłki do mnie, jak tylko zostanie dostarczona do sprzedawcy. 4. ADDNATURE odmówiło i poleciło ponownie przeprowadzić proces zakupu. 5. Uczyniłem to, ale ponownie pojawia się problem z przewoźnikiem, który od 3 dni trzyma przesyłkę na samochodzie dostawczym (wg informacji ze śledzenia przesyłki) Podsumowując: KABARET. Tylko dlaczego mi jest nie do śmiechu?
RD
Rafał D.
Poznań

Opinie nt. sklepu addnature.pl

1 sie 2023
Jest problem z przekazaniem numeru telefonu do polskiego DHL i trzeba samemu sobie zorganizować kontakt z kurierem. Mają to rozwiązać. Reszta OK, kupuję już kolejny raz.
16 sie 2023
Kurtka jesienno-wiosenna więc nie ocenię jej teraz gdy na dworze jest 32 stopnie ale po przymierzeniu produkt jest taki na jaki liczyłem. Na razie Super
31 lip 2023

Właściwy towar dostarczony na czas

Ostatecznie paczka dotarła w deklarowanym czasie - to najważniejsze. Minęło jednak 2,5 dnia od zakupu do wysyłki, a towar był teoretycznie w magazynie.
14 maj 2023
Atrakcyjne promocje, okazje o kilkadziesiąt procent niższe niż innych sklepach. duży wybór. Towar szybko, bezproblemowo, od razu z etykietą do zwrotu.
21 kwi 2023
Świetna jakość, szybka realizacja, znakomity kontakt. Jedna gwiazdka mniej za blokadę autoryzacyjną środków na moim koncie - do ulepszenia.
AB
19 cze 2023
Otrzymałem zamówione obuwie. Jest zgodne ze specyfikacją . Jestem bardzo zadowolony. Zadowolony jestem z ceny, obsługi i terminu dostawy.
30 cze 2023
Szybkość wysyłki, bezpłatna wysyłka, dodatkowe kody zniżkowe, przedmiot który kupiłam na addnature był najtaniej, nawet bez zniżek.
24 paź 2023

Bardzo polecam

Duży wybór, markowe produkty, bardzo pomocna wyszukiwarka i zachęcające rabaty. Do tego sprawna wysyłka i przejrzysty sklep.
25 paź 2023
Quick delivery. Site easy to navigate. Very simple return procedure with pre-paid postage. Recommend after 6 purchases.
27 lip 2023
aksloPDHL lhD w ijcnewretni jenzceinok yzr odepprzesyłek kelysezrp hciom enjycamrofni einezdaworp az 3juk3izD
28 maj 2023

Wygodna i przydatna rzecz

Zamówione składane krzesła bardzo mi się podobają. Są wygodne i estetyczne. Dostawa szybka i bez problemu.
9 cze 2023

Godny polecenia

Szybko, sprawnie, bardzo atrakcyjna cena, informacja na każdym etapie realizacji zamówienia. Polecam.
24 cze 2023

Szybka dostawa, tanio

Szybka dostawa. Najlepsze w Polsce ceny na skarpety (produkcja szwedzka) z dużą zawartością merino.
20 cze 2023
Terminowa dostawa. Komplet dokumentów do ewentualnego bezpłatnego zwrotu lub reklamacji w przesyłce.
9 sie 2023

Bardzo solidny sklep...towar doszedł…

Bardzo solidny sklep...towar doszedł właściwy i bardzo szybko... Polecam ten sklep w 100%.
3 cze 2023
Polecam jestem stałym klientem - brak jakichkolwiek zastrzeżeń do towarów jak i serwisu
29 mar 2023
Bieżąca informacja o stanie zamówienia. Towar należycie zabezpieczony zgodny z opisem.
21 maj 2023

Wszystko super

Nie stresujcie sie brakiem info o przesyłce - nagle była w domu i to w terminie
5 kwi 2023
Na plus czas doręczenia przesyłki. Do poprawy staranność w pakowaniu produktów.
1 cze 2023
Transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Szybka dostawa towaru. Polecam.