addnature.pl

Opinie (134) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1989)

27 lip 2023
Szybka realizacja zamówień, szeroka oferta i ciekawe promocje. Proces zwrótów (darmowych) też działa ok (obsługiwany przez Pocztę Polską). Generalnie zakres oferty i obsługa klienta jest na wysokim poziomie, szkoda tylko, że teraz kontakt jest tylko mailowy ('nadmiarowe' cięcie kosztów?). Natomiast fatalnie wygląda nikła kontrola nad przepływem towarów w magazynie - co ostatecznie dostajesz to nie wie nikt (przynajmniej w Polsce), ale 'wpadkę' sklep zaliczył tylko raz na kilkanaście zamówień. Ale to była bardzo poważna wpadka :-(

22 cze 2023
1. Firma współpracuje z przewoźnikiem DHL, który nie kontaktuje się z klientem przy próbach dostarczenia przesyłek. 2. W efekcie w/w przewoźnik DHL po rzekomej drugiej próbie doręczenia przesyłki podjął decyzję o jej odesłaniu do sprzedawcy. 3. Poprosiłem ADDNATURE najpierw o pomoc, aby jednak zwrot przesyłki wstrzymać, a kiedy to się nie udało poprosiłem o odesłanie ponownie przesyłki do mnie, jak tylko zostanie dostarczona do sprzedawcy. 4. ADDNATURE odmówiło i poleciło ponownie przeprowadzić proces zakupu. 5. Uczyniłem to, ale ponownie pojawia się problem z przewoźnikiem, który od 3 dni trzyma przesyłkę na samochodzie dostawczym (wg informacji ze śledzenia przesyłki) Podsumowując: KABARET. Tylko dlaczego mi jest nie do śmiechu?

Opinie nt. sklepu addnature.pl

11 lip 2023
Szybka przesyłka, Towar zgodny z opisem i zamówieniem
5 lip 2023
Dobrze opakowany dobry towar w szybkiej przesyłce. Uwag nie mam
3 lip 2023

Niezgodność z opisem. Profesjonalne rowiazanie

Bokserki przyszły z innym kolorem gumy niż na zdjęciu. Sklep zaproponował zwrot i bon na 50 zł na następne zakupy, lub zwrot 15% kwoty na rachunek za niezgodność z opisem . Pełen profesjonalizm, brawo! Dodam, że cena bokserek najniższa w sieci . POLECAM SKLEP!
SB
Siarhei B.
2 lip 2023
1 lip 2023

Amatorszczyzna

Na trzy złożone zamówienia dotarło do mnie jedno, drugie DHL odesłał, bo nie otrzymał do mnie numeru kontaktowego, a trzecie zaginęło w trakcie transportu. Przy zwrocie gotówki za odesłane przez DHL zamówienie pomyłka w kwocie. Współpraca z takim dostawcą wymaga poświęcenia bardzo dużo czasu i cierpliwości. Ostatecznie straciłem cierpliwość i kupiłem interesujące mnie kurtki w Amazon: krótki proces zamawiania, określony i dotrzymany termin dostawy, żadnych problemów. wysyłania monitów, itp.
5 lip 2023
Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Monitorujemy proces i jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi dostawcami w celu poprawy jakości dostawy. Pozdrawiamy, Addnature Team
30 cze 2023
Szybkość wysyłki, bezpłatna wysyłka, dodatkowe kody zniżkowe, przedmiot który kupiłam na addnature był najtaniej, nawet bez zniżek.
27 cze 2023
Darmowe zwroty
KH
Kasia H.
Aleksandrów Łódzki
dostępność ,cena i czas realizacji
Good stuff. Good delivery. Good experience

Szybka dostawa, tanio

Szybka dostawa. Najlepsze w Polsce ceny na skarpety (produkcja szwedzka) z dużą zawartością merino.
24 cze 2023
Niestety do tej pory nie otrzymałam zamowienia.
26 cze 2023
Po sprawdzeniu na stronie przewoźnika: https://www.dhl.de/en/privatkunden/pakete-empfangen/verfolgen.html?piececode=CP562087310DE informujemy, że dzisiaj nastąpi próba doręczenia Państwa przesyłki.
22 cze 2023
26 cze 2023
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz wszelkie niedogodności z nią związane. Zgłosiłam zaistniałą sytuacje do naszego przełożonego, aby sytuacje tego typu nie miały miejsca w przyszłości. Niestety z powoodów technicznych nie możemy wysłać zwróconego zamówienia raz jeszcze. Skontaktowałam sie rónierż z przewoźnikiem, aby przyśpieszyc dostawę przesyłki.
21 cze 2023
20 cze 2023
Terminowa dostawa. Komplet dokumentów do ewentualnego bezpłatnego zwrotu lub reklamacji w przesyłce.
20 cze 2023
19 cze 2023
Pytacie o ocenę a ja do tej pory nie otrzymałem opłaconego zamówienia. Podejrzewam, że to firma kurierska jest winna. Ani DHL ani jej kurier nie powiadomił mnie do tej pory o terminie doręczenia opłaconej przesyłki. Nie dostałem uprzedzającej wiadomości sms ani maila z konkretną informacją o dacie doręczenia.
21 cze 2023
Widzimy, że kurier od kilku dni próbuje dostarczyć paczkę i dziś również powinna nastąpić próba dostawy. Pozdrawiamy, Addnature Team
AB
19 cze 2023
Otrzymałem zamówione obuwie. Jest zgodne ze specyfikacją . Jestem bardzo zadowolony. Zadowolony jestem z ceny, obsługi i terminu dostawy.