addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.85/5.00

Szukałem kasku - Fox Proframe w kolorze srebrnym i rozmiarze M. Trudno było gdziekolwiek dostać ten kask, nie było go także w sklepie Adnature. Napisałem do nich prośbę o informację o dostępności, dostałem maila iż kask jest dostępny, w rzeczywistości nie było tego rozmiaru (błąd systemu). Po kilku dniach jeszcze raz szukając tego samego kasku w internecie skorzystałem z wyszukiwarki, która kolejny raz pokazała poszukiwany przeze mnie kask w sklepie Adnature. Tym razem produkt udało się dodać do koszyka, sam proces zakupu i dostawy przebiegł bardzo sprawnie, na każdym etapie sklep informował mnie o stanie realizacji zamówienia. Towar przysłano oryginalnie zapakowany bez śladów użycia czy przymierzania co było dla mnie istotne. Na pewno będę jeszcze korzystał z produktów oferowanych przez ten sklep, zwłaszcza że większość produktów wysyłana jest za darmo. Ogólnie - bardzo polecam ;)
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Sandały są w moim wymiarze. Niestety, nie jestem zadowolona, ponieważ taśma na podbiciu jest bardzo ciasna. Paski z przodu są luźne, ale pasek na podbiciu sprawia, że but jest bardzo upięty. Natomiast rzep na pięcie ledwie zahacza o zapięcie. Przy mocniejszym wygieciu nogi, rzep puszcza. Najchętniej wymieniłabym te sandały, ale czekałam na nie 1,5 tygodnia i aż strach pomyśleć, jak długo będzie trwała wymiana.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Niestety nie prowadzimy wymiany, w tym przypadku prosimy skorzystać z 30 dni na darmowy zwrot. Pozdrawiamy, Addnature Team
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Sklep bardzo sprawnie zrealizował moje zamówienie. Jestem bardzo zadowolony z obsługi jak i z towaru zakupionego. Kazik
Świetny towar, jestem bardzo zadowolony z zakupu. Przesyłka dotarła szybko. Wszystko w najlepszym porządku
Bywa, że buty mają zaledwie jedno zdjęcie. To za mało! Każda para powinna mieć kilka zdjęć.
Piękny strój do pływania. Podkreśla i modeluje sylwetkę
Wyśmienite produkty w bardzo dobrych cenach.
Dość szybka realizacja, bez zastrzeżeń.
Bardzo profesjonalny i uczciwy sklep.
Szybka dostawa
POLECAM.
Wyraźne przedłużający się czas zwrotu należności za zwrócone przedmioty. Brak rzetelnych informacji w panelu klienta o statusie zwrotu. Brak infolinii w czasach, kiedy jest to już standardem, w szczególności w obecnym stanie zagrożenia epidemicznego Covid-19. Komunikacja z Klientem do natychmiastowej poprawy!
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Obecnie ze względu na wzmożoną ilość zamówień, oraz zwrotów, proces zwrotu jest wydłużony. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Jak na standardy sklepów internetowych w Polsce to długo trzeba czekać na wysyłkę (ponad tydzień), a potem paczka idzie 2 dni z Niemiec, ale czas przewidywany czas wysyłki jest podany na stronie. Paczka niezabezpieczona przed uszkodzeniami pudełka znajdującego się w środku (buty). Poza tym nie ma się do czego przyczepić - do paczki od razu załączone dokumenty zwrotu Pocztą Polską, więc za to należy się wielki plus i 5/5.
Bardzo dobry sklep, mają w nim ciekawy asortyment i do tego relatywnie niskie ceny. Kupiłem tutaj plecak - EVOC FR Tour Team Plecak 30 L, sulphur-yellow. Towar wprawdzie dotarł nieco dłużej niż przy zamówieniu z polskiego sklepu, ale za to był fabrycznie zapakowany i nie pochodził ze zwrotów. Plecak ten to produkt najwyższej jakości, jestem z niego bardzo zadowolony - polecam ten sklep i plecaki marki - Evoc ;)
towar super, obsługa szybka ale niestety , zdarza się że system pokazuje ze mają na stanie ale jednak nie otrzymałem produktu i czekam na niego. nie jest to długo, ale jednak powinna być taka informacja przy zakupie. Nie mniej jednak dosyłają brakujący produkt w późniejszym terminie bez dodatkowych opłat. sklep i obsługa warty polecenia. Kupowałem wiele razy a 4 gwiazdki tylko z powodu wyżej opisanego.
Nie znałem wcześniej tego sprzedawcy więc po kilku dniach zacząłem się obawiać, czy ta strona to nie jakiś fake, ale stała korespondencja uspokoiła mnie na tyle, że spokojnie doczekałem (10 dni) Dużo i nie dużo. Otrzymywałem przesyłki z NIemiec(?) w pół tego czasu. Dołączona dokumentacja potrzebna do darmowego zwrotu. Towar całkowicie zgodny. Ogólnie pełne zadowolenie. Polecam.
1.Trochę za długi okres oczekiwania na dostawę; usprawiedliwiają Święta Wielkanocne oraz sytuacja epidemiczna. 2. Sprawa drugorzędna: informacja ze śledzenia przesyłki podawane po angielsku lub niemiecku - trochę chyba niezgodne z polskim prawem; we wzajemnych zobowiązaniach obowiązuje język polski.
Paczka przyszła z Niemiec w ciągu 4 dni roboczych (obawiałam się opóźnień w dobie korona, z powodu przeciążonych firm kurierskich). Był załączony zwrotny list przewozowy, gdyby ktoś chciał zwrócić bezpłatnie towar. Jeszcze z czymś takim się nie spotkałam. Po prostu super! Towar pierwsza klasa!