addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.85/5.00

Szukałem kasku - Fox Proframe w kolorze srebrnym i rozmiarze M. Trudno było gdziekolwiek dostać ten kask, nie było go także w sklepie Adnature. Napisałem do nich prośbę o informację o dostępności, dostałem maila iż kask jest dostępny, w rzeczywistości nie było tego rozmiaru (błąd systemu). Po kilku dniach jeszcze raz szukając tego samego kasku w internecie skorzystałem z wyszukiwarki, która kolejny raz pokazała poszukiwany przeze mnie kask w sklepie Adnature. Tym razem produkt udało się dodać do koszyka, sam proces zakupu i dostawy przebiegł bardzo sprawnie, na każdym etapie sklep informował mnie o stanie realizacji zamówienia. Towar przysłano oryginalnie zapakowany bez śladów użycia czy przymierzania co było dla mnie istotne. Na pewno będę jeszcze korzystał z produktów oferowanych przez ten sklep, zwłaszcza że większość produktów wysyłana jest za darmo. Ogólnie - bardzo polecam ;)
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Sandały są w moim wymiarze. Niestety, nie jestem zadowolona, ponieważ taśma na podbiciu jest bardzo ciasna. Paski z przodu są luźne, ale pasek na podbiciu sprawia, że but jest bardzo upięty. Natomiast rzep na pięcie ledwie zahacza o zapięcie. Przy mocniejszym wygieciu nogi, rzep puszcza. Najchętniej wymieniłabym te sandały, ale czekałam na nie 1,5 tygodnia i aż strach pomyśleć, jak długo będzie trwała wymiana.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Niestety nie prowadzimy wymiany, w tym przypadku prosimy skorzystać z 30 dni na darmowy zwrot. Pozdrawiamy, Addnature Team
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Dostawa w miare szybka ,produkty wedlug opisu ,jedynie paczka uszkodzona ale zamowione rzeczy nie uskodzone
Gorąco polecam. Dostawa szybciej niż się spodziewałem. Towar oryginalny najwyższej jakości.
Wszystko super. Dostawa szybka i bezproblemowa:)
Brak zastrzeżeń, wszystko zgodnie z opisem.
Dobra informacja i rzetelność
bez uwag
Polecam!
Sprawnie, szybko, mimo wysyłki zagranicznej. Zwrot też bezproblemowy, wszystkie druki przygotowane, wystarczy pofatygować się na pocztę polską i nadać paczkę. Towar najwyższej klasy. Zwrot pierwszych zakupów był konieczny z uwagi na zamówiony zbyt duży rozmiar butów.
Kolejny raz przekonałem się, że zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność - szybka dostawa, towar zgodny z ofertą, profesjonalna obsługa. Polecam ten sklep, a sam z pewnością jeszcze będę dokonywał tam zakupów.
Towaru nie moge ocenic poniewaz zrobilam zwrot bo kurtka byla za duza i nie ten kolor zamawialam miala byc jednokolorowa ale kontakt byl poprawny chociaz czekam dosc dlugo na zwrot pieniedzy
Jestem nowym klientem AddNature cała tranzkcja przebiegła znakomicie. Na paczkę czekałem 9 dni. Koszulkę którą zakupiłem nie była dostępna w polskiej dystrybucji a w ADD się udało znaleźć.
Otrzymałam to co zamówiłam. Realizacja zamówienia przebiegła szybko i bez zastrzeżeń. Polecam ten sklep
Najlepszy sklep i czesto tam kupuje. Dobra marka, dobra jakość dobre ceny. Gorąco polecam
Na minus: zamówione dwa produkty, wysłane w dwóch osobnych paczkach w różnym czasie.
Szybka realizacja. Duży asortyment produktów wysokiej jakości. Polecam.
Świetny asortyment, bezproblemowa realizacja zamówienia.
Great experience. Delivered faster than promised.