addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.75/5.00

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Oczekiwanie na wysyłkę trwa zwykle tydzień. Do tego należy doliczyć około 3 dni na transport i doręczenie paczki. Zwroty są możliwe ale panuje tam bałagan. z 5 zwróconych przedmiotów jedne figurują w serwisie addnature jako zwrócone, inne jako wysłane. Trzeba mocno pilnować zwrotu środków na konto, bo odbywa się to w ratach. Ogólnie nie polecam sklepu, bo panuje tam bałagan. Infolinia jest ciągle zajęta. Jeśli nie chcesz problemów to lepiej kupuj w pewniejszych sklepach.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dokładamy wszelkich starań aby takie sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Czytaj dalej 6 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Czytaj dalej 6 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Addnature to sklep, w którym można zaopatrzyć się w produkty niedostępne, lub słabo dostępne w Polsce. Wysyłka z Niemiec w miarę szybka, paczkę dostałem w 1,5 tygodnia. Zaznaczam, że zostałem przeproszony za opóźnienie. Zatem dobra obsługa, dostępność towarów i szacunek do klienta zasługują na wysoką ocenę. Zaopatrzyłem się tu w butelkę na paliwo Trangia 300 ml z fajnym nalewakiem (super!), buteleczkę Relags o takiej samej pojemności z szerokim wlewem oraz składany 15-litrowy kanisterek na wodę Outwell z kranikiem (świetny na wyjazdy na kemping). Wszystko bardzo dobrej jakości. Polecam sklep i oferowane do sprzedaży artykuły.
Świetne jakościowo towary, pomocne opisy. Wysyłka od razu po złożeniu zamówienia. Tylko negatywnie oceniam kuriera, bo jak zwykle nie powiadomił mnie o paczce i tak jak kiedyś wróciłaby do nadawcy. Kurier DHL nie sprawdza się wcale. Klient nie jest zawiadamiany telefonicznie, że kurier przywiózł paczkę
Wszystkie zamówione rzeczy zgodne z opisem , bardzo dobra jakość , przesyłke otrzymałem w 4 dni / z Niemiec/ . Bardzo polecam , to jest moje kolejne zamówienie i zawsze wszystko przebiega profesionalnie .
Jakość materiału, dokładność wykonania, duża promocja oraz darmowy zwrot w razie potrzeby.
Szybka i bezpieczna transakcja. Polecam. Towar zgodny z opisem. Dziękuję.
Szybka wysyłka, szybki zwrot środków, dobra komunikacja .Polecam.
Bardzo sprawny kontakt z serwisem.Kompleksowa pomoc.
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko.
Transparent offer and good service.
Łatwość kontaktu i zwrotu towaru
OK, OK
Bardzo sprawna dostawa i to w okresie przedświątecznym ! Pomimo informacji na stronie że wysyłka nastąpi najwcześniej za 7 dni, zamówienie zostało zrealizowane dużo szybciej paczka zdążyła przed świętami. Towar zapakowany fachowo i bezpiecznie. Dziękuję addnature.pl :)
Szybka wysyłka zamówionego towaru. Wszystkie zamówione produkty spełniają w całości moje oczekiwania. Możliwość zakupu towaru najwyższej jakości z wyprzedaży po atrakcyjnych cenach. Z przyjemnością będę wracał na zakupu do Państwa sklepu. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Wszystko super zapakowane przesyłka bardzo szybka. sklep dodaje również dokumenty potrzebne do odstąpienia od umowy. Ja jednak nie skorzystałem ponieważ towar jest najwyższej jakości i w dodatku jeszcze w przystępnej cenie.
Poprzednio oceniłem słabo za szybkość realizacji ale nie wiedziałem że przesyłka idzie bezpośrednio z Niemiec. Zakupy dotarły i wszystko w największym porządeczku.
Już kilka razy zamawiałam w addnature. Nigdy się nie zawiodłam. Ani pod względem samej dostawy anii pod względem jakości produktu.
Bardzo fajny sklep! Szeroki wybór, dobre ceny, super realizacja i obsługa. Warto!
Podoba mi się duży wybór dobrej jakości produktów czytelnie uporządkowana