addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.79/5.00

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Oczekiwanie na wysyłkę trwa zwykle tydzień. Do tego należy doliczyć około 3 dni na transport i doręczenie paczki. Zwroty są możliwe ale panuje tam bałagan. z 5 zwróconych przedmiotów jedne figurują w serwisie addnature jako zwrócone, inne jako wysłane. Trzeba mocno pilnować zwrotu środków na konto, bo odbywa się to w ratach. Ogólnie nie polecam sklepu, bo panuje tam bałagan. Infolinia jest ciągle zajęta. Jeśli nie chcesz problemów to lepiej kupuj w pewniejszych sklepach.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dokładamy wszelkich starań aby takie sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Czytaj dalej 4 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Czytaj dalej 4 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Bardzo sprawna dostawa i to w okresie przedświątecznym ! Pomimo informacji na stronie że wysyłka nastąpi najwcześniej za 7 dni, zamówienie zostało zrealizowane dużo szybciej paczka zdążyła przed świętami. Towar zapakowany fachowo i bezpiecznie. Dziękuję addnature.pl :)
Wszystko super zapakowane przesyłka bardzo szybka. sklep dodaje również dokumenty potrzebne do odstąpienia od umowy. Ja jednak nie skorzystałem ponieważ towar jest najwyższej jakości i w dodatku jeszcze w przystępnej cenie.
Poprzednio oceniłem słabo za szybkość realizacji ale nie wiedziałem że przesyłka idzie bezpośrednio z Niemiec. Zakupy dotarły i wszystko w największym porządeczku.
Już kilka razy zamawiałam w addnature. Nigdy się nie zawiodłam. Ani pod względem samej dostawy anii pod względem jakości produktu.
Bardzo fajny sklep! Szeroki wybór, dobre ceny, super realizacja i obsługa. Warto!
Wczoraj
Podoba mi się duży wybór dobrej jakości produktów czytelnie uporządkowana
Polecam, Profesjonalna i szybka obsługa.
Wszystko w porządku.
Szczerze polecam!!!
super, dziękuję
polecam
All top
Generalnie pełen profesjonalizm. w moim przypadku bardzo szybkie dostawy. nie było rozczarowania po otrzymaniu zamówienia. więcej, zamówiona torba podróżna zaskoczyła mocno na plus. nie ma ściemy. mocno polecam
Sprawna i szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem, jakość super.
Bardzo szybka obsługa ze strony sklepu. Tym razem nieco dłuższy transport.
Rewelacja,szybko,sprawnie i na temat .Gorąco polecam!
Polecam, bardzo dobra obsługa.
bez uwag