addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.85/5.00

Szukałem kasku - Fox Proframe w kolorze srebrnym i rozmiarze M. Trudno było gdziekolwiek dostać ten kask, nie było go także w sklepie Adnature. Napisałem do nich prośbę o informację o dostępności, dostałem maila iż kask jest dostępny, w rzeczywistości nie było tego rozmiaru (błąd systemu). Po kilku dniach jeszcze raz szukając tego samego kasku w internecie skorzystałem z wyszukiwarki, która kolejny raz pokazała poszukiwany przeze mnie kask w sklepie Adnature. Tym razem produkt udało się dodać do koszyka, sam proces zakupu i dostawy przebiegł bardzo sprawnie, na każdym etapie sklep informował mnie o stanie realizacji zamówienia. Towar przysłano oryginalnie zapakowany bez śladów użycia czy przymierzania co było dla mnie istotne. Na pewno będę jeszcze korzystał z produktów oferowanych przez ten sklep, zwłaszcza że większość produktów wysyłana jest za darmo. Ogólnie - bardzo polecam ;)
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Sandały są w moim wymiarze. Niestety, nie jestem zadowolona, ponieważ taśma na podbiciu jest bardzo ciasna. Paski z przodu są luźne, ale pasek na podbiciu sprawia, że but jest bardzo upięty. Natomiast rzep na pięcie ledwie zahacza o zapięcie. Przy mocniejszym wygieciu nogi, rzep puszcza. Najchętniej wymieniłabym te sandały, ale czekałam na nie 1,5 tygodnia i aż strach pomyśleć, jak długo będzie trwała wymiana.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Niestety nie prowadzimy wymiany, w tym przypadku prosimy skorzystać z 30 dni na darmowy zwrot. Pozdrawiamy, Addnature Team
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Czekam na realizację zamówienia 15 dni. Po kilku monitach nie udało mi się nawet uzyskać informacji na temat terminu dostawy. Sklep nie podaje numeru przesyłki, by można ją było śledzić. Firma kurierska ma trzy dni robocze na poinformowanie sklepu o statusie paczki, co oznacza 5 dni roboczych oczekiwania przez klienta na informację gdzie jest paczka. Nie polecam nikomu zakupów w tym sklepie.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry, dziękujemy za kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Niestety nie mamy pełnej kontroli nad wysyłką, po tym, jak paczka opuści nasz magazyn. Otrzymaliśmy odpowiedź od firmy kurierskiej, która jest w trakcie poszukiwania paczki. Niezwłocznie jak będą mieli informacje odnośnie jej statusu, powinni nam dać odpowiedź. Pozdrawiamy.