addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.79/5.00

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Oczekiwanie na wysyłkę trwa zwykle tydzień. Do tego należy doliczyć około 3 dni na transport i doręczenie paczki. Zwroty są możliwe ale panuje tam bałagan. z 5 zwróconych przedmiotów jedne figurują w serwisie addnature jako zwrócone, inne jako wysłane. Trzeba mocno pilnować zwrotu środków na konto, bo odbywa się to w ratach. Ogólnie nie polecam sklepu, bo panuje tam bałagan. Infolinia jest ciągle zajęta. Jeśli nie chcesz problemów to lepiej kupuj w pewniejszych sklepach.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dokładamy wszelkich starań aby takie sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Czytaj dalej 4 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalej 4 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Moje zamówienie zaginęło . 3 razy monitowałam . Wreszcie po prawie miesiącu otrzymałam zamówiony towar bez wcześniejszej informacji - ani SMS ani e-mail , cud , że byłam w domu .
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Niestety nie mamy pełnej kontroli nad wysyłką, po tym, jak paczka opuści nasz magazyn. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Dostawa opóźniona o prawie 2 tygodnie.
czekam na zwrot pieniędzy, 12.11.20. odesłałem kupiony produkt (za mały rozmiar, musiałem zamiast wymienić kupić nowy angażując natychmiast kolejną kwotę pieniędzy) do dziś nie otrzymałem pieniędzy
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Niestety nie prowadzimy wymiany produktów. Zapewniamy jednak, że wszelkie zwroty traktujemy priorytetowo oraz że dołożymy wszelkich starań, aby w jak najkrótszym czasie rozwiązać Państwa sprawę. Kiedy otrzymujemy zwrócony produkt, nasi technicy potrzebują trochę czasu, aby sprawdzić w jakim stanie został on zwrócony. Jak tylko zostanie to ustalone, odpowiedni dział zajmuje się zwrotem pieniędzy. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Sandały są w moim wymiarze. Niestety, nie jestem zadowolona, ponieważ taśma na podbiciu jest bardzo ciasna. Paski z przodu są luźne, ale pasek na podbiciu sprawia, że but jest bardzo upięty. Natomiast rzep na pięcie ledwie zahacza o zapięcie. Przy mocniejszym wygieciu nogi, rzep puszcza. Najchętniej wymieniłabym te sandały, ale czekałam na nie 1,5 tygodnia i aż strach pomyśleć, jak długo będzie trwała wymiana.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Niestety nie prowadzimy wymiany, w tym przypadku prosimy skorzystać z 30 dni na darmowy zwrot. Pozdrawiamy, Addnature Team
Musicie Państwo popracować na pewno nad czasem realizacji przesyłek bo 9 dni to zdecydowanie za długi okres oczekiwania na zamówione przedmioty. Rozumiem, że nie jest to krajowy rynek ale zamawiam w innych sklepach za granicami kraju i rzadko kiedy tyle to trwa. To jedyny zarzut. Bo ceny macie Państwo atrakcyjne i to na pewno jest na duży plus i tak trzymać.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, by wysyłać zamówienia jak najszybciej. Pozdrawiamy, Addnature Team
Wyraźne przedłużający się czas zwrotu należności za zwrócone przedmioty. Brak rzetelnych informacji w panelu klienta o statusie zwrotu. Brak infolinii w czasach, kiedy jest to już standardem, w szczególności w obecnym stanie zagrożenia epidemicznego Covid-19. Komunikacja z Klientem do natychmiastowej poprawy!
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Obecnie ze względu na wzmożoną ilość zamówień, oraz zwrotów, proces zwrotu jest wydłużony. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Słaby opis kasku na stronie internetowej oraz brak zdjęcia pasków i zapięcia, które pomogłyby klientowi stwierdzić jaka to wersja kasku. Słaba odpowiedz na pytanie mailowe !!!. Plusy do szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, by odpowiedzi mejlowe były kompleksowe, natomiast nie zawsze otrzymujemy szczegółowe specyfikacje produktów od producentów. Pozdrawiamy, Addnature Team.