addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.73/5.00

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Oczekiwanie na wysyłkę trwa zwykle tydzień. Do tego należy doliczyć około 3 dni na transport i doręczenie paczki. Zwroty są możliwe ale panuje tam bałagan. z 5 zwróconych przedmiotów jedne figurują w serwisie addnature jako zwrócone, inne jako wysłane. Trzeba mocno pilnować zwrotu środków na konto, bo odbywa się to w ratach. Ogólnie nie polecam sklepu, bo panuje tam bałagan. Infolinia jest ciągle zajęta. Jeśli nie chcesz problemów to lepiej kupuj w pewniejszych sklepach.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dokładamy wszelkich starań aby takie sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Czytaj dalej 6 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalej 6 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Sprawność dostawy i jej kompletność bez wysyłki na raty
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry. Ze względów logistycznych czasem wysyłamy zamówienia w osobnych paczkach. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Zbyt długo oczekiwałam na przesyłkę. Koszty przesyłki duże i brak możliwości wyboru dostarczenia ( np. Odbiór w punkcie)
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry. Przepraszamy za opóźnienie. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Mamy nadzieję, że przy kolejnym zamówieniu zasłużymy na wyższą. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Jako gość nie otrzymałem wiadomości o numerze i statusie zamówienia. Dopiero po mojej interwencji otrzymałem interesujące mnie informacje
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry. Dopełniamy wszelkich starań, by takie sytuacje się nie powtarzały. Pozdrawiamy, Addnature Team
Zamówiony i opłacony z góry towar nie został w całości dostarczony z powodu jego braku - błąd magazynowy...
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przeprzaszamy za zaistniałą sytuację. Pracujemy nad tym aby takie sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Zamówiłem buty w rozmiarze 43, otrzymałem 41 :-/ Wiąże się to z pakowaniem, odwożeniem, odsyłaniem i stratą czasu niestety.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry. Najmocniej przepraszamy za pomyłkę. Prosimy o skorzystanie z darmowego zwrotu, a przy kolejnym zamówieniu zachęcamy do wykorzystania kuponu wysłanego w osobnym emailu. Pozdrawiamy, Addnature Team