grillcenter.com.pl

Opinie (240) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (339)

6 paź 2023
Chciałem kupić wspomnianą wędzarnię w Waszym sklepie internetowym, ale ponieważ pochodzę z Czech, nie mogłem założyć konta. Ostatecznie dzięki ogromnej życzliwości Pani Kornelii udało się i zgodziliśmy się na odbiór osobisty. Zamówiłem towar jednego dnia i odebrałem następnego dnia. Wszystko było odpowiednio przygotowane, zgodnie z ustaleniami. Dlatego gorąco polecam każdemu ten e-sklep. Sama wędzarnia jest precyzyjnie wykonana i bardzo dobrze zapakowana na czas transportu. Duża satysfakcja z palenia, dlatego polecam każdemu.

Nie otrzymałam produktu, nikt nie odpisuje na mejle zamówienie z 12.03 do dziś (22.03) nie dostarczone nadal w realizacji szkoda bo miał być to prezent urodzinowy

Opinie nt. sklepu grillcenter.com.pl

24 kwi 2024

Tydzień od zamówienia i NIC

Tydzień od zamówienia, po przypomnieniu się, mam nadzieje, że coś wyślą, choć zadnej informacji sklep nie raczył napisać
29 kwi 2024
Paczka nie dojechała. 3 dni mnie zwodzono aż w końcu anulowanie zamowienie
5 maj 2024
Do dnia dzisiejszego przesyłka nie dotarła mimo zapewnień .
sprzedają coś czego nie mają na stanie, nie polecam
22 godziny temu
5 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu grillcenter.com.pl
6 maj 2024
Dziękujemy za wystawienie komentarza. Jest nam niezmiernie przykro, że jest negatywny jednak nie doszło do finalizacji zamówienie (klient anulował wniosek kredytowy). Pozdrawiamy, Zespół Grillcenter
30 kwi 2024
25 kwi 2024
23 kwi 2024
Zamówienie było niekompletne. Dodatkowo na miejscu pracownicy byli strasznie nieogarnięci.
22 lip 2023
Nie otrzymałam zamówienia, chociaż byli z góry zapłacone, do tej pory nie ma 😟 . Nie wiem czy nie straciłam pieniędzy, przykro
Odpowiedź ze sklepu grillcenter.com.pl
21 wrz 2023
Dziękujemy za wystawienie opinii. Jest nam niezmierni przykro, że paczka nie dotarła do Pani. Kurier zagubił przesyłkę, która po miesiącu udało się namierzyć na sortowni. Mamy nadzieję, że więcej taka sytuacja się nie powtórzy. Zapraszamy do zakupów oferując dodatkowy rabat. Pozdrawiamy, Zespół Grillcenter.com.pl
12 gru 2023
Brak realizacji zamówienia 41340, na zakupione marynaty czekało mięso, brak szybkiego zwrotu gotówki