addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.79/5.00

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Oczekiwanie na wysyłkę trwa zwykle tydzień. Do tego należy doliczyć około 3 dni na transport i doręczenie paczki. Zwroty są możliwe ale panuje tam bałagan. z 5 zwróconych przedmiotów jedne figurują w serwisie addnature jako zwrócone, inne jako wysłane. Trzeba mocno pilnować zwrotu środków na konto, bo odbywa się to w ratach. Ogólnie nie polecam sklepu, bo panuje tam bałagan. Infolinia jest ciągle zajęta. Jeśli nie chcesz problemów to lepiej kupuj w pewniejszych sklepach.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dokładamy wszelkich starań aby takie sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Czytaj dalej 4 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalej 4 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Jako gość nie otrzymałem wiadomości o numerze i statusie zamówienia. Dopiero po mojej interwencji otrzymałem interesujące mnie informacje
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry. Dopełniamy wszelkich starań, by takie sytuacje się nie powtarzały. Pozdrawiamy, Addnature Team
Zbyt długo oczekiwałam na przesyłkę. Koszty przesyłki duże i brak możliwości wyboru dostarczenia ( np. Odbiór w punkcie)
Zamówiony i opłacony z góry towar nie został w całości dostarczony z powodu jego braku - błąd magazynowy...
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przeprzaszamy za zaistniałą sytuację. Pracujemy nad tym aby takie sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Sklep nie jest godzien zaufania. Na opakowaniu produktu X-Bionic brak hologramu który jest jednocześnie gwarancją tego produktu. Do tej pory nie udzielono mi wyjaśnień na zadane pytania. Sklep ma klientów za nic. Nie polecam - to był mój pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dziękujemy za opinię. Poinformowaliśmy Panią mejlowo o braku możliwości dosłania hologramu. Dokładamy wszelkich starań, by klienci czuli się w naszym sklepie jak najlepiej. Zachęcamy do ponownego skorzystania z naszych usług. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Zamówiłem buty w rozmiarze 43, otrzymałem 41 :-/ Wiąże się to z pakowaniem, odwożeniem, odsyłaniem i stratą czasu niestety.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry. Najmocniej przepraszamy za pomyłkę. Prosimy o skorzystanie z darmowego zwrotu, a przy kolejnym zamówieniu zachęcamy do wykorzystania kuponu wysłanego w osobnym emailu. Pozdrawiamy, Addnature Team