addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.85/5.00

Szukałem kasku - Fox Proframe w kolorze srebrnym i rozmiarze M. Trudno było gdziekolwiek dostać ten kask, nie było go także w sklepie Adnature. Napisałem do nich prośbę o informację o dostępności, dostałem maila iż kask jest dostępny, w rzeczywistości nie było tego rozmiaru (błąd systemu). Po kilku dniach jeszcze raz szukając tego samego kasku w internecie skorzystałem z wyszukiwarki, która kolejny raz pokazała poszukiwany przeze mnie kask w sklepie Adnature. Tym razem produkt udało się dodać do koszyka, sam proces zakupu i dostawy przebiegł bardzo sprawnie, na każdym etapie sklep informował mnie o stanie realizacji zamówienia. Towar przysłano oryginalnie zapakowany bez śladów użycia czy przymierzania co było dla mnie istotne. Na pewno będę jeszcze korzystał z produktów oferowanych przez ten sklep, zwłaszcza że większość produktów wysyłana jest za darmo. Ogólnie - bardzo polecam ;)
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Sandały są w moim wymiarze. Niestety, nie jestem zadowolona, ponieważ taśma na podbiciu jest bardzo ciasna. Paski z przodu są luźne, ale pasek na podbiciu sprawia, że but jest bardzo upięty. Natomiast rzep na pięcie ledwie zahacza o zapięcie. Przy mocniejszym wygieciu nogi, rzep puszcza. Najchętniej wymieniłabym te sandały, ale czekałam na nie 1,5 tygodnia i aż strach pomyśleć, jak długo będzie trwała wymiana.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Niestety nie prowadzimy wymiany, w tym przypadku prosimy skorzystać z 30 dni na darmowy zwrot. Pozdrawiamy, Addnature Team
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Sprawna realizacja zamówienia Towar spakowany perfekcyjnie Wszytko tak jak powinno być Zdecydowanie polecam
Wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów. Zamówiony towar otrzymałem bardzo szybko.
Super oferta -40%, szybka dostawa, towar ok. POLECAM GORĄCO
Wszystko przebiegło szybko sprawnie i bez zarzutu
Świetna obsługa klienta i całej transakcji.
Polecam wszystko sprawnie i zgodnie z opisem
Czas dostawy mógłby być trochę krótszy.
Dobra skuteczna i wygodna. Polecam
Szybko, sprawnie i poprawnie :-)
100% satysfakcji! Polecam!
Wszystko jest super!
Super!!!
Zamówiłem buty w rozmiarze 43, otrzymałem 41 :-/ Wiąże się to z pakowaniem, odwożeniem, odsyłaniem i stratą czasu niestety.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry. Najmocniej przepraszamy za pomyłkę. Prosimy o skorzystanie z darmowego zwrotu, a przy kolejnym zamówieniu zachęcamy do wykorzystania kuponu wysłanego w osobnym emailu. Pozdrawiamy, Addnature Team
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Jak do tej pory mam bardzo dobre doświadczenia ze sklepem Addnature. Towary bardzo dobrej jakości, a przesyłka realizowana naprawdę sprawnie i szybko. Polecam