addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.85/5.00

Szukałem kasku - Fox Proframe w kolorze srebrnym i rozmiarze M. Trudno było gdziekolwiek dostać ten kask, nie było go także w sklepie Adnature. Napisałem do nich prośbę o informację o dostępności, dostałem maila iż kask jest dostępny, w rzeczywistości nie było tego rozmiaru (błąd systemu). Po kilku dniach jeszcze raz szukając tego samego kasku w internecie skorzystałem z wyszukiwarki, która kolejny raz pokazała poszukiwany przeze mnie kask w sklepie Adnature. Tym razem produkt udało się dodać do koszyka, sam proces zakupu i dostawy przebiegł bardzo sprawnie, na każdym etapie sklep informował mnie o stanie realizacji zamówienia. Towar przysłano oryginalnie zapakowany bez śladów użycia czy przymierzania co było dla mnie istotne. Na pewno będę jeszcze korzystał z produktów oferowanych przez ten sklep, zwłaszcza że większość produktów wysyłana jest za darmo. Ogólnie - bardzo polecam ;)
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Sandały są w moim wymiarze. Niestety, nie jestem zadowolona, ponieważ taśma na podbiciu jest bardzo ciasna. Paski z przodu są luźne, ale pasek na podbiciu sprawia, że but jest bardzo upięty. Natomiast rzep na pięcie ledwie zahacza o zapięcie. Przy mocniejszym wygieciu nogi, rzep puszcza. Najchętniej wymieniłabym te sandały, ale czekałam na nie 1,5 tygodnia i aż strach pomyśleć, jak długo będzie trwała wymiana.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Niestety nie prowadzimy wymiany, w tym przypadku prosimy skorzystać z 30 dni na darmowy zwrot. Pozdrawiamy, Addnature Team
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Zamówiony i opłacony z góry towar nie został w całości dostarczony z powodu jego braku - błąd magazynowy...
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przeprzaszamy za zaistniałą sytuację. Pracujemy nad tym aby takie sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Zamówiłem buty w rozmiarze 43, otrzymałem 41 :-/ Wiąże się to z pakowaniem, odwożeniem, odsyłaniem i stratą czasu niestety.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry. Najmocniej przepraszamy za pomyłkę. Prosimy o skorzystanie z darmowego zwrotu, a przy kolejnym zamówieniu zachęcamy do wykorzystania kuponu wysłanego w osobnym emailu. Pozdrawiamy, Addnature Team
Ponownie - do zamówienia nie był podpięty link do śledzenia przesyłki. Serwis e-mail - przesłał link z nr przesyłki dopiero po ponagleniu. Czas dostawy - aż 5 dni (mimo że zamówiłam mały przedmiot). DHL - nie wysłał żadnego powiadomienia, zatem dostawa była z zaskoczenia. Co do przedmiotu - przy okularach należy podawać podstawowe wymiary na stronie przedmiotu. NIE POLECAM / I DON'T RECOMMEN
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dziękujemy za opinię. Zgodnie z informacją na stronie DHL, przesylka dotarłą do Państwa w 3 dni robocze, co deklarujemy na naszej stronie. Link do śledzenia przesyłki zostaje wysłany automatycznie w momencie nadania paczki, niestety nie wiemy, dlaczego go Państwo nie otrzymali od razu. W razie dalszych pytań prosimy o kontakt z działem obsługi klienta. Pozdrawiamy, Addnature Team
Sklep nie jest godzien zaufania. Na opakowaniu produktu X-Bionic brak hologramu który jest jednocześnie gwarancją tego produktu. Do tej pory nie udzielono mi wyjaśnień na zadane pytania. Sklep ma klientów za nic. Nie polecam - to był mój pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dziękujemy za opinię. Poinformowaliśmy Panią mejlowo o braku możliwości dosłania hologramu. Dokładamy wszelkich starań, by klienci czuli się w naszym sklepie jak najlepiej. Zachęcamy do ponownego skorzystania z naszych usług. Pozdrawiamy, Addnature Team.